GGbet

GGbet_logo
Bonus

Aktuálny bonus nájdete na webovej stránke stávkovej kancelárie

Prehľad stávkových kancelárií GGbet

GGbet – prvá stávková kancelária pre elektronické športy

História stávkovej kancelárie GGbet sa začala písať v roku 2016 spustením stránky gg.bet. Majitelia spoločnosti tak reagovali na obrovský záujem stávkujúcich o kyberšport a stali sa priekopníkmi na trhu. To, čo bolo spustené, nebola samostatná sekcia na webovej stránke, ale portál hazardných hier, založený na súťažiach v kyberšporte. Podľa neoficiálnych zdrojov pochádza stávková spoločnosť z Ukrajiny. Takže majiteľ Natus Vincere alebo NaVi – najznámejšej kyberšportovej organizácie v bývalom Sovietskom zväze so sídlom v Kyjeve – je úzko prepojený s majiteľom offshore spoločnosti, ktorá vlastní GG.bet.

Nech je to akokoľvek, spoločnosť GGbet sa na trhu aktívne propaguje, spolupracuje s významnými organizáciami elektronického športu a sponzoruje špičkové turnaje. To kancelárii umožňuje rýchlo zvyšovať počet používateľov. Tento úspech by však nebol možný, keby spoločnosť neponúkala hráčom jedny z najlepších podmienok na trhu. Aké sú výhody a nevýhody pre stávkujúcich v kancelárii? O tom bude reč v dnešnej recenzii.

Licencia pre webové stránky spoločnosti GGbet

Stávková kancelária GGbet používa medzinárodnú licenciu 8048/JAZ (používanú na webovej stránke gg.bet), vydanú registrátorom z Curacao a miestne povolenia. V Rusku teda kancelária pôsobí na základe licencie č. 24 od Federálnej daňovej služby (zo dňa 26.06.2012). Tá umožňuje spoločnosti vykonávať činnosti v oblasti hazardných hier. V tejto krajine prevádzkuje aj webové stránky na národnej doméne.

Vlastníctvo licencie je pre používateľov zárukou, že kancelária dodržiava normy čestného hrania hazardných hier. V prípade, že hráči majú akékoľvek sporné otázky, podľa podmienok zmluvy je možné požiadať o pomoc tím podpory. O tom, ako kontaktovať zástupcov stávkovej kancelárie GGbet, sa zmienime v jednej z nasledujúcich častí. Ak podpora nepomohla, môžete sa obrátiť na súd v Holandsku (ak používate medzinárodnú verziu portálu) alebo na miestne súdy (ak stávkujete prostredníctvom webovej stránky na miestnom trhu).

Webové stránky a aplikácie stávkovania GGbet

Webovú stránku stávkovej kancelárie GGbet ocenia ako noví, tak aj skúsení stávkari. Má moderný dizajn v čiernej a bielej farbe s prídavkom oranžovej farby. Táto kombinácia vyzerá štýlovo a spĺňa požiadavky používateľov na čierne motívy (hoci môžete prejsť na svetlé farby). Okrem toho sú všetky informácie čitateľné. K požadovaným sekciám môžete pristupovať prostredníctvom horného a dolného menu a používať bočné widgety. Dizajn je prispôsobený všetkým veľkostiam obrazovky a správne sa zobrazuje v obľúbených prehliadačoch.

Funkcionalita portálu umožňuje používateľom analyzovať udalosti, uzatvárať stávky na rôzne výsledky, prezerať si zápasy online, vykonávať prevody atď. Stránka je rýchla, čo tiež stojí za to pridať k výhodám stávkovej kancelárie.

Okrem webovej stránky ponúka GGbet hráčom aj používanie aplikácií pre zariadenia so systémami Android a iOS. Odkazy na stiahnutie sú k dispozícii v pätičke: inštalačný súbor pre Android si môžete stiahnuť zo samotného portálu a pre iOS z oficiálneho trhoviska. Možnosti programov sú rovnaké. S ich pomocou môžu stávkari vykonávať väčšinu operácií dostupných na webovej stránke: používatelia môžu podávať stávky, spravovať svoje konto, hrať a kontaktovať podporu. Okrem toho sa aplikácie neustále aktualizujú a ich funkčnosť sa rozširuje.

