Intro

Bezpečnosť webovej stránky: ako prejdem cez captcha na 1xBet?

Восстановление пароля 1хБет
[Box_text icon=“L“]Stávková stránka 1xBet spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky, ktoré sa vzťahujú na hazardné hry. Preto sa hráči po registrácii v 1xBet nemusia obávať straty svojich osobných údajov. Sú bezpečne chránené na serveroch kancelárie. Spoločnosť tiež bojuje proti automatizácii na stránke: používanie makier a skriptov na kopírovanie ľudských činností je odhalené a páchatelia sú potrestaní. V tomto článku vám preto chceme povedať o jednom zo spôsobov ochrany na stránke, ktorý hráči často kritizujú. Hovoríme o službe reCAPTCHA od spoločnosti 1xbet.[/box_text]

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Čo je to captcha na 1xBet?

Najbežnejším spôsobom zastavenia botov je použitie captcha. V 1xBet sa používa najnovšia verzia reCAPTCHA – kontrola používateľov pomocou automaticky generovaného obrázkového príkazu. Hráč musí nájsť všetky obrázky, ktoré spĺňajú požiadavku captcha na 1xbet. Človek spravidla vyrieši úlohu na prvý pokus (menej často na druhý, tretí atď.). Ak sa však o takúto ochranu pokúša bot, šanca na úspech smeruje k nule. Hoci sa textové captcha, ktoré sa používali na úsvite roku 2000, naučili anti captcha služby obchádzať s 90 % účinnosťou.

Na webovej stránke stávkovej kancelárie sa používa captcha s obrázkami (služba reCAPTCHA). Je integrovaná do formulárov na registráciu, prihlásenie na stránku (prihlásenie do osobného kabinetu 1xBet), obnovenie hesla a overenie kupónu. Hráči si môžu všimnúť, že v týchto formulároch nie je vždy captcha od 1xbet. Algoritmus totiž kontroluje správanie osoby podľa IP adresy, kliknutí, zobrazení stránok a dokáže osobu rozpoznať bez toho, aby prešla ďalším overovaním.

Ako prejsť captcha na 1xbet?

Napriek tomu, že proces absolvovania kontroly „bota“ nie je zložitý, niektorí hráči majú s captchou na 1xbet problémy. Používateľov spravidla obťažuje prítomnosť overovacieho formulára. Faktom je, že zaberá čas navyše, ktorý môže tipujúci využiť na analýzu stávok a uzatváranie stávok. Neexistuje však žiadny spôsob, ako captchu od 1xBet obísť. Stačí, ak budete postupovať podľa týchto krokov:

  • Kliknite na tlačidlo „Nie som robot“ v overovacom formulári. Často už v tejto fáze skript preskočí hráča ďalej, bez zobrazenia akýchkoľvek obrázkov.
  • Keď sa otvorí formulár s 9 obrázkami, musíte nájsť správny počet požadovaných obrázkov – kliknite na ne. Po skontrolovaní činností hráča môže hráč pokračovať ďalej.
  • Ak sa hráč mýli z odpovedí na otázku, je potrebné vykonať ešte jednu kontrolu. Oplatí sa byť pozorný a neponáhľať sa.

Tieto odporúčania budú stačiť na rýchle a bezbolestné prekonanie captcha na 1xbet.

Капча на 1xBet

Ako prejsť captcha na 1xBet na mojom telefóne?

Pri používaní telefónu si hráč môže nainštalovať aplikáciu 1xBet alebo vsádzať na mobilnej verzii stránky. V prvom prípade po prihlásení do aplikácie nemusí hráč zadávať žiadnu captchu. Dodatočné overenie však môže byť na mobilnej verzii portálu.

Celý proces zadávania captcha v 1xBet na telefóne sa príliš nelíši od počítača. Hráč by mal tiež zadať obrázky, ktoré mu ponúka kontrolór. Treba však brať do úvahy veľkosť obrazovky smartfónu. Pretože nie vždy je vhodné kliknúť na obrázky cez veľkosť, pretože šanca, že sa netrafí, je vyššia. Okrem toho nie všetci hráči pochopia, čo je na obrázkoch zobrazené prostredníctvom ich veľkosti. Preto môže prejdenie captcha na 1xbet na telefóne trvať dlhšie.

Relevantné správy