Intro

1xBet: bonus za prvý vklad pre nováčikov

1хБет бонусы на первый депозит
Pri spoznávaní stávkovej kancelárie venuje potenciálny používateľ pozornosť ponuke stávok/hier, kurzom, rôznorodosti platobných metód, dostupnosti bonusov, akciám atď. Možnosť získania odmien na začiatku a počas aktívneho využívania služieb kancelárie je zároveň jedným z dôležitých kritérií pri výbere hazardného portálu. Preto mnoho stávkových kancelárií, vrátane 1xBet, poskytuje svojim hráčom uvítací bonus. Čo ponúka 1xBet pre nováčikov? O tom bude reč v tomto článku.

Logo 1xbet
100 % bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

bonus za prvý vklad 1xBet

Po tom, čo sa hráči zoznámili s portálom stávkovej spoločnosti 1xbet a rozhodli sa vytvoriť si účet, odporúčame navštíviť stránku „PROMO“. Obsahuje všetky aktuálne propagačné akcie a bonusové programy pre používateľov. Ak nemáte čas pozrieť sa bližšie na všetky propagačné akcie, pozrite si náš článok. Zhromaždili sme informácie o obľúbených propagačných akciách od 1xBet. Obsahuje popis podmienok propagácie a porovnanie najlepších ponúk od stávkovej kancelárie. V článku si môžete prečítať aj vlastnosti bonusu za prvý vklad od 1xBet.

Predtým, ako pristúpite k registrácii svojho účtu, však odporúčame prečítať si podmienky pre získanie a stávkovanie uvítacieho bonusu. Prečo je to dôležité? Niektoré stávkové kancelárie v reklamných banneroch sľubujú prehnané odmeny a nuansy skrývajú za množstvom „hviezdičiek“. Nie vždy je teda jednoduché vsadiť ponuku vstupného bonusu a premeniť ju na skutočnú odmenu. Napriek tomu, že 1xBet je pomerne lojálna kancelária a získanie uvítacieho bonusu bude pre nováčikov možné. Napriek tomu je lepšie zhodnotiť svoje možnosti hneď, ako mať neskôr negatívne skúsenosti na stránkach stávkovej kancelárie.

prvý vklad 1xbet: bonusové podmienky

Bookmaker 1xbet ponúka hráčom dva uvítacie bonusy, z ktorých si môžu vybrať. Prvý sa vzťahuje na stávkovanie a druhý na hazardné hry. Bohužiaľ, stávkari nemôžu získať dva bonusy súčasne. Preto stojí za to prihlásiť sa do svojej osobnej skrinky, sekcia „Nastavenia účtu“ a v poli „Účasť na bonusových akciách“ vybrať odmenu, ktorá vás zaujíma, alebo sa z takýchto akcií odhlásiť.

bonus za prvý vklad 1xBet

Po vytvorení účtu a výbere stávkového bonusu môže hráč vložiť peniaze na svoj účet. 1xbet ponúka uvítací bonus vo výške 100 % sumy prvého vkladu, maximálne však 100 USD*. To znamená, že existuje skvelý spôsob, ako zvýšiť svoj vstupný bonus o 30 dolárov*. Pri vytváraní účtu musíte do poľa pre promo kód zadať STAVKAWIN. Potom môžete pristúpiť k vkladom. Upozorňujeme, že kód nemôžete použiť po registrácii, môžete ho použiť len pri vytváraní profilu.

Podľa podmienok bonusu za prvý vklad je minimálna výška vkladu 0,5 USD*. Hráč má 30 dní na to, aby prijatý bonus prehral. Na výber z bonusového účtu na hlavný účet je potrebné staviť 5-násobok bonusovej sumy na parlay s minimálne 3 udalosťami. Minimálny kurz na každú udalosť je 1,40.

1хБет - выбор приветственного бонуса

Prvý vklad od 1xBet: herný bonus

Ak sa užívateľ rozhodol pre uvítací bonus 1xbet games, stojí za to prečítať si aj mechaniku jeho prijímania a stávkovania. Podľa pravidiel získava stávkar odmenu až do výšky 1 500 USD* + 150 roztočení zadarmo. Bonus je rozdelený na 4 časti, ktoré sú pripísané po prvých 4 vkladoch:

  • $300* (100% sumy vkladu) a 30 freespinov.
  • $350* (50% sumy vkladu) a 35 freespinov.
  • $400* (25% z vloženej sumy) a 40 freespinov.
  • $450* (25% z vloženej sumy) a 45 freespinov.

Peniaze by mali byť vsadené 35-krát do 7 dní od ich pripísania. Okrem toho suma na stávkovanie nesmie presiahnuť 5 USD*. Čo sa týka roztočení zadarmo, tie sa dajú využiť len na určité hry. Tie sú popísané na stránke propagácie.

bonus za prvý vklad 1xbet je skvelou príležitosťou pre nováčikov, aby si vyskúšali funkcie portálu. Používateľ si bude môcť vyskúšať rôzne techniky stávkovania a vyskúšať nové hazardné hry. Okrem skúseností môže používateľ získať ďalšie peňažné odmeny, ktoré budú príjemným doplnkom k získaným skúsenostiam.

*Alebo zodpovedajúcu sumu v inej mene.

Relevantné správy