Rokubet

Bonus

300€

Predstavenie stávkovej kancelárie Rokubet

Rokubet je jednou z online stávkových kancelárií, ktoré svoju ponuku zamerali na používateľov, ktorí vsádzajú na prístup k rozmanitosti. So širokou ponukou prevádzkovateľa Rokubet sa určite nebudeme nudiť, keď nás prepadne chuť zahrať si niektorú z najobľúbenejších hier o peniaze. Poskytovateľ využíva najnovší softvér, ktorý je plne kompatibilný s populárnymi stávkovými hrami, živými stávkami a hrami spopularizovanými prostredníctvom kasína. Rokubet je tiež vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú stránky s atraktívnymi uvítacími bonusmi. Nielenže je jednoduché aktivovať atraktívne bonusy v Rokubete, ale môžeme využiť aj opakujúce sa akcie, aj keď sme pravidelnými hráčmi.

Webová stránka tohto poskytovateľa je prevádzkovaná prostredníctvom spoločnosti B.V. Služby boli právne zaregistrované. Všetko prebieha v súlade so zákonmi Curacaa. Každý zákazník sa môže uistiť, že stávková kancelária Rokubet má legálnu a platnú licenciu na poskytovanie zábavy vo forme hazardných hier o peniaze. Licenciu nájdeme v zozname licencií vydaných Curacaom pod číslom 126608. Licencia Rokubet je oficiálnou licenciou na prevádzkovanie online hazardných hier podľa cyperského práva.

Oficiálne sídlo tohto prevádzkovateľa sa nachádza na adrese Heelsumstraat 51 E-Commerce Park, Curacao. Rokubet sa môže porovnávať s ostatnými gigantmi v oblasti kasín a cash games. Či už hľadáme stávkovanie na živé hry, stávkovanie prostredníctvom stávkových kancelárií alebo hranie v online kasíne, nájdeme to, čo potrebujeme. Samotná sekcia stávok na Rokubete zahŕňa obrovskú škálu stávok na rôzne športy. Kurzy sú aktualizované v reálnom čase, čo stávkarom uľahčuje správne rozhodnutie.

Na svoje si tu určite prídu aj tí, ktorí uprednostňujú v súčasnosti populárne live stávky. V tejto časti nájdete viac ako 30 rôznych možností, z ktorých si môžete vybrať. Okrem iného tu bude klasika, ako je futbal, ale aj novinky v podobe elektronických športov.

Rokubet štartovací bonus

Štartovací bonus je pravdepodobne jedným z najdôležitejších aspektov, ktorému budeme venovať pozornosť hneď, ako sa zoznámime s ponukou konkrétnej stávkovej kancelárie. Práve štartovací bonus určuje, akú šancu budeme mať na priaznivý začiatok nášho dobrodružstva s novou stávkovou kanceláriou. Všetkých fanúšikov športu a stávkovania určite poteší, že vám Rokubet umožňuje využiť jednorazový uvítací bonus v podobe zdvojnásobenia vkladu. Svoj vklad môžete zdvojnásobiť až do výšky 500 €.

Na aktiváciu tohto uvítacieho bonusu musíme na účet stávkovej kancelárie vložiť minimálne 10 €. To stačí na splnenie podmienok propagácie. Ako vidíte, uvítací bonus Rokubet je skvelý spôsob, ako otestovať ponuku, či chceme riskovať trochu viac peňazí alebo začať stávkovať s nízkymi sumami. Majte však na pamäti, že uvítací bonus je k dispozícii len pre tých, ktorí sa v Rokubete zaregistrujú prvýkrát. Funguje len pri prvom vklade. Preto by sme si mali dobre premyslieť, akú sumu chceme zdvojnásobiť uvítacím bonusom.

Registračný bonus až do výšky 300 EUR

Registrácia RokubetRegistrácia Rokubet

Rokubet bonusy a propagačné akcie

Vzhľadom na to, že Rokubet je jedným z novších hráčov na trhu stávkových kancelárií a iných hazardných hier, možno prevádzkovateľa určite pochváliť za prístup k zaujímavým bonusom a akciám pre stálych zákazníkov, ktorí ponuku pravidelne využívajú. Tí, ktorí ponuku Rokubet využívajú pravidelne, získavajú takzvaný bonus za dobitie, vďaka ktorému je hra ešte výhodnejšia.

Prvou a najdôležitejšou akciou, ktorú môžete využiť až niekoľkokrát, je bonus na prvé tri vklady. Väčšina stávkových kancelárií jednoducho zdvojnásobí váš vklad ako uvítací bonus. Rokubet zašiel ešte ďalej a ponúkol svojim hráčom niekoľko doplnkov.

Prvý bonus zvyšuje vklad o 100 % (s maximálnym vkladom 500 €).

Druhý bonus zvýši vklad o 110 % (s maximálnym vkladom 300 €).

