Unibet

Unibet_logo
Bonus

50 EUR bonus

Prehľad

Unibet je jednou z najväčších stávkových kancelárií v Európe so sídlom na Malte. Bola založená v roku 1997 a v súčasnosti vlastní britskú, francúzsku a ďalšie licencie na hazardné hry. Je kótovaná na burze cenných papierov, má zákazníkov z viac ako 150 krajín a bola trikrát zvolená za „najlepšieho európskeho prevádzkovateľa na trhu športových stávok“ (v rokoch 2006, 2008, 2009). Unibet je členom IBIA (Medzinárodnej asociácie pre integritu stávok), ako aj EGBA (Európskej asociácie pre hazardné hry a stávky). Oficiálna webová stránka – nachádza sa na adrese unibet v zóne domény .com.

Prihlásenie na stránku

Napriek tomu, že stávková kancelária Unibet nemá ruskú licenciu, je možné vstúpiť na webové stránky spoločnosti. Vo vyhľadávačoch sa stránka nachádza na popredných miestach zoznamu (na požiadanie unibet alebo unibet). Okrem toho nie je ťažké nájsť aktuálne zrkadlo Unibet (verzia CIS). Napriek tomu v prípade, že váš poskytovateľ internetových služieb obmedzuje prístup na stránku, nebude ťažké nájsť ani funkčný spôsob, ako sa na ňu dostať. Uveďme si tie najjednoduchšie a najobľúbenejšie – zrkadlo (úplný analóg, dvojča hlavnej webovej stránky), anonymizéry, proxy servery, pluginy a aplikácie VPN, vstavané možnosti v niektorých prehliadačoch, prehliadač Tor, zmeny v nastaveniach vlastného počítača, mobilné aplikácie.

Registrácia a identifikácia v Unibet

Aby mohol hráč uzatvoriť stávku na Unibet, musí sa zaregistrovať a poskytnúť minimálne tieto údaje: skutočné meno a priezvisko, bydlisko, dátum narodenia, platnú e-mailovú adresu, prezývku (login) a heslo. Registrovať sa môžu len osoby staršie ako osemnásť rokov a spoločnosť má právo požadovať kópie dokladov o veku. Bez týchto dokladov môže byť hráčsky účet pozastavený.

Každý hráč, ktorý žiada o registráciu, musí zaručiť nasledujúce veci:

že je fyzickou osobou a nie právnickou osobou; že nie je obyvateľom niektorých krajín (úplný zoznam je uvedený v pravidlách), vrátane Ruska, Turkménska, Uzbekistanu; že sa nevenuje profesionálnym športom, na ktoré spoločnosť ponúka stávky; že je plne spôsobilý a koná vo vlastnom mene; že bude hrať s legálne získanými peniazmi; že bude včas vykonávať zmeny svojich osobných údajov; že nemá a nebude mať iný účet v spoločnosti Unibet alebo v spoločnostiach s ňou prepojených. Stávková kancelária môže kedykoľvek požiadať o preukázanie totožnosti, bydliska a bankových výpisov.

