Rabona

Rabona_logo
Bonus

Bonus 100% až do 100€

Rabona: Prehľad stávkových kancelárií

Všeobecné informácie o Rabona

V roku 2016 začala spoločnosť Rabona ponúkať Rumunom služby športového stávkovania a hazardných hier. Spočiatku sa stávková kancelária zameriavala len na miestny trh, Rumunsko. Úspešný rast a prilákanie veľkého počtu stávkujúcich však pomohli stávkovej kancelárii získať investíciu od nemeckej spoločnosti a začať propagáciu na Západe. Dnes Rabona poskytuje služby hráčom z Nemecka, Rakúska, Portugalska a Brazílie. Prioritou stávkovej kancelárie sa však stal latinskoamerický trh. Napriek tomu, že stávková kancelária Rabona nie je zameraná na používateľov z krajín SNŠ, má pomerne zaujímavú ponuku stávok a hier, ako aj atraktívny uvítací bonus. Preto sme sa rozhodli opísať kľúčové vlastnosti stávkovej kancelárie, aby sme používateľov upozornili na vlastnosti herného portálu.

Licencia Rabona

Bookmaker Rabona má niekoľko licencií. Na prevádzku v Európskej únii sa používa licencia vydaná Maltským úradom pre hazardné hry. Táto licencia je v EÚ citovaná a vypovedá o spoľahlivosti a bezúhonnosti spoločnosti. Nie je prekvapením, že stávková kancelária sponzoruje mnohé európske kluby, ako napríklad Benfica, Porto, Atletico atď. Okrem trhu EÚ však stávková kancelária obsluhuje aj hráčov z iných krajín. Preto spoločnosť získala miestne licencie, napríklad v Brazílii. Prijímá teda stávky od Brazílčanov prostredníctvom subdomény br.Rabona.com. Stojí za zmienku, že stávková kancelária Rabona neprijíma používateľov zo všetkých krajín. Ak na stránku pristupujete z Ukrajiny, zobrazí sa správa o obmedzenom prístupe. V takom prípade by mal hráč zmeniť svoju IP adresu a zaregistrovať sa na stránke. V spätnej väzbe o kancelárii nie je informácia o zablokovaní účtu, ak sa údaje v dokumentoch nelíšia od IP adresy krajiny, z ktorej si používateľ vytvoril profil. Najlepšie je však objasniť všetky nuansy so službou podpory úradu. K stávkam a hrám je možné pristupovať prostredníctvom webovej stránky a mobilnej aplikácie. Portál stávkovej kancelárie je k dispozícii na adrese Rabona.com, kde je hráč presmerovaný na miestne webové stránky alebo je presmerovaný na príslušnú webovú stránku (v závislosti od IP adresy návštevníka). Na rozdiel od konkurencie jednotlivé stránky prijímajú stávkujúcich len z miestnych IP adries. Okrem toho sa miestne verzie portálu nelíšia v ničom inom ako v jazyku. Hlavnou zvláštnosťou dizajnu webovej stránky Rabona je umiestnenie informácií o dôležitých hrách. Kľúčové športové udalosti alebo zápasy sa zobrazujú ako widgety v hornej časti obrazovky. Ľavá časť obrazovky slúži na navigáciu a pravá časť na vstup na stránku, stávkovanie a reklamné bannery. Informácie o stávkach a hrách sa zobrazujú v strednej časti obrazovky. Portál je optimalizovaný na používanie v mobilných zariadeniach a funguje rýchlo. Na smartfónoch je však lepšie používať aplikáciu Rabona pre stávkovanie. Stávkový softvér Rabona si môžete nainštalovať z oficiálnych obchodov Google a Apple Play Market, resp. z AppStore. Priame odkazy na aplikáciu nájdete v pätičke. Samotná mobilná aplikácia umožňuje vytvoriť si účet, vykonávať vklady a výbery, analyzovať a podávať stávky. K dispozícii sú aj niektoré herné automaty. Napriek tomu je funkčnosť stránky nadradená aplikácii stávkovej kancelárie.