Tretí bonus zvýši vklad o 120 % (s maximálnym vkladom 200 €).

Pravidelní hráči získajú aj prístup k bonusu za dobitie platnému v piatok. Stačí, ak vložíte 15 € a získate bonus 25 %. (Maximálna suma pripísaná v rámci piatkového bonusu je 250 €).

Rokubet športové stávkovanie

Táto stávková kancelária ponúka prekvapivo veľa športových možností, ktoré môžeme využiť. V zozname športových podujatí nájdete rozsiahlu sekciu s približne 35 rôznymi športmi. Od klasických a populárnych pretekárskych a futbalových športov až po moderné elektronické športy, ktoré uspokoja túžby mladších ľudí. Zoznam obsahuje najdôležitejšie športy známe z iných populárnych stávkových stránok, ako aj menej známe športy, o ktorých nepočujete každý deň (napríklad kriket).

Rokubet vás tiež vyzýva, aby ste prekročili rámec svojich športových záujmov a stavili si v sekcii stávok na rôzne iné udalosti, napríklad v politických kategóriách. Rozmanitosť Rokubetu je veľmi dobrá, najmä populárna športová sekcia. V menej populárnych športoch je analogicky menej možností stávkovania. Rokubet sa však postaral o to, aby sme si mohli vyberať z množstva stávok na futbal, basketbal, volejbal alebo tenis a hokej.

Rokubet live športové stávky

V porovnaní s inými online stávkovými kanceláriami a športovými stávkovými portálmi sa Rokubet môže pochváliť nielen klasickými športmi a udalosťami, na ktoré môžete staviť peniaze, ale aj živými hrami, ktoré hráčom pomáhajú odrážať skutočné emócie v reálnom čase. Hoci sa v niektorých športových sekciách zdajú byť možnosti typu stávok obmedzené, vždy si môžeme vybrať iný šport. Sekcia športových stávok naživo u prevádzkovateľa Rokubet je taká rozsiahla, že aj ten najnáročnejší zákazník by si v nej mal nájsť niečo podľa svojho gusta.

Kurzy sa menia aj v reálnom čase. Ak sledujete stávkovanie pozorným okom, môžete si všimnúť veľmi dobré možnosti pre stávkarov. Spoločnosť Rokubet presunula prevažnú väčšinu svojich športových stávok do kategórie live stávok. Vďaka tomu je výber v podobe stávok v reálnom čase takmer rovnako bohatý ako v prípade klasických stávok. Stávky sa vzťahujú na najpopulárnejšie športy, ako je futbal a basketbal, aj na menej populárne športy, ako je napríklad kriket.

Rokubet kasíno

Okrem stávkovej sekcie ponúka Rokubet aj online kasíno s rôznymi hrami. Hneď ako prejdete do sekcie kasína Rokubet, zistíte, že navigácia po celej stránke je veľmi jednoduchá. Či už používame počítačovú alebo mobilnú verziu, zobrazí sa nám zoznam hier zoradených podľa obľúbenosti. Ponuka hier od poskytovateľa Rokubet je skutočne široká.

Majiteľ sa snažil zabezpečiť, aby bol výber v jeho kasíne rovnako bohatý ako výber športových stávok. Softvér je kompatibilný s hrami od špičkových poskytovateľov, ako sú Microgaming alebo Pragmatic. Keď sa ocitnete v zozname hier kasína, môžete si ľahko zoradiť dostupné tituly. Jediné, čo musíme urobiť, je nastaviť filter na zobrazenie konkrétneho vývojára hry. Vďaka tomu sa v rozsiahlom zozname hier na Rokubete oveľa ľahšie zorientujete.

Rokubet live kasíno

Oblasť živého kasína Rokubet vás prekvapí zaujímavými možnosťami výberu. Na zozname sú okrem iného:

Blackjack

Jedna z najobľúbenejších hier v online kasínach. Blackjack v Rokubete je k dispozícii v niekoľkých rôznych herných modeloch.

Ruleta

Ďalšia klasika, tentoraz v novom šate. Doprajte si živú ruletu. Svoje stávky môžete podávať v reálnom čase, čo zvyšuje vzrušenie z hry. V sekcii Live nájdete niekoľko rôznych verzií rulety. Najobľúbenejšie verzie rulety dostupné na Rokubete sú americká, japonská a francúzska.

Baccarat

Baccarat síce nie je taká klasika ako blackjack a ruleta, ale táto kartová hra je povinnou výbavou každého seriózneho online kasína. Fanúšikovia tejto hry ocenia, že Rokubet ponúka niekoľko režimov kartovej hry. Budeme hrať baccarat dragon a baccarat speed.

Výherné automaty

Automaty sú skutočnou ozdobou každého kasína. Práve pre túto hru si väčšina zákazníkov otvára účty v online kasínach. Preto Rokubet spĺňa očakávania svojich zákazníkov a poskytuje im prístup k doslova stovkám výherných automatov. Je z čoho vyberať!

