Melbet

Melbet_logo
Bonus

Vkladový bonus +100 EUR

Melbet: recenzia stávkovej kancelárie

História vstupu stávkovej kancelárie Melbet na trh

Bookmaker Melbet je medzi hráčmi dobre známa spoločnosť. Najväčší počet používateľov kancelárie je v krajinách SNŠ, niektorých európskych krajinách, ako aj v Indii, Malajzii, USA, Argentíne a Pobreží Slonoviny. Hoci služby stávkovej kancelárie aktívne využívajú aj stávkari z iných krajín sveta. Spoločnosť Melbet pôsobí na trhu online stávok od roku 2018. Hoci jej história siaha až do roku 2016, keď vznikla spoločnosť FirstBet, následne premenovaná na Melbet. Majitelia sa zároveň rozhodli pre reorganizáciu a zmenu značky spoločnosti. Spoločnosť preto aktualizovala svoje webové stránky, rozšírila ich funkcionalitu a predstavila sa hráčom v novom svetle. Vďaka šikovnému portálu, preloženému do desiatky jazykov, množstvu udalostí v línii a v hre, zaujímavým hrám a ďalším lákadlám sa do Melbetu registruje čoraz viac stávkarov. Frekvencia kľúčového slova „Melbet“ sa neustále zvyšuje a podľa služby Ahrefs predstavuje viac ako 90 tisíc zobrazení mesačne. To svedčí o veľkom záujme o túto stávkovú kanceláriu medzi novými aj stálymi používateľmi. V recenzii sa preto pozrieme na výhody a nevýhody spoločnosti, aby sme nováčikom pomohli správne sa rozhodnúť.

Licencia webovej stránky Melbet

Stávková kancelária Melbet po rebrandingu prijíma používateľov výlučne online. Na obsluhu hráčov na webovej stránke získala licenciu 8048/JAZ2018-040. Vydal ju registrátor Antillephone N.V . z Curacaa, o čom svedčia informácie v autorizačnom kóde. V rámci získaného dokumentu môže stávková kancelária Melbet obsluhovať hráčov zo všetkých krajín sveta, pričom poskytuje hazardnú zábavu prostredníctvom webových služieb. Nie všetky krajiny však umožňujú stávkarom navštevovať webové stránky, ktoré fungujú na základe offshore licencií. V Rusku, USA, Veľkej Británii, Francúzsku a niektorých ďalších krajinách je preto možné na portál pristupovať len prostredníctvom VPN alebo aktuálneho zrkadla. Keďže výber softvéru a dostupných zrkadlových stránok je veľký, obísť všetky blokovania nie je ťažké.

Webové stránky a stávkové aplikácie spoločnosti Melbet

Melbet umožňuje hráčom podávať stávky prostredníctvom svojej webovej stránky, aplikácie pre Windows alebo mobilných aplikácií pre Android a iOS. Vďaka tomu môžu stávkari podávať stávky z akéhokoľvek zariadenia nepretržite. Okrem toho je stávková kancelária pred mnohými svojimi konkurentmi, pokiaľ ide o počet možných spôsobov prístupu k stávkam a hrám. Webová stránka spoločnosti Melbet je navrhnutá v tmavej farebnej schéme s použitím firemných farieb bielej a modrej. Vďaka tejto kombinácii vyzerá portál štýlovo a zodpovedá obľúbenému trendu používania tmavých tém. Domovská stránka obsahuje informácie o akciách, novinkách, najlepších hrách a športových udalostiach. Nachádza sa tu aj niekoľko ponúk, ktoré umožňujú rýchly prechod do sekcie, ktorá vás zaujíma. Samotný portál je pomerne rýchly a ľahko v ňom nájdete požadované informácie. Je tiež optimalizovaný pre mobilné zariadenia, čo je výhodné pri podávaní stávok z telefónov. Okrem webovej stránky si hráči stávkovej kancelárie Melbet môžu stiahnuť aj aplikáciu pre Windows. Môžete ju používať na podávanie stávok pred zápasom a stávok naživo, ako aj na stávkovanie. Stávkujúci si však nemôže vytvoriť účet a vykonávať platobné transakcie. Vývojový tím síce produkt neustále aktualizuje a možno sa jeho funkčnosť v budúcnosti rozšíri. Používatelia, ktorí sú zvyknutí stávkovať z mobilných telefónov alebo tabletov, si môžu stiahnuť aplikáciu pre Android a iOS. Za to im stávková kancelária poskytne bonus až do výšky 100 USD na bonusový účet. Viac informácií o podmienkach akcie nájdete na webovej stránke stávkovej kancelárie. Čo sa týka funkčnosti aplikácie Melbet, hráči si môžu prezerať analytické údaje, podávať všetky typy stávok, hrať všetky hry a spravovať svoj profil prostredníctvom prevodov peňazí. Z hľadiska funkcií je mobilná aplikácia o hlavu vyššie ako programy mnohých známych konkurentov.

