Wazamba

Wazamba_logo
Bonus

100 EUR - USD

Online kasíno Wazamba

Jasné online kasíno láka používateľov originálnym dizajnom, kolekciou video automatov a neobvyklými žrebovaniami o peňažné výhry. Pripravený štedrý bonusový program. Zákazníci môžu hrať v kasíne Wazamba na oficiálnej webovej stránke v demo režime bez vytvorenia účtu alebo vykonať vklad a roztočiť valce za peniaze.

O kasíne

Stránka bola otvorená v roku 2019 pod vedením spoločnosti Araxio Development N.V., ktorá je registrovaná na ostrove Curacao. Ten istý prevádzkovateľ vlastní aj ďalší známy projekt – kasíno Rabona. Stránka má licenciu udelenú ostrovom Curacao. Stránka online kasína Wazamba je ladená do pestrých farieb. Vo všetkých sekciách návštevníka sprevádzajú zábavní domorodci vo farebných maskách. Dizajnové prvky zodpovedajú téme zvolenej prevádzkovateľom. Hlavná stránka obsahuje množstvo informácií o zábave, bonusoch a lotériách. Vďaka tomu stránka pôsobí neprehľadne. V pravej časti sa nachádza všeobecné menu s odkazmi na osobný kabinet, sekcie s akciami a turnajmi. Hráč tam môže sledovať aj úspechy alebo nakupovať bonusy a freespiny. V pätičke stránky sa nachádzajú právne informácie o prevádzkovateľovi. Tu môže hráč preskúmať aj licenciu, a to tak, že kliknutím na príslušnú ikonu prejde na portál regulátora. V spodnej časti stránky sa nachádzajú aj ocenenia, ktoré kasíno získalo v renomovaných rebríčkoch.

Bonusy a propagačné kódy

Používatelia sa zúčastňujú na uvítacích akciách a aktivujú si ponuky na dobitie vkladov. Pravidlá bonusového programu sú podrobné a prehľadné. Štartovací balíček. Udeľuje sa novým klientom za prvý vklad od 1 200 RUB. Používateľ má nárok na 100% až do výšky 35 000 rubľov a 200 freespinov. Tie sa pridávajú vo výške 20 počas 10 dní. Je potrebné ich aktivovať do 24 hodín od pripísania. Stávka na obrat finančných prostriedkov je vysoká – x35 na sumu propagácie a vkladu. Koeficient pre rolovanie výhier z voľných spinov je x40. Maximálna stávka na jedno zatočenie s aktívnou akciou je 350 RUB. Týždenné dobíjanie. Päťdesiat voľných roztočení získava účastník akcie za svoj prvý vklad od pondelka do štvrtka. Voľné zatočenia sú priradené ku konkrétnemu video slotu – vyberie ho vedenie spoločnosti. Stávka je x40 a bonus je potrebné prehrať do desiatich dní. Dobíjanie počas víkendov. Pripočítava sa za prvý vklad vykonaný od piatka do nedele. V tejto ponuke si hráč môže vybrať jednu z možností:

 • 50% až do 50 000 pri vklade 1 000 RUB alebo viac.
 • 50% a 50 roztočení zdarma pri vklade 3 500 RUB alebo viac.

Peňažnú časť je potrebné preklopiť so stávkou x35, ktorá sa vzťahuje na výšku vkladu aj bonusu. Točenia zadarmo sa prevíjajú s násobiteľom x35. Lehota na to je 10 dní.

Softvér a hracie automaty

Oficiálna webová stránka kasína Wazamba ponúka 3 500 výherných automatov od 57 poskytovateľov. Na prvý pohľad sú automaty originálne, ale prevádzkovateľ neposkytuje softvérové certifikáty. Triedenie podľa poskytovateľa nie je príliš pohodlné. Návštevník musí stránku prechádzať a hľadať potrebného vývojára. Takisto môže zákazník prejsť do sekcií s populárnymi hrami, novinkami a jackpotovými automatmi.

Registračný bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia WazambaRegistrácia Wazamba

Hry so živým krupiérom

Na stránke nájdete 126 projektov od štyroch výrobcov. Nie sú k dispozícii žiadne demo verzie pre zábavu so skutočnými krupiérmi. Nie je tu žiadne triedenie podľa typu. Prístup do lobby poskytovateľa je dostupný až po vytvorení účtu. Hráči si môžu vybrať z rulety, sic-bo, blackjacku a ďalších kategórií.

Ďalšie kasínové produkty

V sekcii stolovej zábavy nájdete virtuálne automaty s blackjackom, pokerom, ruletou atď. V tejto kategórii si môžu používatelia zahrať hracie automaty zadarmo.

