22Bet

Logo 22bet
Bonus

100% bonus až do výšky 122 EUR

Prehľad stávkovej spoločnosti 22bet

Všeobecné informácie o stávkovej spoločnosti 22bet

Stávková kancelária 22bet začala svoju činnosť v roku 2017. Spoločnosť poskytuje svoje služby po celom svete výhradne prostredníctvom webovej stránky 22bet.com (alebo jej zrkadla), ktorá je dostupná v každej krajine. Bohužiaľ, stávková kancelária nemá žiadne miestne pobočky. Spoločnosť 22bet zatiaľ nedostala povolenia od Federálnej daňovej služby a bez nich nemôže otvoriť pozemné pobočky v krajine. Preto môžu hráči zatiaľ využívať online portál. V prípade, že ho Roskomnadzor zablokuje, môžu na prístup na stránku použiť zrkadlá alebo služby VPN. Za 3 roky sa 22bet stal nielen známym medzi hráčmi na celom svete, ale začal konkurovať aj takým veľkým online stávkovým kanceláriám, ako sú 1xStavka, PariMatch a Leon. Popularita spoločnosti spočíva v jej zaujímavej ponuke (veľký výber stávok a hazardných hier), užívateľsky prívetivej webovej stránke, dobrom výbere platobných metód atď. V dnešnej recenzii sa stručne pozrieme na hlavné výhody a nevýhody 22Bet.

Licencia na 22bet

Bet 22bet nemá žiadne pozemné pobočky a svoje služby ponúka výlučne online. Pre používateľov z celého sveta je k dispozícii webová stránka, ktorá funguje na základe licencie od vlády Curacao. Licenciu vydanú spoločnosťou Curaçao eGaming nájdete pod číslom 8048/JAZ na webovej stránke licenčného úradu. Táto licencia bohužiaľ nestačí na prevádzku v mnohých krajinách. Napríklad pre ruský trh musí spoločnosť po zmenách v zákone o stávkach a daňových predpisoch získať licenciu od Federálnej daňovej služby Ruskej federácie. Potom je potrebné uzavrieť zmluvu s TsUPIS. A potom môže stávková kancelária 22bet otvoriť vlastné stávkové kancelárie a prijímať hráčov online. Používatelia však môžu bez čakania na miestnu licenciu využívať podávanie stávok prostredníctvom webovej stránky. Keďže môže byť blokovaná, odporúčame použiť alternatívny odkaz z našej recenzie (k dispozícii v záhlaví článku).

Webová stránka a mobilná aplikácia 22bet

Stávková kancelária 22bet poverila vývojom herného portálu spoločnosť, ktorá vytvorila webovú stránku 1xBet. Používatelia sa preto môžu stretnúť s podobnými výhodami, ako je široká škála jazykových verzií na webovej stránke alebo vysoká rýchlosť načítania stránok. Okrem toho je webová stránka 22Bet plne optimalizovaná pre mobilné zariadenia. Používatelia preto môžu stávkovať alebo hrať hry z populárnych prehliadačov na rôznych typoch zariadení. A na rozdiel od 1xBet nie je preplnená animáciami. Preto funguje veľmi rýchlo. Majitelia mobilných zariadení s operačným systémom Android a iOS si môžu nainštalovať mobilnú aplikáciu. Tá je k dispozícii na stiahnutie na webovej stránke stávkovej kancelárie. Používatelia iPhonov a iPadov si ju môžu prípadne nainštalovať priamo z App Store. Táto možnosť inštalácie je rýchlejšia a bezpečnejšia. Mobilná aplikácia 22bet má širokú škálu funkcií a možností. Hráči však nemajú možnosť hrať online kasíno, poker a niektoré ďalšie hazardné hry. Zároveň majú používatelia prístup k online prenosu udalostí, ktorý nie je dostupný na webovej stránke.

