Intro

Čo je dvojitý kurz v 1xBet?

Ставка двойной шанс 1хБет
Skúsení stávkari uprednostňujú 1xBet pred inými spoločnosťami aj vďaka veľkému počtu výberov. Ak prejdete zo stránky „Line“ alebo „Live“, kde sú zobrazené udalosti a hlavné možnosti stávok, na konkrétny zápas, môžete nájsť množstvo ďalších stávok. Okrem iného sa hráčom zobrazia dvojité kurzy na 1xbet. Čo je to taká stávka na výsledok zápasu? Aké sú jej vlastnosti a kedy sa oplatí takéto stávky použiť – popíšeme v novom článku

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

1xBet Double Chance: Čo je to za stávku?

V článku „Typy stávok na 1xBet“ sme sa pozreli na hlavné možnosti stávok, ktoré môžu hráči na stránke využiť. Nebrali sme však do úvahy možnosti stávok na základe výsledku zápasu. Napríklad stávkari, ktorí si vyberú jednoduché stávky, môžu podať stávky na jeden a dvojitý výsledok (dvojitý kurz), hendikepy, celkové výsledky a možnosti oboch výsledkov. To výrazne rozširuje možnosti hráča pri výbere takejto predpovede na zápas, aby mohol očakávať maximálnu výhru alebo minimalizovať prípadné straty.

Noví stávkari sa často pýtajú na dvojitékurzyv1xBet. Ide o stávku, pri ktorej stávkar vsádza na 2 výsledky z 3 možných. Ak si v jednom výsledku užívateľ vyberie tím 1 (P1), tím 2 (P2) alebo remízu. V prípade dvojitého výsledku pri stávke 1xBet (1x) môže tipujúci tipovať výhru prvého tímu a remízu (1x), výhru druhého tímu (2x) alebo remízu či výhru ktoréhokoľvek tímu s výnimkou remízy (12). Tieto stávky sú na webovej stránke stávkovej kancelárie uvedené v zátvorkách.

Выбор ставки двойной шанс 1хБет

Ako môžem staviť na dvojitý výsledok v 1xBet?

Stávky na dvojitý výsledok v 1xBet sú veľmi obľúbené. Preto ich stávková kancelária umiestňuje na hlavnú obrazovku so zoznamom športových udalostí. Stávky na dvojitý výsledok nájdete aj tak, že prejdete na stránku zápasu. Tu sa zobrazia všetky možné tipy na stávku vrátane dvojitého výsledku.

Ak teda chcete podať stávku s dvojitým kurzom na 1xBet, musíte:

  1. Prejdite na stránku „Line“ alebo „Live“. Tu by ste si mali prečítať športy, v ktorých je možné uzatvárať dvojité kurzy, ako napríklad futbal.
  2. Pridajte stávku na dvojitý výsledok prostredníctvom stránky s prehľadom zápasov alebo prejdite „dovnútra“ danej udalosti.
  3. Zadajte sumu, na ktorú chcete staviť.
  4. Ukončite podanie stávky kliknutím na tlačidlo „Podať stávku“.

Stojí za zmienku, že stávky typu double odds môžu byť použité na zostavenie expresov na 1xbet a iných kombinovaných stávok. Tie nájdete v samostatných článkoch na našich webových stránkach.

Ставка двойной итог 1хБет

Aké sú vlastnosti dvojitých kurzových stávok na 1xBet?

Nováčikovia sa často strácajú v množstve informácií, keď sa oboznámia s rozmanitosťou stávok a výsledkov zápasov. To platí aj pre dvojité kurzy od 1xBet. V skutočnosti má táto možnosť stávkovania pomerne jednoduchú schému výpočtu. Navyše sa odporúča začínajúcim stávkarom prostredníctvom vyššej šance, že sa stávka odohrá. Používatelia by však mali venovať pozornosť viacerým vlastnostiam dvojitých kurzov 1xbet, ktoré sme zostavili nižšie:

  1. Nižšie kurzy na stávkovanie. Kurzy na jednotlivé tipy v stávke na „dvojitú šancu“ sú rádovo nižšie (často 2-krát nižšie) ako pri stávke na jednu šancu. Je to spôsobené vysokou pravdepodobnosťou výhry.
  2. Vyššia šanca na výhru stávky. Hráč podáva stávku na 2 výsledky z 3 naraz.
  3. Dvojitá šanca pri stávke 1xbet je k dispozícii len pri tých športoch, pri ktorých je možná remíza. Táto stávka je napríklad vhodná pre futbal a nie je možná pre volejbal.
  4. Stávka na dvojitý výsledok má nasledujúce skratky: v prípade, že prvý tím vyhrá alebo remizuje, je stávka na výhru alebo remízu rozdelená na 12 stávok.
  5. V 1xBet môžete kombinovať a spájať tipy obsahujúce dvojitý výsledok.

Vynára sa logická otázka: „Oplatí sa podať stávku typu double odds na 1xBet?“ Záleží na schopnostiach používateľa a jeho schopnosti správne predpovedať výsledok zápasu. Samotný formát stávky je však pomerne zaujímavý a bude vyhovovať začiatočníkom aj profesionálom.

Relevantné správy