Bonus za registráciu až do výšky 300 EUR

Registrácia RokubetRegistrácia Rokubet

Rokubetské ložiská

Rokubet podporuje pomerne širokú škálu platobných metód. Vklady môžeme realizovať prostredníctvom klasických bankových prevodov, online peňaženiek, predplatených kariet a dokonca aj kryptomien, čo je mimoriadne výhodná možnosť pre tých, ktorí uprednostňujú anonymné platby. Ak však nechcete používať inovatívne online platobné metódy, môžete jednoducho vykonať vklad kreditnou kartou. Potrebujete len prístup k aktívnej karte Visa alebo Mastercard.

Upozorňujeme, že minimálna výška platby sa líši v závislosti od zvoleného spôsobu platby. Najmenšia minimálna suma platby nastane, ak si vyberiete kryptomeny. Je to len 5 €. Najvyššia minimálna výška platby je pri predplatených kartách, kde je to 25 EUR. Bez ohľadu na použitý spôsob platby však Rokubet spracuje všetky prevody okamžite.

Odstúpenie od zmluvy Rokubet

Rokubet ponúka o niečo menší počet metód výberu ako počet metód vkladu. Je to však úplne normálne, pretože prevádzkovateľ chce svojim zákazníkom ponúknuť čo najrýchlejší prevod ich výhry. Z tohto dôvodu nie sú akceptované niektoré spôsoby výberu, ktoré by mohli predĺžiť automatický proces platby. Väčšina výberov z Rokubetu je spracovaná do 48 hodín od zadania prevodného príkazu. Treba však poznamenať, že toto je zvyčajne horná hranica čakacej doby.

Príležitostne Rokubet spracováva niektoré výbery na počkanie 24 hodín. Minimálna suma výberu je 45 €. Výbery môžeme spracovať prostredníctvom populárnych kryptomien, ako sú bitcoin, tether, ethereum alebo litecoin. Všetky údaje o výberoch sú na webovej stránke Rokubet šifrované, aby sa používateľom pri používaní portálu poskytla najvyššia možná úroveň bezpečnosti.

Podpora a kontakty spoločnosti Rokubet

Zákazníci Rokubet nebudú sklamaní ani pri využívaní zákazníckej podpory, ktorá je ďalšou silnou stránkou tejto stávkovej kancelárie. Môžeme použiť niekoľko rôznych foriem podpory, ale pravdepodobne najobľúbenejšou je živý chat. Živý chat s konzultantom nám umožňuje klásť otázky v reálnom čase. Konzultant nám odpovedá prostredníctvom špeciálneho panelu, kde nám môže v reálnom čase vysvetliť riešenie technického problému alebo odpovedať na otázky týkajúce sa kasína alebo športového stávkovania.

Rokubet však nepracuje len s live chatom, ale odpovedá aj na otázky položené prostredníctvom e-mailovej adresy. V online recenziách sa môžeme dočítať, že konzultanti odpovedajú na otázky zdvorilo a zdvorilo. Kontaktný e-mail prevádzkovateľa Rokubetu je support@rokubet.com. Nemáme prístup k sociálnym médiám ani k telefónnemu číslu tohto poskytovateľa. To by však nemal byť problém, pretože konzultanti neustále odpovedajú na otázky prostredníctvom chatu a e-mailu. Zákaznícky servis rieši prebiehajúce problémy pomerne rýchlo.

Rokubet zhrnutie

O službách spoločnosti Rokubet môžeme hovoriť predovšetkým v superlatívoch. Predovšetkým vďaka tomu, že prevádzkovateľ sa postaral o prístup ku všetkým najpopulárnejším stávkam, ako aj kasínovým hrám. Je obdivuhodné, že v jeho zozname nájdeme viac ako 100 rôznych automatových hier, a to je len jedna z mnohých kategórií online kasínových hier. Zákazníckym službám nemôžeme nič vyčítať, pretože neustále odpovedajú na otázky používateľov prostredníctvom chatu a kontaktnej adresy.

Výhodou sú aj dostupné spôsoby vkladu a výberu. Rokubet podporuje používanie kryptomien, čo si zaslúži veľké plus, pretože sú oveľa lepšou alternatívou k elektronickým peňaženkám, ako je PayPal alebo Neteller. Dostupné spôsoby vkladu závisia od polohy zákazníka. Zvyčajne však nie je problém použiť najpopulárnejšie metódy, ako je napríklad kreditná karta, bitcoin alebo PayPal. Celkové dojmy z prevádzkovateľa Rokubet sú pozitívne. Webové stránky majú jednoduché rozhranie, ktoré umožňuje rýchlu orientáciu aj ľuďom, ktorí nikdy predtým nepoužívali online kasína alebo stávkové služby.