Vytvorenie herného profilu na 22bet

Na webovej stránke alebo prostredníctvom aplikácie 22bet môžu podávať stávky len registrovaní používatelia. Vytvorenie herného profilu nie je zložitý proces. Registračný formulár obsahuje kľúčové polia, ktoré je potrebné vyplniť: meno a priezvisko, e-mail, heslo, krajinu bydliska a menu účtu. Aktivácia vášho profilu sa vykoná kliknutím na odkaz v doručenom e-maile. Bookmaker môže vyžadovať aj ďalšie dokumenty na overenie totožnosti. Potom môže hráč využiť služby stávkovej kancelárie. Ako ste mohli pochopiť, proces registrácie nového používateľa na 22bet trvá niekoľko minút. A ak sa vyskytnú akékoľvek ťažkosti, môžete sa obrátiť na tím podpory, ktorý funguje nepretržite.

Propagačné a bonusové ponuky od 22bet

Stávková kancelária 22bet sa môže pochváliť zaujímavými bonusmi a akciami pre hráčov. Prvá príležitosť získať odmenu od stávkovej kancelárie sa naskytne už pri registrácii. Spoločnosť ponúka všetkým nováčikom bonus až do výšky 9000 rubľov. Táto suma je pripísaná na špeciálny účet po vykonaní prvého vkladu a rovná sa 100 % sumy vkladu. Ďalšie ponuky nájdete v sekcii „Bonusy“. Tu nájdete akcie na kasínové hry alebo športové stávky. Medzi akciami nájdete trvalé (napr. narodeninový bonus) a pravidelné ponuky. Hráč si tak môže naplánovať svoju hru tak, aby zo svojho stávkovania vyťažil čo najviac.

Registračný bonus až 122 EUR

Registrácia 22BetRegistrácia 22Bet

Športové stávky a hry od 22bet

22bet môže v oblasti športového stávkovania konkurovať ostatným veľkým online stávkovým kanceláriám. Ponuka spoločnosti zahŕňa stovky udalostí na viac ako 40 športov denne. Nájdete tu stávky na futbal, hokej, basketbal, hádzanú, golf, kriket, Formulu 1 a ďalšie. Je možné podávať aj stávky naživo. Tieto udalosti sa podávajú v sekcii „Live“. Používatelia, ktorí majú záujem o stávky na kyberšporty alebo nešportové udalosti, ako je politika, počasie a lotérie, nájdu na webovej stránke stávkovej kancelárie príslušnú zábavu. Sú k dispozícii v sekciách „Line“ alebo „Cybersport“. Netreba zabúdať ani na hazardné hry. Webová stránka 22bet ponúka klasické hazardné hry pri stoloch so skutočnými krupiérmi. Nájdete tu aj hracie automaty od rôznych výrobcov softvéru. Spomedzi nich stojí za zmienku 1x2gaming, 2by2 Gaming a 7 Mojos. Najdôležitejšie je, že počet hracích automatov sa neustále zvyšuje.

Vklady a výbery na 22bet

Stávková kancelária 22bet ponúka používateľom viac ako 36 možností, ako vykonávať prevody z a na svoj herný účet, resp. To je v porovnaní s konkurenciou pomerne veľa. Medzi spôsoby vkladov patria napr:

  • Prevody prostredníctvom kariet Visa a MasterCard.
  • Elektronické peňaženky B-Pay, PerfectMoney, Epay a ďalšie.
  • Platobný systém Payeer.
  • Platobný terminál 24 AllTime.
  • Kryptomeny Bitcoin, Dash, Ethereum a ďalšie.
  • Hotovosť v systémoch Telepay a Amigo.

Možnosti výberu sa príliš nelíšia. Nájdete ich v sekcii Platby. Chceli by sme tiež poznamenať, že minimálna suma na vklad je 50 rubľov a na výber – 100 rubľov. Všetky operácie sú zo strany 22bet bez poplatkov.

Služby podpory na webovej stránke 22bet

22bet poskytuje svojim používateľom nepretržitú službu podpory. Je k dispozícii v mnohých jazykoch. Ak chcete položiť otázku týkajúcu sa fungovania portálu alebo akýchkoľvek problémov, ktoré sa vyskytli na webovej stránke, môžete urobiť nasledovné:

  • Prostredníctvom online chatu, ktorý je k dispozícii v pravom dolnom rohu obrazovky.
  • E-mailovou adresou. Na webovej stránke sú k dispozícii e-mailové adresy pre podporu hráčov support@22bet.com, bezpečnosť, zásady ochrany osobných údajov atď. Tieto adresy nájdete v časti Kontakt
  • Kontaktný formulár, ktorý tiež nájdete v časti „Kontakty“.