Registračný bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia RabonaRegistrácia Rabona

Vytvorenie účtu Rabona

Existujú 2 hlavné spôsoby registrácie účtu v službe Rabona: prostredníctvom e-mailu a konta na sociálnych sieťach. V prvom prípade by mal hráč zadať mail a prejsť na formulár s osobnými údajmi: meno, priezvisko, poschodie, dátum narodenia, adresa bydliska, telefónne číslo. Taktiež prísť s prihlasovacím menom a heslom. Potvrdenie registrácie sa vykoná prostredníctvom e-mailu. V druhom prípade sa používateľ prihlási pomocou profilu na Facebooku, Google, Yahoo alebo Linkedin. Niektoré údaje sa spravidla prevezmú z externého účtu, zatiaľ čo ostatné bude potrebné zadať do osobnej skrinky. Pred vykonaním vkladu je potrebné overiť profil. Budete musieť predložiť svoju pasovú fotografiu a doklad o pobyte na uvedenej adrese (potvrdenie o úhrade za komunálne služby alebo výpis z účtu). V posledných rokoch sa počet akciových ponúk na webovej stránke Rabona výrazne zvýšil. V sekcii „Ponuky“ si používatelia môžu vybrať zaujímavé bonusy na športové stávky a automaty. Vďaka filtru na stránke sa dajú ľahko triediť. Radi by sme tiež spomenuli prítomnosť stálych a pravidelných akcií, vďaka ktorým je plánovanie hry na stránke zaujímavejšie. Spomedzi dostupných propagačných ponúk Rabony by sme radi vyzdvihli napr:

  • Uvítací bonus až do výšky 100 €* a 20 €* stávky zadarmo. Bonus je potrebné preplatiť do 30 dní podaním jednoduchých alebo kombinovaných stávok s kurzom 1,4 alebo vyšším.
  • Bonus 20 promo bodov za víťazstvo v basketbalovej lige. Za každú výhru získava hráč body, ktoré môže vymeniť za voľné zatočenia a voľné hry.
  • Vrátenie peňazí za remízové stávky. Ak sa polčas alebo celý zápas skončí remízou, hráč dostane späť stávku, ktorá bola podaná na výhru tímu.

Úplné podmienky týchto a ďalších propagačných akcií nájdete na webovej stránke stávkovej kancelárie (stránka „Ponuky“). *Alebo ekvivalent sumy v inej mene

Športové stávky a hazardné hry v spoločnosti Rabona

Stávková kancelária Rabona ponúka používateľom kľúčové oblasti stávkovania: športové stávky pred zápasom a počas hry, ako aj hracie automaty. Bohužiaľ, stávkujúci nemajú prístup k stávkam na kyberšporty a k obľúbeným kasínovým hrám: kartám, rulete a lotériám. To je potrebné si uvedomiť ešte pred registráciou na webovej stránke Rabona Linka stávok v kancelárii zahŕňa 34 športových disciplín. Okrem populárnych tém, ako sú futbal, basketbal a tenis, sú tu aj stávky na šach, bedminton, plávanie atď. Zoznam hier nájdete na stránkach „Šport“ a „Stávky naživo“. V prvej sekcii môžu hráči podávať stávky pred zápasom, v druhej stávky naživo. Podľa toho sa funkčnosť sekcií líši v dostupnosti nástrojov na správu zápasov online. Celkový počet všetkých športových zápasov na stávkovanie je viac ako 500. Hazardnú zábavu na webovej stránke Rabona zastupujú hracie automaty a je k dispozícii v rovnomennej sekcii Slots. Všetky hry sú rozdelené podľa smeru a ich celkový počet dosahuje tisíc. Prezentované automaty sú vyvinuté známymi a novými štúdiami a ponúkajú klasický a inovatívny príbeh. Každý hráč si preto nájde niečo zaujímavé pre seba.