Nie je tu žiadne triedenie, zákazníkom sa ponúka možnosť nájsť projekt podľa názvu.

Vo veľkej sekcii na stránke je možné vsádzať na športové udalosti. Línia je rozložená, kurzy sú priemerné. Stávky je možné uzatvárať v režime pred zápasom a v režime in-play. K dispozícii je aj kategória s virtuálnymi športmi. Pravidelné turnaje sú rôznorodé. Môžete bojovať s ostatnými používateľmi v automate týždňa, živej zábave a ďalších zaujímavých súťažiach. Súťaže ponúkajú možnosť vyhrať peniaze alebo vernostné body. Originálnežrebovanie sa koná pre nadšencov video automatov. Používatelia na niektorých automatoch vsádzajú minimálne 0,5 € na jedno roztočenie. Kedykoľvek môže vypadnúť peňažná výhra z kasína. Na vytvorenie účtu je potrebná e-mailová adresa a heslo. V druhom okne je potrebné zadať osobné údaje: Úplné meno, mesto, krajinu, menu, dátum narodenia atď. Prihlásenie na oficiálnej webovej stránke prostredníctvom sociálnych sietí nie je k dispozícii. Overenie na stránke nie je povinné. Používateľ bude požiadaný o predloženie dokumentov len v krajných prípadoch.

Vernostný program

Systém statusov pozostáva z piatich úrovní. Vernostné úrovne v skutočnosti ovplyvňujú len limity výplat a výšku cashbacku. Hlavnou hodnotou vo vernostnom programe sú mince, ktoré zákazník zbiera počas hry a za akcie na webovej stránke. Za čo môžete získať mince:

 • Úspechy.
 • Za 5 % z výšky vkladu.
 • 1 000 EUR stávok = 1 minca.
 • Prvé miesto v turnajoch.
Stav Výber za deň, EUR Výber za mesiac, EUR Cashback
Strom 500 10 000
Kameň 500 10 000
Bronz 800 12 000 5%
Striebro 1 000 15 000 10%
Zlato 1 500 20 000 15%

V sekcii Achievements používatelia sledujú mince, ktoré získali za určité akcie na webovej stránke. Hráč získava 1 bod už za registráciu. Mince sa udeľujú aj za vklady, určitý počet zatočení v automate a ďalšie akcie. Nazbierané body je potom možné minúť na nákupy alebo zbierať masky a vyhrať peňažné ceny. Bonusový obchod. Mince získané za úspechy môžete použiť na nákup voľných spinov v obľúbených video automatoch. Pre voľné spiny platia štandardné pravidlá stávkovania: stávka je x40, pričom je daná na 10 dní. Z freespinov si môžete vybrať až x5 výhier. Zbierky masiek. Zákazníci si ich môžu kúpiť za mince v obchode. Zozbieraním kolekcie masiek získa používateľ peňažnú odmenu od 800 do 7 200 RUB. Výhry sa pripisujú na zostatok a podliehajú stávkovaniu so stávkou x1. Vrátenie peňazí. Používatelia, ktorí dosiahli zlatý status, získavajú zľavu. Minimálna suma – 5 EUR, maximálna suma – až 3 000 EUR. Výška cashbacku sa nevypočítava zo stávok, ale z vkladov. Výbery, bonusy, zostatok na účte sa odpočítavajú od sumy všetkých vkladov. Peniaze musia byť vsadené so stávkou x1. Cashback v režime Live. Získavajú ho klienti, ktorí vsádzajú v hrách so živými krupiérmi. Minimálna refundácia – 5 EUR, maximálna – 150 EUR. Tento cashback nie je viazaný na status a môže ho získať každý hráč. Stávka je x1.

Zákaznícka podpora

Operátori zákazníckej podpory sú priateľskí a nápomocní. Konzultanti pracujú v 24-hodinovom online chate, na otázky odpovedajú e-mailom. Okrem toho je k dispozícii niekoľko telefónnych čísel, na ktorých sa môžete obrátiť na administráciu stránky.

Výhody a nevýhody

Online platforma si zaslúži pozornosť vďaka bohatým zábavným funkciám a premyslenej bonusovej politike. Prevádzkovateľ pôsobí na základe licencie, takže je bezpečné hrať na hracích automatoch v kasíne Wazamba o peniaze. Nevýhodou je neprispôsobená mobilná verzia.

 • Overená licencia Curacao
 • 3 500 hazardných hier
 • uvítacie bonusy a bonusy na dobitie
 • turnaje viacerých formátov
 • prepracovaný vernostný program
 • mobilná verzia nie je prispôsobená obrazovkám smartfónov
 • preťažená domovská stránka


Wazamba_logo

100 EUR - USD