Výhody / nevýhody

   Vytvorenie účtu v spoločnosti Melbet

   Aby mohol hráč využívať služby stávkovej kancelárie Melbet, musí prejsť registráciou a overením totožnosti. Ide o štandardný krok online stávkových kancelárií, ktoré sa chcú uistiť, že hráč je plnoletý. Na vytvorenie účtu si musíte vybrať jeden zo spôsobov:

   • Rýchla registrácia. Stačí si vybrať menu účtu, telefónne číslo, e-mail a heslo.
   • Registrácia prostredníctvom sociálnych sietí. Musíte vybrať menu a potvrdiť vytvorenie účtu prostredníctvom VK, Odnoklassniki, Google Pay, Yandex atď.

   Chýbajúce informácie o sebe by ste mali uviesť v osobnom účte. Na overenie profilu si stávková kancelária Melbet vyžiada aj cestovný pas alebo iný úradný doklad. Až potom bude môcť hráč uzatvárať stávky a vyberať peniaze.

   Registračný bonus až do výšky 100 EUR

   Registrácia MelBetRegistrácia MelBet

   Propagačné ponuky od spoločnosti Melbet

   Stávková kancelária Melbet ponúka používateľom iba 4 propagačné ponuky. Podľa tohto kritéria je kancelária horšia ako veľké spoločnosti, ktoré poskytujú desiatky bonusov pre nováčikov a stálych používateľov. Dostupné ponuky sú však pomerne zaujímavé a hodné pozornosti hráčov. Registrovaní používatelia Melbet môžu využiť:

   • Uvítací bonus
   • . Za prvý vklad môže stávková kancelária ponúknuť hráčom až 500 % vo forme bonusov. Maximálna výška bonusu pritom nesmie presiahnuť 1 000 USD. Potom má hráč možnosť získať ho späť do jedného mesiaca podľa schémy popísanej v podmienkach akcie.

   • Bonus pre najlepších hráčov
   • . Stávková kancelária odmeňuje hráčov, ktorí za svoje stávky nazbierali najvyšší počet bodov. Najlepší užívatelia dňa a týždňa získajú peniaze na bonusový účet (za 1., 2. a 3. miesto až do výšky 150 USD).

   • Cashback v kasíne
   • . Pri stávkovaní v hazardných hrách môže používateľ využiť cashback, ktorý mu vráti časť prehratých peňazí vo forme bonusu. Výška cashbacku závisí od sumy peňazí minutých počas týždňa a vypočítava sa podľa tabuľky dostupnej na stránke propagácie.

   • Parlay bonus

   . Čím viac udalostí v parlay (od 5), tým viac výhier hráč získa. Stávková kancelária Melbet je pripravená pridať až 15 % za 11 a viac udalostí.

   Viac informácií o podmienkach akcie nájdete na webovej stránke stávkovej kancelárie.

   Ponuka stávok a hier Melbet

   Športoví fanúšikovia a hráči nájdu na webovej stránke všetko, čo potrebujú na stávkovanie. Melbet pripravil viac ako tisíc predzápasových športových udalostí a stovky live stávok, vrátane kyberšportov, rulety, pokru, automatov a ďalších aktivít. Okrem toho sa ponuka neustále rozširuje, vďaka čomu si hráči môžu na stránke nájsť niečo, čo ich zaujme. Športové stávky sú k dispozícii v sekciách Line aj Live. V prvej z nich nájdu tipujúci udalosti pred zápasom a v druhej stávky v reálnom čase. Rozpätie v kancelárii je viac ako 15 športov, čo je rádovo menej ako u konkurencie. Na webovej stránke je však veľa lokálnych líg. Na hráčov preto čaká pomerne veľa udalostí. Osobitnú zmienku si zaslúžia kyberšportové súťaže. Stávková kancelária Melbet ponúka hráčom súťaže s hrami Counter-Strike, League of Legends, Dota 2 atď. Počet udalostí, ktoré sú k dispozícii na stávkovanie, presahuje niekoľko stoviek. Stávky môžete uzatvárať v sekciách Cybersport alebo Line and Live. Hazardné hry sú zastúpené stolnými hrami (ruleta, poker, baccarat atď.), hracími automatmi, lotériami, stieracími žrebmi, bingom a ďalšou zábavou. Všetky ich nájdete na stránke Kasíno. Okrem toho sú v ponuke umiestnené aj niektoré obľúbené hry, napríklad poker alebo hry pri stoloch so skutočnými krupiérmi. Napriek veľkému počtu hazardných hier stávková kancelária ponuku neustále zvyšuje. Preto sa hráči nebudú nudiť.