Registrácia nováčikov na GGbet

Prvým krokom pre nových používateľov je vytvorenie účtu. Stávková kancelária GGbet na rozdiel od svojich hlavných konkurentov neponúka hráčom viacero spôsobov registrácie. Proces vytvorenia účtu však nie je zložitý a pozostáva z niekoľkých krokov: vyplnenie formulára na stránke „Registrácia“, zadanie údajov do osobného kabinetu a poskytnutie kópií dokumentov na overenie totožnosti.

Stojí za zmienku, že stávková kancelária GGbet podporuje tucet mien pre účet. To umožní stávkarom vybrať si najlepšiu možnosť a nepreplácať na províziách počas prevodov. Okrem toho kontrola pasu netrvá dlho. Počas nej sa hráči môžu oboznámiť s funkciami kabinetu, portálu a vybrať si zaujímavé udalosti v predzápasoch.

Akcia pre používateľov GGbet

Na stránke „Bonusy“ nájdete aktuálne a archívne propagačné akcie od GGbet. Sú tu k dispozícii ponuky pre športové, kyberšportové a hazardné hry. Na stránke je v priemere aktívnych až 10 promo akcií. Vďaka pohodlným filtrom podľa typu odmeny a vyhľadávaniu môžete nájsť ponuku, ktorá vyhovuje potrebám stávkujúceho.

Keďže stávková kancelária GGbet často aktualizuje svoju akciovú ponuku, odporúčame skontrolovať aktuálne bonusy na stránke kancelárie. V čase písania tohto článku mohli hráči získať:

  • Registračný bonus až do výšky 15000 rubľov*. Pripísaný k vášmu prvému vkladu vo výške 100%, maximálne však do výšky uvedenej sumy.
  • Cashback vo výške 15 % za športové stávky. Na konci mesiaca používateľ získa odmenu až do výšky 17000 rubľov*.
  • Poistenie pre stávky na elektronické športy. Poistenie pre stávky do výšky 1000 rubľov*: v prípade prehry dostane hráč 100% späť na bonusový účet
  • Cashback 200 % z vkladov. Počas mesiaca môžu používatelia získať až 14000 rubľov* vo forme cashbacku za každý vklad.

Podrobné informácie o akciách nájdete v sekcii Bonusy.

*Alebo ekvivalent sumy v inej mene.

GGbet športové, kybernetické športové stávky a hry

Už v úvodných informáciách bolo napísané, že GGbet je predovšetkým stávková kancelária na kyberšporty. Preto sú na webovej stránke k dispozícii stovky súťaží na všetky populárne a špecializované počítačové hry. Tieto súťaže nájdete v sekcii kyberšportov. K dispozícii sú stávky pred zápasom a live stávky, ako aj bezplatné prenosy zápasov. Ďalšou výhodou sú podrobné štatistiky tímov.

Športové stávky môžete uzatvárať na stránkach „Šport“ a „Live“. Celkový počet ponúk nepresahuje 500, čo je oveľa menej ako u konkurencie. Stávková kancelária GGbet sa zameriava najmä na populárne športy a najvyššie ligy. Ani kurzy nebudú najlepšie na trhu. Dostupnosť pohodlných nástrojov na analýzu, uzatváranie a prezeranie stávok však dáva stávkovej kancelárii náskok pred ostatnými stávkovými kanceláriami.

Hazardné hry sú k dispozícii v sekcii Kasíno. Na stránke je k dispozícii niekoľko tisíc automatov, kartových hier, ruleta, bingo a ďalšie aktivity. Bookmaker aktívne rozvíja aj túto sekciu a neustále pridáva nové ponuky. Používatelia preto ocenia zábavu pri hazardných hrách a na stránke si budú môcť nájsť zaujímavú hru.

Možnosti vkladov a výberov pre GGbet

Používatelia GGbet môžu na vklad a výber peňazí zo svojho účtu použiť štandardné platobné nástroje. Bohužiaľ, informácie o platbách nie sú umiestnené v samostatnej sekcii a sú k dispozícii v osobnej skrinke. Hráči sa však nemusia obávať, stávková kancelária podporuje všetky populárne služby:

  • Visa a MasterCard.
  • Prevody na bankové údaje (dostupné v niektorých krajinách).
  • Elektronické peňaženky Sticpay, Skrill a Giroplay.
  • ecoPayz, Neosurf, Sofort a Neteller.
  • Prevody z mobilných účtov na TELE2, Beeline, Megafon, Vodafone atď. (dostupné v niektorých krajinách).