Vkladanie a výber peňazí z Rabony

Stávková kancelária podporuje kľúčové metódy vkladania a vyberania výhier. Hráči môžu využiť bankový prevod, platobné karty (Visa a Mastercard), elektronickú peňaženku Skrill a platobné systémy (Klarna, GiroPay, Trustly a PayPal). Rabona bohužiaľ nespracúva kryptomeny. Minimálna a maximálna suma prevodu, ako aj doba spracovania závisí od zvoleného spôsobu platby. Tieto informácie nájdete vo svojej osobnej skrinke. Čo sa týka provízie, tá sa rovná nule.

Zákaznícky servis Rabona

Stránka úradu má sekciu „FAQ“, kde sú zhromaždené všetky populárne otázky a odpovede na prácu portálu. Ak hráč nenašiel potrebné informácie v tejto sekcii alebo v pravidlách práce stávkovej kancelárie, je možné obrátiť sa na službu podpory Rabona. Kontaktovať zástupcov je možné prostredníctvom online chatu, e-mailu, čísla horúcej linky a Facebook Messengera. Tím podpory bude k dispozícii v určitých hodinách a na otázky bude odpovedať až 24 hodín. Informácie o jednotlivých spôsoboch kontaktovania spoločnosti Rabona nájdete na stránke Kontakt.

Na záver o spoločnosti Rabona

Rabona je pomerne zaujímavá stávková kancelária, ktorá sa zamerala na pôsobenie v niektorých európskych a latinskoamerických krajinách. Jej služby však môžu využívať aj ľudia z iných krajín. Prichádzajúcich z krajín SNŠ bude kancelária zaujímať o veľký uvítací bonus, ďalšie akcie v oblasti športového stávkovania a kasína. Ďalšími silnými stránkami spoločnosti Rabona sú zaujímavé športové podujatia a ponuka hracích automatov. Stávková kancelária však neprijíma kybernetické športové stávky. V kasíne tiež nie sú k dispozícii žiadne kartové hry ani ruleta. Okrem toho hráči medzi platobnými metódami nenájdu kryptomeny. Napriek tomu má kancelária od používateľov pomerne dobré ohlasy. Preto ju môžeme odporučiť do pozornosti začiatočníkom aj skúseným stávkarom.

Obľúbené otázky a odpovede o spoločnosti Rabona:

✅ Akú licenciu získal bookmaker Rabona?

Stávková kancelária využíva licenciu MGA/CRP/152/2007, ktorá bola vydaná v roku 2019 registrátorom z Malty a umožňuje jej pôsobiť na trhu EÚ. V Čile a Brazílii získala spoločnosť Rabona certifikát a miestne povolenie na prevádzku. Vo všetkých prípadoch sú stávky prijímané prostredníctvom webovej stránky. Absencia zahraničnej licencie však naznačuje, že stávková kancelária neprijíma používateľov z mnohých krajín sveta.

💵 Aký vstupný bonus ponúka Rabona?

Po vytvorení účtu a vložení peňazí na účet Rabona získa hráč bonus až do výšky 100 € a 20 € (alebo ekvivalent v inej mene) vo forme voľnej stávky. Výška bonusu sa rovná vloženej sume, nesmie však presiahnuť vyššie uvedenú sumu. Bonus a freebet je potrebné prehrať do 30 dní od pripísania na stávkový účet.

📱 Existuje mobilná aplikácia Rabona?

Rabona poskytuje hráčom mobilnú aplikáciu pre Android a iOS. Môžete si ju stiahnuť a nainštalovať na oficiálnych trhoch Google a Apple. Používatelia sa tak nemusia hrabať v bezpečnostných nastaveniach svojho smartfónu, aby inštaláciu vykonali ručne. Inštalácia bude rýchla a štandardná.

💳 Koľko platobných metód podporuje Rabona?

Používatelia majú k dispozícii tucet služieb vkladu a výberu. Hráči môžu využívať bankové prevody, platby kartou, elektronické peňaženky a platobné systémy. V ponuke Rabony nie sú žiadne kryptomeny a platby sa neprijímajú prostredníctvom terminálov. Zoznam služieb nájdete v súkromnej kancelárii.Rabona_logo

Bonus 100% až do 100€