   Platobné metódy v Melbet

   Používatelia Melbet môžu na vklad a výber peňazí zo svojho účtu použiť niekoľko desiatok metód. Počet služieb závisí od krajiny, v ktorej má hráč bydlisko. Hlavné možnosti sú však dostupné všetkým:

   • Prevody cez Visa, MasterCard.
   • Elektronické peňaženky Skrill, Yandex, WebMoney a ďalšie.
   • Platobné systémy Neteller, ecoPayz atď.
   • Kryptomeny Bitcoin, Litecoin a ďalšie.

   Ak chcete vidieť všetky aktuálne platobné metódy, musíte sa prihlásiť do svojho profilu. Tieto informácie nie sú návštevníkom webových stránok bohužiaľ k dispozícii. Za zmienku stojí aj to, že minimálne a maximálne prevody závisia od zvolenej platobnej metódy. Tieto informácie sú dostupné v osobnom profile stávkujúceho.

   Služba podpory pre hráčov Melbet

   Stávková kancelária Melbet poskytuje hráčom nepretržitú podporu. Je k dispozícii v desiatke jazykov platformy a spôsoby komunikácie závisia od krajiny bydliska. Pre obyvateľov Ruska je teda k dispozícii podpora na bezplatnom telefónnom čísle, zatiaľ čo používatelia z Kazachstanu musia volať na platené medzinárodné číslo. Okrem toho je k dispozícii podpora prostredníctvom online chatu (nachádza sa v pravom dolnom rohu stránky) a e-mailu. Doba odozvy operátorov závisí od zvoleného kanála. Najrýchlejší spôsob kontaktovania je prostredníctvom chatu a horúcej linky. V tomto prípade operátori reagujú do 5 minút a pri kontakte prostredníctvom e-mailu až do jedného dňa.

   Závery o spoločnosti Melbet

   Stávková kancelária Melbet nie je na trhu hazardných hier nováčikom. Hlavný trh pre prácu spoločnosti – krajiny SNŠ. Bookmaker však získava popularitu v Európe a niektorých krajinách Ameriky, Ázie a Afriky. Je to vďaka pohodlnej platforme a dostupnosti rôznych aplikácií na stávkovanie a hranie hier. Okrem toho kancelária ponúka vysoký vstupný bonus, veľký výber udalostí a hazardnej zábavy. Kurzy sú na trhu priemerné, rovnako ako marža stávkovej kancelárie (8-9 %). K obľúbenosti platformy medzi stávkarmi prispieva aj dostupnosť jazykových verzií webovej stránky a podpora rodného jazyka. Keď už hovoríme o nevýhodách, stávková kancelária Melbet sa nemôže pochváliť veľkým výberom propagačných akcií, všetky informácie o platobných službách sú pred neregistrovanými používateľmi skryté a kurzy na live stávky nie sú vysoké. Vysoké hodnotenia používateľov však svedčia o obľúbenosti kancelárie a záujme o ňu medzi hráčmi.

   Často kladené otázky o spoločnosti Melbet:

   ✅ Akú licenciu získala stávková kancelária Melbet?

   Spoločnosť Melbet poskytuje svoje služby výlučne online. Sídlo kancelárie je registrované na Cypre, ale spoločnosť získala licenciu od registrátora z Curacaa. Ide o obľúbený raj pre udeľovanie povolení pre hazardné portály. Licencia 8048/JAZ dáva stávkovej kancelárii možnosť obsluhovať hráčov z rôznych krajín sveta bez toho, aby sa musela certifikovať u miestnych registrátorov.

   💵 Aký vstupný bonus poskytuje Melbet?

   Nováčikovia môžu po dokončení registrácie získať až 500% bonus na svoj prvý vklad. Bookmaker Melbet obmedzil maximálnu výšku odmeny na 1,00 USD. To je však už pomerne vysoká suma. Je potrebné ju vsadiť do jedného mesiaca. Podrobný systém stávkovania je popísaný na stránke ponuky.

   📱 Existuje mobilná aplikácia Melbet?

   Áno, existuje. Bookmaker Melbet ponúka hráčom aplikáciu pre Android a iOS. Na stiahnutie aplikácie sa používateľ musí prihlásiť do svojej osobnej skrinky a potom prejsť do sekcie s inštalačnými súbormi. Inštalácia sa vykonáva manuálne. Preto je potrebné povoliť inštaláciu aplikácií z externých zdrojov. Na tento účel odporúčame prečítať si návod na webovej stránke stávkovej kancelárie.

   💳 Ktoré platobné služby podporuje Melbet?

   Stávková kancelária Melbet ponúka hráčom desiatky spôsobov, ako vkladať a vyberať peniaze zo svojho účtu. Možnosti platieb sa líšia podľa krajiny bydliska stávkujúceho. Vo všeobecnosti stávková kancelária pracuje s platobnými kartami, elektronickými peňaženkami, platobnými systémami, kryptomenami, mobilnými platbami, terminálmi atď. Všetky dostupné platobné systémy si môžete pozrieť na domovskej stránke v časti „Vklad na 1Click“ po prihlásení.   Melbet_logo

   Vkladový bonus +100 EUR