GGbet neúčtuje poplatky za prevody z/do vášho účtu, čo nie je prípad platobných služieb. Mali by ste si overiť ich poplatky, aby ste minimalizovali svoje straty.

GGbet: Zákaznícka podpora

Stávková kancelária GGbet poskytuje hráčom štandardné kanály na získanie podpory. Ak hráči nenájdu odpovede v časti Všeobecné informácie, môžu napísať na e-mail, chat alebo zavolať na telefónne číslo. Odborníci sú k dispozícii nepretržite a poskytujú pomoc v desiatke jazykov vrátane ruštiny. Doba odozvy zástupcu stávkovej kancelárie závisí od zvoleného kanála. V prípade e-mailov trvá odpoveď v priemere 30 minút, na infolinke 5 minút a na chate 3 minúty.

Telefónne čísla a e-mailové informácie nájdete na webovej stránke (v pätičke). Chat je k dispozícii po prihlásení do osobného profilu a je umiestnený v pravom dolnom rohu stránky.

GGbet: Závery o stávkovej kancelárii

GGbet je prvou stávkovou kanceláriou (objavila sa v roku 2016), ktorá ponúka stávky na kyberšporty. Hráči, ktorí sledujú súboje svojich obľúbených tímov v populárnych počítačových hrách, tak budú mať k dispozícii praktický nástroj na stávkovanie. Okrem kyberšportových udalostí ponúka stávková kancelária používateľom stávky na športové a hazardné hry (automaty, kartové hry, ruleta). Preto bude stávková spoločnosť GGbet zaujímavá pre všetkých používateľov.

Hlavné výhody stávkovej spoločnosti, ktoré jej umožňujú pohybovať sa na európskom trhu a v postsovietskom priestore, sú: praktická webová stránka a aplikácie, zaujímavá ponuka kybernetických stávok, nepretržitá podpora v desiatke jazykov a množstvo recenzií. Medzi nevýhody spoločnosti patrí malý výber športových udalostí a priemerné kurzy. Okrem toho je počet platobných metód nižší ako u špičkových konkurentov. Tieto nevýhody však nie sú také kritické a umožňujú GGbet aktívne zvyšovať počet stávkujúcich.

Obľúbené otázky a odpovede o GGbet:

Je GGbet licencovaný?

GGbet je legálne fungujúca stávková kancelária. Spoločnosť má licenciu od registrátora z Curacao, čo jej umožňuje prijímať hráčov na gg.bet. Služby portálu môžu využívať stávkari z celého sveta. Okrem toho stávková kancelária vstúpila na trh niektorých krajín, v ktorých sa offshore licencie neakceptujú. Napríklad v Rusku získala kancelária povolenie od ruskej Federálnej daňovej služby. Miestna webová stránka spoločnosti je k dispozícii aj tu.

💵 Aký vstupný bonus je k dispozícii na GGbet?

Noví používatelia môžu získať pekný štartovací bonus až do výšky 15000 rubľov alebo ekvivalent v inej mene. Pripisuje sa v čase vkladu a rovná sa výške vkladu (nepresahuje maximálnu odmenu). Prostriedky sa pripisujú na ďalší účet a musia sa prehrať do 30 dní. Podrobnosti nájdete v časti Bonusy.

📱 Je hráčom k dispozícii mobilná aplikácia GGbet?

Hráči, ktorí podávajú stávky zo smartfónov, si môžu nainštalovať mobilnú aplikáciu od GGbet. Odkazy na stiahnutie nájdete na webovej stránke – prejdite do pätičky. Upozorňujeme, že inštalácia aplikácie na systéme Android sa vykonáva manuálne a inštalačný súbor sa sťahuje z webovej stránky stávkovej kancelárie. Aplikácia pre iOS je k dispozícii v AppStore, ktorý umožňuje jej automatickú inštaláciu.

💳 Aké platobné metódy sú k dispozícii na GGbet?

Používatelia môžu vkladať a vyberať peniaze zo svojho účtu GGbet bez akejkoľvek provízie od stávkovej kancelárie. Na tieto operácie je možné použiť prevody cez Visa a MasterCard, elektronické peňaženky Skrill, Giroplay a ďalšie, platobné systémy Neteller, Neosurf atď. V niektorých krajinách sú podporované aj prevody prostredníctvom bankových údajov a použitie prostriedkov na účtoch mobilných operátorov.GGbet_logo

Aktuálny bonus nájdete na webovej stránke stávkovej kancelárie