Intro

Športové stávky od 20Bet

Ставки на спорт 20Бет
Hlavnou činnosťou spoločnosti 20Bet je stávkovanie na športové a kyberšportové hry. Používatelia majú k dispozícii viac ako 1 500 výsledkov, na ktoré môžu podávať stávky na viac ako 150 trhoch. Takáto ponuka nemohla zostať bez povšimnutia skúsených stávkarov. Preto športové stávkovanie od 20bet získava vysoké hodnotenia od stálych návštevníkov kancelárie. Aké sú ich vlastnosti a ako podať športové stávky na stránke – popísané nižšie.

Športové stávky na 20bet: pred zápasom a v hre

Ako už bolo spomenuté v úvode, 20Bet má vo svojej ponuke viac ako 30 športových disciplín s celkovým počtom 150 trhov. Stávková kancelária ponúka na stávkovanie tradičné aj elektronické športové zápasy. V prvom prípade si hráč môže staviť na populárne disciplíny (futbal, hokej, tenis, basketbal, box atď.), ako aj na menej bežné športy (vodné pólo, kriket, šípky a bedminton). Najobľúbenejšou hrou na stránke s veľkou šancou na výhru je však futbal. Zápasy a majstrovstvá tohto športu sú najobľúbenejšie. V druhom prípade ponúka 20Bet hráčom stávkovanie na všetky populárne počítačové hry. Podrobnejšie o nich budeme hovoriť v poslednej časti článku.

Na webovej stránke 20Bet môžete podať všetky populárne športové stávky:

  • Jednoduché – stávky na jeden šport a jeden výsledok udalosti.
  • Expresné stávky sú stávky na niekoľko nezávislých výsledkov.
  • Systémové stávky sú stávky na kompletnú kombináciu zápasov.
  • Reťazové stávky – stávky, ktoré zahŕňajú niekoľko jednoduchých stávok na udalosti s nezávislým výsledkom atď.

Športové stávky na 20bet sú k dispozícii aj na predzápasové udalosti a zápasy naživo. Ponuku udalostí si môžete pozrieť v sekciách „Športové stávky“ a „Stávky naživo“ na hernom portáli.

Ставки в лайве 20Бет

Výhodou športového stávkovania na 20Bet sú okrem príjemného uvítacieho bonusu, ktorý 20Bet ponúka, aj dobré kurzy. Tie sú v prípade stávkových kancelárií priemerné, a to ako pri stávkach pred zápasom, tak aj pri stávkach naživo. To bude jednoznačné plus pre čitateľov, ktorí nepoznajú ponuku kancelárie.

Umiestnenie športových stávok v 20Bet

Podľa pravidiel stávkovej kancelárie môžu športové stávky podávať len registrovaní plnoletí hráči 20Bet. O tom, ako si vytvoriť účet a overiť svoje údaje, sme už písali v samostatnom článku.

Prvým krokom k podávaniu stávok na 20Bet je teda registrácia a/alebo prihlásenie sa do našej kabíny. Potom sa musíme rozhodnúť, či chcete stávkovať v predzápasovom alebo live režime. Od toho sa odvíja druhý krok – prechod na stránku „Športové stávky“ a „Live stávky“ s ponukou športových a kyberšportových udalostí.

V ďalšom kroku si hráč vyberie šport, šampionát a konkrétny zápas. Používateľ si musí prečítať zoznam udalostí a vybrať výsledok udalosti. Potom klikne na kurz a pridá výber na stávkový tiket. Posledným krokom je výber športového stávkovania 20Bet, ako je popísané vyššie, výber výšky stávky a podanie stávky.

Ak chcete správne tipovať na športové zápasy, musíte veľa vedieť o type súťaže, slabých a silných stránkach tímu alebo hráčov. Musíte stráviť veľa času analýzou zápasu pre stávky pred zápasom a ešte viac pre stávky počas hry. Pre začiatočníkov odporúčame našu Školu tipovania, na ktorú nájdete odkaz v menu. Obsahuje tipy pre správne a úspešné stávkovanie.

Upozorňujeme tiež, že minimálna stávka na 20Bet je 10 amerických centov alebo jej ekvivalent v inej mene. Vďaka takejto nízkej vstupnej hranici môže každý hráč podávať jednoduché a kombinované stávky.

Спортивная ставка 20Бет

Stávky na elektronické športy od 20Bet

V súčasnosti sa počítačové hry stali oficiálnym športom a zápasy a turnaje, ktoré sa v nich odohrávajú, lákajú na podívanú a špeciálne efekty. Nie je teda divu, že stávková kancelária 20Bet venuje tomuto smeru veľkú pozornosť. Na webovej stránke stávkovej kancelárie v sekcii „Cybersport“ môžete na takéto hry vsádzať nepretržite:

  • Dota 2.
  • StarCraft.
  • Counter Strike GO.
  • League of Legends.
  • King of Glory.
  • FIFA a ďalšie.

Dota 2, CS:GO a League of Legends sú najpopulárnejšie turnaje v kyberšporte, ktoré zhromažďujú milióny divákov. Preto je týchto udalostí na webovej stránke 20Bet najviac. Celkový počet všetkých hier na stávkovanie je viac ako sto.

Stávky na kyberšporty v 20Bet sa tvoria podobne ako športové stávky. Môžete si staviť na jednotlivé kolá aj na celý turnaj, uzatvárať jednotlivé stávky alebo expresné stávky, stávkovať pred zápasom alebo v reálnom čase. Stávková kancelária ponúka dobré kurzy a neustále rozširuje svoju ponuku. Preto si skúsení hráči nájdu všetky obľúbené turnaje z počítačových hier.

Pri stávkovaní na elektronické športy – rovnako ako pri bežných športoch – musíte pozorne analyzovať zápasy, používať inteligentnú taktiku a efektívnu stratégiu. Tieto vedomosti môžete získať na našej webovej stránke v sekcii Škola stávkovania.

Relevantné správy