Prehľad oficiálnych webových stránok spoločnosti Unibet

Rozhranie

Veľmi solídny dizajn, žiadne zložité riešenia, ale vyzerá v pohode. Navyše je funkčné. Za vzhľad a použiteľnosť oficiálnej webovej stránky Unibet si Unibet zaslúži solídnu jednotku. Štandardy, podľa ktorých je stránka vytvorená, pozná priemerný stávkar, všetky dizajnové prvky sú prispôsobivé a písmo nie je zdeformované a je príjemné na pohľad. Štruktúra zdroja je najoptimálnejšia. V záhlaví – nápoveda a prihlásenie. Hlavné menu obsahuje šport, kasíno, živé kasíno, hry, bingo, poker, teda len to najdôležitejšie, a trochu vpravo – mobilné aplikácie a akcie. Centrálna časť je celá z blokov, nad ktorými sa nachádza posuvník s najzaujímavejšími ponukami. Pod blokmi sa nachádzajú odkazy na sociálne médiá (Facebook, Twitter, YouTube) a blog a ešte nižšie sú pravidlá, zodpovedná hra a mapa stránky so siedmimi kategóriami: – Šport (športové stávky, dostihy, virtuálne športy, štatistiky&livescore) – Kasíno (domovské kasíno, turnaje v kasíne) – Kasíno naživo (domovské kasíno naživo) – Hry – Bingo (domovské bingo, minihry, ako začať, turnaje v bingu, vernostné hry, jackpoty, rozpis hier) – Poker (domovské bingo, ako začať, funkcie, výzvy, turnaje, unibet open, unibet open livestream, rebríčky, pokerový sprievodca) – O Unibete (centrum pomoci, partneri, kariéra, skupina spriaznených osôb, index stránok).

Športová línia, hĺbka a kurzy

Športová línia Unibet nie je najzaujímavejšia na trhu, ale stále je úctyhodná. Je tu zastúpených približne päťdesiat športov, nechýbajú ani takpovediac amatérske disciplíny ako surfovanie, klusanie alebo florbal. Na nie najlepší futbalový zápas ponúka stávková kancelária viac ako 200 trhov, na tie najlepšie ešte viac. Čo sa týka futbalu, linka – len sen, stovky turnajov, desiatky krajín, nájdete tu všetko, čo sa vám páči, dokonca aj druholigové majstrovstvá Ugandy alebo amatérske anglické turnaje. O niečo horšie, ale stále výborné zastúpenie má hokej. Ostatné športy sú oproti futbalu dosť horšie. Je tu veľa ponúk pre kyberšporty a nešportové udalosti, najmä politické. Marža sa pohybuje od 5 do 7 %, čo samozrejme nerobí kurzy veľmi atraktívnymi (na rovnocenné podujatia okolo 1,87), sú najpriemernejšie na trhu.

Bonus za registráciu až do výšky 50 EUR

Registrácia UniBetRegistrácia UniBet

Live stávky

Línia LIVE je o niečo horšia ako pred zápasom, ale kľúčové slovo je tu „o niečo“. Na druhej strane má stávkovanie Live od Unibetu niekoľko zaujímavých riešení a trikov, ktoré by mohli hráčov osloviť. Ak je k dispozícii možnosť výberu, hráč môže stávku vyplatiť ešte pred rozhodnutím o výsledku, čo mu umožní získať časť výhry alebo znížiť svoje straty. V niektorých športoch sú výplaty k dispozícii pre stávky Live, Pre-Match, Outrights a Accumulator a môžu byť vyššie alebo nižšie ako pôvodná stávka. Pred podaním stávky sa pred ňou nachádza značka Cash Out, ktorá hráča oprávňuje na túto možnosť. Po podaní stávky sa hráč môže rozhodnúť pre cash out pomocou záložky „Moje otvorené stávky“ na stránke udalosti. Stávka bude vyrovnaná za uvedenú cenu a peniaze budú okamžite pripísané na účet. Je potrebné poznamenať, že Cash Out nie je vždy k dispozícii. Ďalšie podrobnosti nájdete v časti B.1.3 Podmienok stávkovej kancelárie. Príležitostne sa stáva, že udalosti, ktoré boli naplánované v kalendári Live stávok, sú počas ich konania vymazané alebo prerušené. Zvyčajne je to spôsobené technickými problémami, napríklad v televízii. Stávky Live sa vypočítajú hneď, ako je známy výsledok. Napríklad stávka na celkový počet gólov nad/pod 1,5 bude vyhodnotená hneď, ako padne druhý gól. Peniaze sa pripíšu priamo na hráčsky účet a sú k dispozícii pre ďalšie stávky. Ak chcete podať stávku, musíte si vybrať výsledok, na ktorý chcete staviť, kliknúť na kurz a potvrdiť stávku. V prípade stávky Parlay musíte vybrať všetky jej výsledky (max. 12), tie sa zobrazia na stávkovom tikete. Ak stávky nie sú pozastavené a kurz sa v najbližších sekundách nezmení (v takom prípade musíte najprv prijať nový kurz), stávka bude prijatá. Všetky prijaté stávky si môžete pozrieť v časti „Moje stávky“.