Odpovede na všetky otázky zasielané poštou poskytujeme do 24 hodín. Pomoc v online chate je najrýchlejšou možnosťou komunikácie. Operátori odpovedajú v priebehu niekoľkých minút.

Na záver o 22Bet

Trh online stávok sa dynamicky rozvíja napriek rôznym obmedzeniam zo strany úradov. V krajine pôsobia miestne a zahraničné spoločnosti, ktoré sa snažia poskytnúť svojim hráčom čo najlepšie podmienky. Spoločnosť 22bet zaujala vedúce postavenie na trhu vďaka zaujímavej ponuke stávok a hazardných hier, užívateľsky prívetivej webovej stránke, mobilnej aplikácii, kvalitnej podpore hráčov a rôznym platobným metódam. 22bet poskytuje svoje služby prostredníctvom svojej webovej stránky, ktorá je dostupná online. Podporu poskytujú aj viacjazyční hovorcovia, čo používateľom uľahčí riešenie ich otázok. Pokiaľ ide o vlastníctvo licencie, stávková kancelária má dokumenty od komisie pre hazardné hry Curacao. Bookmaker 22Bet je teda zaujímavou spoločnosťou pre začiatočníkov aj skúsených hráčov.

Obľúbené otázky o 22Bet

✅ Má 22Bet licenciu?

Stávková spoločnosť 22Bet vykonáva svoju činnosť online prostredníctvom oficiálnej webovej stránky 22bet.com na základe licencie od Komisie pre hazardné hry v Curacao. Stávková kancelária zatiaľ nezískala povolenia od Federálnej daňovej služby Ruskej federácie. Preto v krajine nie je k dispozícii žiadny PoS a stránka môže byť zablokovaná úradom Roskomnadzor. V prípade blokovania odporúčame použiť aktuálne zrkadlo alebo služby na zmenu IP adresy a miesta pripojenia (služby VPN). Príkladom takýchto programov sú NordVPN, Surfshark a ďalšie.

💵 Aký vstupný bonus získajú nováčikovia na 22Bet?

Stávková kancelária 22Bet ponúka všetkým novým hráčom bonus až do výšky 122 eur. Získať ho je veľmi jednoduché: stačí prejsť registračným postupom, aktivovať si profil a vykonať svoj prvý vklad. Uvítací bonus sa rovná 100 % vloženej sumy, maximálne však* vyššie uvedenej sume.

* Pri použití promo kódu sa táto suma môže zvýšiť. Partnerský promo kód nájdete na našej webovej stránke.

📱 Existuje aplikácia pre Android a iOS od spoločnosti 22Bet?

Áno, existuje. Stávková kancelária sa snaží rozvíjať svoje služby v súlade s dobou. Preto 22Bet pripravil moderné riešenie pre mobilných používateľov. Mobilná aplikácia je k dispozícii pre Android a iOS. Stiahnuť si ju môžete z oficiálnej webovej stránky alebo App Store (pre používateľov iOS).

Aplikácia vám umožňuje vykonávať väčšinu operácií bez použitia webovej stránky. Okrem toho je v nej pre hráčov pripravená špeciálna možnosť sledovania zápasov online, ktorá nie je dostupná používateľom webových stránok.

💳 Aké platobné metódy podporuje 22Bet?

22Bet má pripojených viac ako 30 možností na vklad a výber výhier. Väčšina z nich je podobná, hoci niektoré možnosti sú dostupné len pre jednu z transakcií. Hráči môžu využívať prevody Visa a MasterCard, elektronické peňaženky B-Pay, Perfect Money a Epay, platobné peňaženky Payeer, vklady v hotovosti atď.

Stávková kancelária 22Bet si neúčtuje žiadne poplatky za výber ani vklad. Aktuálne platobné metódy nájdete v sekcii „Platby“.Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR