10Bet

10bet_logo
Bonus

Uvítací bonus 50 €

Prehľad stávkovej spoločnosti 10Bet

História vzniku a vývoja stávkovej spoločnosti 10Bet

Stávková spoločnosť 10bet nie je hráčom z postsovietskych krajín príliš známa. Na európskom trhu je však pomerne renomovanou spoločnosťou, ktorá je súčasťou nezávislej asociácie stávkových kancelárií IBAS. Členstvo v tejto medzinárodnej organizácii svedčí o spoľahlivosti kancelárie, čo bude pre nováčikov, ktorí sa so stávkovou kanceláriou 10bet ešte len zoznamujú, výraznou výhodou. Stávková kancelária sponzoruje aj športové kluby. Napríklad od roku 2019 sa kancelária stala oficiálnym partnerom futbalového klubu Juventus FC. História stávkovej kancelárie sa začala písať v roku 2003 vo Veľkej Británii. Spojené kráľovstvo má pomerne prísne zákony o hazardných hrách. Preto to, že má miestnu licenciu, svedčí aj o zodpovednosti kancelárie voči hráčom. V roku 2009 spustila stávková kancelária svoju webovú stránku a začala expandovať nielen na európskych pozemných trhoch, ale aj do celého sveta prostredníctvom internetu. Dnes služby spoločnosti využívajú státisíce hráčov z viac ako 90 krajín. Rastie aj počet stávkujúcich z krajín SNŠ. Preto sme sa rozhodli opísať vlastnosti stávkovej kancelárie 10Bet, aby sme novým hráčom pomohli správne sa rozhodnúť.

Licencia webovej stránky 10Bet

Činnosť stávkovej kancelárie 10bet by sme mali rozdeliť na dve časti. Po prvé, spoločnosť má lokálne licencie na prevádzku vo Veľkej Británii, na Malte, vo Švédsku atď. To jej umožňuje prijímať stávky prostredníctvom kamenných pobočiek a miestnych webových stránok. Po druhé, spoločnosť získala licenciu od registrátora na ostrove Curacao – #8048/JAZ. Vďaka tomuto povoleniu môže kancelária prijímať používateľov zo všetkých krajín sveta prostredníctvom webovej stránky 10bet.com. Букмекер 10Бет Napriek tomu, že licencia od Antillephone NV (Curacao) umožňuje obsluhovať stávkujúcich zo všetkých krajín, má spoločnosť vlastnú politiku práce s hráčmi. K dnešnému dňu nemôžu služby Bet 10bet využívať návštevníci z Ukrajiny a niekoľkých ďalších východoeurópskych krajín. Dôvodom sú zákony o hazardných hrách v týchto krajinách a záujem kancelárie o miestne trhy týchto štátov. Spoločnosť však svoju geografickú prítomnosť rozširuje. Preto ak dnes nie je možnosť vytvoriť si profil na portáli stávkovej kancelárie, stojí za to túto možnosť v budúcnosti preveriť. Situácia sa môže zmeniť.

Webové stránky a mobilná aplikácia 10Bet

Využívanie služieb spoločnosti 10Bet je rovnako pohodlné ako pohodlné prostredníctvom jej webovej stránky a mobilnej aplikácie. Vývojový tím neustále pracuje na zlepšovaní služieb: aktualizuje rozhranie, pridáva nové funkcie a optimalizuje rýchlosť. Vďaka tomu všetkému je používanie portálu stávkovej kancelárie a aplikácie pre smartfóny jednoduché. Oficiálna webová stránka spoločnosti je k dispozícii na adrese 10bet.com. Na internete nájdete aj niekoľko oficiálnych zrkadiel pre prípad, že je herný portál zablokovaný. Nedávno prešla stránka kancelárie redizajnom a je teraz vyhotovená v prísnych bielych a sivých farbách, na rozdiel od predtým používaných modrých a červených. Okrem farebnej schémy treba vyzdvihnúť aj nezvyčajnú mriežku. Ľavý bočný panel obsahuje informácie o všetkých sekciách stránky. Na pravom paneli nájdu hráči 10Bet ponuky kasína a dôležité údaje o stávkach. Je menej funkčný ako u iných stávkových kancelárií. Samotný portál je založený na viacerých prehliadačoch a optimalizovaný pre obrazovky mobilných telefónov. Na rôznych zariadeniach beží pomerne rýchlo, čo ocenia všetci používatelia bez výnimky. Mobilná aplikácia 10Bet je podporovaná pre systémy Android a iOS. Na rozdiel od mnohých stávkových kancelárií si ju môžete stiahnuť priamo z Google Play a AppStore. Preto nemusíte vykonávať žiadne manipulácie na svojom smartfóne, aby ste aplikáciu nainštalovali ručne. Stačí, ak aplikáciu nájdete prostredníctvom trhoviska a nainštalujete ju automaticky. Ďalej si používateľ môže vytvoriť účet v 10bet, vkladať a vyberať peniaze z účtu, uzatvárať stávky, analyzovať športové udalosti, prezerať zápasy a vykonávať mnoho ďalších operácií.

Registračný bonus až do výšky 50 EUR

Registrácia na 10BetRegistrácia na 10Bet

Vytvorenie účtu v 10Bet

Registrácia na webovej stránke 10bet nie je zložitý proces, ktorý možno vykonať za niekoľko minút. Ak si chcete vytvoriť účet, musíte kliknúť na tlačidlo „Registrácia“ (v pravom hornom rohu obrazovky) a vykonať tri kroky:

 1. Zadajte meno, priezvisko, dátum narodenia a pracovnú e-mailovú adresu.
 2. Krajinu bydliska, telefónne číslo, poštové smerovacie číslo a adresu bydliska.
 3. Prihlasovacie meno a heslo k účtu, menu a približnú sumu peňazí (vklad).

Používateľ následne dostane e-mail na potvrdenie registrácie. Je tiež vhodné poskytnúť dokumenty na overenie totožnosti v súkromnej kancelárii 10bet. Musí to byť cestovný pas a účet za komunálne služby, výpis z účtu alebo iný doklad o pobyte. Po overení môže hráč využívať všetky funkcie portálu Регистрация 10Бет

Propagačné ponuky na 10Bet

Bookmakera 10bet si určite obľúbia takzvaní „lovci bonusov“. Na stránkach kancelárie sa nachádzajú stále a dočasné akcie s dobrými darčekmi. Je tu však aj niekoľko nepríjemných správ. Vysoký uvítací bonus, ktorý kedysi dosahoval 200 €*, bol znížený 4-násobne. Dôvodom je rastúca popularita stávkovej kancelárie a zvyšujúci sa počet používateľov. O bonusoch a akciách od 10bet si môžete prečítať v sekcii Akcie (menu vľavo). Vďaka filtrom si hráči môžu vybrať ponuky pre športové stávky a stávky v kasíne. Medzi nimi vyzdvihneme napr:

 • Uvítací bonus až do výšky 50 €* (50 % z výšky vkladu) pre športové stávky a 50 €* (50 % z výšky vkladu) pre kasíno a 25 freespinov.
 • Trojnásobok vašich výhier pri stávkach na americký futbal.
 • 20 roztočení zdarma za stávky vo výške 50 €* na vybrané hry.

Podrobné informácie o jednotlivých ponukách nájdete na stránke promo akcií 10bet. *Alebo ekvivalentnú sumu

Športové stávky a kasínové hry na 10bet

Ponuka stávkovej kancelárie 10bet zahŕňa športové stávky, virtuálne športy a hazardné hry. Používatelia tu bohužiaľ nenájdu kyberšporty, ktoré si medzi stávkarmi získavajú čoraz väčšiu obľubu. Možno stávková kancelária v budúcnosti svoju ponuku prehodnotí. Všetky stávky a hry sú umiestnené v príslušných sekciách, ktoré sú prístupné prostredníctvom horného menu a podmenu na ľavej bočnej lište. Ponuka Bet 10Bet zahŕňa približne 30 športov a celkový počet trhov presahuje 90. Používatelia tu nájdu súťaže z oblasti futbalu, basketbalu, konských dostihov, motocyklových a automobilových pretekov atď. Kurzy na stávkovanie sú celkom dobré, ale počet udalostí je pod priemerom stávkových kancelárií. Stávky v predstihu môžete podávať v sekcii „Šport“. Na stránke „Stávky naživo“ sú k dispozícii aj stávky v priamom prenose. Ďalšou oblasťou sú virtuálne športy. Ide o simulátory súťaží futbalových tímov, tenistov, cyklistov a mnohých ďalších hier. Všetky sú prezentované v sekcii Virtuals. Pre milovníkov hazardných hier pripravila stávková kancelária sekcie „Kasíno“ a „Virtuálky“, kde je niekoľko simulátorov nešportovej zábavy. Na webovej stránke stávkovej kancelárie sú k dispozícii kartové hry, ruleta a hracie automaty. Výber nie je taký veľký ako u špičkových stávkových kancelárií a nepresahuje 500 kusov. Všetku zábavu však vytvárajú najlepší poskytovatelia hier. Preto každú hru používatelia vysoko ocenia.

Vklad a výbery v 10Bet

Táto stávková kancelária sa nemôže pochváliť mnohými platobnými metódami. Hráči môžu vkladať a vyberať svoje výhry z 10bet pomocou približne desiatich platobných služieb. Spojme si ich do nasledujúcich metód:

 • Visa a Mastercard prevody.
 • Bankové prevody.
 • Elektronické peňaženky PayPal a Skrill.
 • Neteller.
 • Mobilná platobná služba Apple Pay.

Minimálna suma na vklad na účet je 10 €* a maximálna suma je 50 000 €*. Existuje aj limit, koľko môžete vyhrať. Pri väčšine platobných metód je to 1 000 €*. Spoločnosť 10Bet si však neúčtuje poplatky za všetky transakcie vkladu alebo výberu. * Alebo podobnú sumu v inej mene Служба поддержки 10Бет

Zákaznícka podpora od 10Bet

Hráči sa môžu kedykoľvek obrátiť na zástupcov zákazníckej podpory 10bet. Funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni a je dostupná prostredníctvom všetkých obľúbených kanálov. Môžete si vybrať komunikáciu s operátormi prostredníctvom e-mailovej adresy, telefónneho čísla (pre jednotlivé krajiny a všeobecne) alebo online chatu. Ten bude hráčovi k dispozícii po prihlásení do osobnej skrinky. Aktuálne informácie na kontaktovanie zástupcov podpory nájdete v časti „Kontaktujte nás“. Doba čakania na odpoveď na žiadosť závisí od zvoleného kanála a môže sa pohybovať od 5 minút do jedného dňa.

Závery o stávkovej kancelárii 10Bet

Pre mnohých stávkarov z rusky hovoriacich krajín bude stávková kancelária 10bet málo známa. Je to spôsobené slabou reklamnou kampaňou, prioritou na západoeurópskom a ázijskom trhu a veľkou konkurenciou na domácom trhu stávok a hier. Kancelária má však viac ako 10-ročné skúsenosti na internete, čo sa odráža v jej spoľahlivosti. Spoločnosť má licencie miestnych európskych krajín a Curacao, je členom stávkovej asociácie a nebola zapletená do žiadnych škandálov. Preto jej môžu dôverovať skúsení hráči aj nováčikovia. Používateľsky prívetivé webové stránky, aplikácia, zaujímavé akcie a športové stávky sú silnými stránkami kancelárie. Sú tu však aj niektoré nevýhody: výber športových stávok je obmedzený, nie sú tu žiadne podujatia elektronického športu, nie je tu veľa kasínových hier a obmedzený počet platobných metód. Napriek nim je 10Bet celkom zaujímavá stávková a herná stránka.

Obľúbené otázky a odpovede o 10Bet:

✅ Pod akou licenciou funguje 10Bet?

10Bet je stávková kancelária s niekoľkými licenciami. Získala povolenie na prevádzku v Spojenom kráľovstve, Írsku, Švédsku a ďalších európskych krajinách. Okrem toho bola spustená oficiálna webová stránka 10bet.com, ktorá je prevádzkovaná pod licenčným číslom 8048/JAZ. Vydáva ju registrátor z Curacaa a umožňuje prijímať hráčov z celého sveta.

💵 Aký vstupný bonus ponúka 10Bet?

Hráči môžu v 10Bet získať jeden vstupný bonus za výber športových stávok a kasínových hier. Jeho výška sa rovná 50 % z výšky vkladu, maximálne však 50 € alebo ich ekvivalent. Fanúšikovia kasín

📱 Kde si môžem stiahnuť mobilnú aplikáciu 10Bet?

Používatelia 10Bet nájdu mobilnú aplikáciu na oficiálnych stránkach Google Play a AppStore. Majitelia smartfónov s operačným systémom Android a iOS tak majú možnosť nainštalovať si program automaticky, bez nutnosti ručnej inštalácie. Odkazy na aplikácie sú k dispozícii na webovej stránke stávkovej kancelárie.

💳 Koľko platobných metód podporuje 10Bet?

Vklady a výbery z 10Bet môžete realizovať prostredníctvom 10 platobných služieb. Patria medzi ne platobné karty (Visa a MasterCard) a bankové prevody, elektronické peňaženky (PayPal a Skrill) a platobné systémy (Neteller a mobilná platobná služba Apple Pay. Pravidlá prevodu finančných prostriedkov nájdete v osobnom účte používateľa.10bet_logo

Uvítací bonus 50 €