Videoprenosy na webovej stránke Unibet

Videoprenosy sa na webovej stránke zobrazujú v samostatnej kategórii, čo je veľmi pohodlné. Keď do nej prejdete, hneď vidíte, ktoré udalosti sú k dispozícii. Priame prenosy (Unibet TV (UTV)) sú bezplatné. Sú k dispozícii pre prihlásených používateľov, ktorí majú kladný zostatok na účte alebo si za posledných 24 hodín vsadili. Je možné oneskorenie videa, ktoré je zvyčajne kratšie ako 10 sekúnd, hoci niekedy môže byť aj dlhšie. Dĺžku oneskorenia môže ovplyvniť aj rýchlosť širokopásmového pripojenia. Spoločnosť Unibet neuznáva a nenesie žiadnu zodpovednosť, ak hráč urobí chybu v dôsledku oneskorenia videa. Je na hráčovi, aby si výsledky skontroloval. Stávková kancelária ukladá obmedzenia na prenosy kvôli právam na streamovanie v niektorých krajinách. Podľa pravidiel používa IP adresu hráča spolu s adresou jeho účtu, aby mu zobrazila len tie udalosti, ktoré sú povolené na streamovanie v každom konkrétnom regióne.

Ako zistiť výsledky zápasov

Stávková kancelária ponúka kompletné centrum zápasov, ktoré je schované v kategórii statistics&livescore. Na hlavnej stránke tejto sekcie sa nachádzajú bloky so športmi. Ak „spadneme“ do niektorého z nich, ako prvý zoznam sa nám zobrazia najväčšie turnaje a potom krajiny. Všetko je veľmi podrobné a hlboké – napríklad pri navigácii na futbalové Anglicko je tu desať (!) šampionátov.

Súkromná kancelária

Sekcie osobného kabinetu – vklad, výber, bezpečnosť, bonusy, ponuky, herné aktivity, informácie o účte, zodpovedná hra, nastavenia, pomoc.

Jazykové verzie stránky

Oficiálna stránka je k dispozícii len v angličtine. Verzia pre SNŠ (https://ru23.unibet.com) obsahuje angličtinu, španielčinu, francúzštinu a ruštinu.

Pravidlá a predpisy

Pravidlá a predpisy Unibet sú zverejnené na oficiálnej webovej stránke a obsahujú tieto časti – všeobecné, definície a ustanovenia, licencie, pravidlá účtu, pravidlá platieb, bezpečnostné pravidlá, odmietnutie zodpovednosti, pravidlá bonusov, pravidlá chatu, stávkovanie, Unibet Racing, virtuálne športy, kasíno – živé kasíno, bingo, poker, bingo a vedľajšie hry, reklamácie, zmeny. Spoločnosť neposkytuje žiadne poradenstvo v oblasti daní, povinnosť platiť dane je plne na samotnom hráčovi. Stávková kancelária má právo uplatniť voči hráčom, ktorí porušia pravidlá, sankcie, a to až do zmrazenia osobného účtu.

Sponzorstvo

Spoločnosť Unibet pravidelne organizuje veľké živé pokerové turnaje v Európe od roku 2007 – Unibet Open je jedným z najpopulárnejších pokerových turnajov s jedinečným programom. Unibet Open hostili Varšava, Madrid, Miláno, Budapešť, Praha, Valencia, Paríž, Londýn a Karibik. Spoločnosť aktívne spolupracuje aj s futbalovými klubmi, je (v súčasnosti alebo v minulosti) sponzorom Valencie, Liverpoolu, Standardu a mnohých ďalších tímov.Unibet_logo

50 EUR bonus