Zulabet

Zulabet_logo
Bonus

100€

Pri registrácii v Zulabete použite promo kód a získajte individuálny bonus až do výšky 100 €/$! Vklady a výbery výhier na Zulabet môžete realizovať najobľúbenejšími platobnými metódami na celom svete.

Nová webová stránka Zulabet

Zmena adresy nie je jedinou zmenou. Zjednodušili sa aj postupy registrácie a overovania. Keďže tieto procedúry zaberú veľmi málo času, noví hráči sa môžu rýchlo zaregistrovať a overiť svoju totožnosť a potom začať hrať. Tím podpory je tiež efektívnejší a pozornejší k otázkam zákazníkov. Vzhľad webových stránok a sekcií sa príliš nezmenil.

Registrácia v Zulabet

Zulabet je stávková kancelária, ktorá ponúka registráciu prostredníctvom mobilných aplikácií pre iOS a Android, mobilnej verzie zdroja alebo oficiálnej webovej stránky. Otvorenie účtu prebieha v 3 krokoch: vyplnenie údajov o používateľovi; potvrdenie akcie; identifikácia.

Krok 1. Zadanie osobných údajov

Po kliknutí na bordové tlačidlo „Registrácia“ sa hráčovi zobrazí formulár na vyplnenie: meno; priezvisko;; e-mailová adresa; heslo; mobilné číslo; dátum narodenia; propagačný kód (ak existuje). Pri otváraní účtu sa zobrazí výzva na výber tlačidla „Nie som robot“, aby ste prešli cez captcha. Klient tiež zaškrtne políčko na vyjadrenie súhlasu s pravidlami a zásadami ochrany osobných údajov. Po kliknutí na tlačidlo „Registrovať“ systém zobrazí oznámenie s pokynmi, čo má robiť ďalej.

Krok č. 2. Potvrdenie registrácie mobilným číslom alebo e-mailovou adresou

Údaje zadané zákazníkom sú odoslané na: Sms-kód s potvrdením (treba zadať do poľa počas registrácie); E-mail s odkazom (odkaz na aktiváciu profilu). Po potvrdení účtu zostáva tretia fáza – overenie totožnosti. Bez overenia nie je možné vkladať a stávkovať v stávkovej kancelárii Zulabet. Registrácia je možná len pre občanov Ruskej federácie (a len s ruským pasom).

Krok 3. Identifikácia

Po prvom prihlásení do účtu sa používateľovi v pravom hornom rohu zobrazí červené tlačidlo „Pokračovať v identifikácii“. Po kliknutí naň systém ponúkne formulár s 3 možnosťami: Zjednodušená identifikácia; Úplná; Cez „Štátne služby“. Formáty postupu sa líšia, čo má vplyv na limity a výšku bonusu. Nováčikom sa ponúka zjednodušená identifikácia, pretože nie je potrebné nikam chodiť. Hráči, ktorí majú v úmysle pracovať s veľkými sumami peňazí, sú na tom lepšie s úplným overením.

Zjednodušená identifikácia prostredníctvom stránky

V časti s osobnými údajmi používateľ vyplní políčka: číslo a séria pasu; dátum narodenia vydávajúci orgán; pohlavie;; dátum vydania pasu; miesto narodenia; DIČ; registrácia pobytu (adresa trvalého bydliska); SNILS. Tieto informácie sa potvrdia nahratím fotografií pasu (rozprestretie, strana s propiskou). Po kliknutí na tlačidlo „Identifikovať“ sa informácie odošlú bezpečnostnej službe. Po overení sa odošle oznámenie.

Bonus za registráciu až do výšky 100 EUR

Registrácia do ZulabetuRegistrácia do Zulabetu

Identifikácia prostredníctvom služby GosServices

Tak trochu zjednodušená, ale v Zulabet.ru je zvýraznená v špeciálnom stĺpci. Ak chcete identifikovať svoj účet stávkovej kancelárie prostredníctvom Gosuslugi.ru, musíte mať potvrdený profil na GU. Po kliknutí na „Potvrdiť identifikáciu“ bude používateľ presmerovaný zo svojho osobného účtu na autorizáciu v GU. Po prihlásení do svojho profilu je potrebné vyplniť údaje a potvrdiť.

Úplná autentifikácia prostredníctvom pozemných úradov

Vykonáva sa v strediskách: „Svyaznoy; Kontakt. Musíte si so sebou priniesť svoj cestovný pas. Cena identifikácie v PRVOM CUPISe – mobilná karta cez Svyaznoy je 300 rubľov. V kanceláriách systému Kontakt je cena služby 150 rubľov. Ak už máte potvrdený a identifikovaný účet v Prvom UUPIS-e (registrácia v 1xStavka alebo Parimatch), nemusíte nič robiť znova. Pri zakladaní účtu stačí uviesť mobilné číslo, ktoré ste používali predtým. Za registráciu účtu ponúka stávková kancelária freebet až do výšky 15 000 rubľov (a s promo kódom 1 500). Na bonusový účet sa pripíše 10 % z prehier ako cashback.

Osobný kabinet

Ak sa chce klient prihlásiť na webovú stránku Zulabet, klikne na tlačidlo „Prihlásiť sa“, ktoré sa nachádza v pravom hornom rohu. Na webovej stránke Zulabet RU sa zobrazí formulár, v ktorom je potrebné zadať: prihlasovacie meno (alebo e-mailovú adresu); heslo. V hornej lište používateľ vidí informácie: aktuálny stav účtu (v reálnych a bonusových rubľoch); tlačidlo na prechod do sekcie „Dobitie“; nastavenie kurzov, jazyka, formátu času. Po kliknutí na ponuku „Môj účet“ systém zobrazí rozbaľovací zoznam so sekciami: „História prevodov“; „Osobné údaje“; „História stávok“; „Výber z účtu“; „Žiadosť správcovi“; „Ukončiť“. Na prístup do osobného kabinetu poskytovateľa stávok sú k dispozícii mobilné aplikácie pre Android alebo iOS.

Doplnenie účtu Zulabet

Spôsoby vkladu a výberu zo Zulabet.ru pre hráčov sú uvedené v sekcii „Platby“ (a sú dostupné v osobnej zóne po identifikácii účtu). Prostredníctvom bankových kariet sa ponúka vklad od 100 do 595 000 rubľov. Neexistujú žiadne provízie, podmienky pripísania – od 1 minúty. K dispozícii: „Visa“; „MIR“; „Mastercard. Prostredníctvom internetového bankovníctva Alfa Bank je možné vložiť až 595 000 rubľov bez poplatkov. Na vklady sa používajú aj elektronické peňaženky (bez poplatkov): TSUPIS – od 100 do 595 000 rubľov; „Kiwi – od 100 do 15 000; JuMoney – od 100 do 15 000 rubľov; Webmoney – od 100 do 15 000. „Mobile commerce“ ponúka vklad peňazí za pár sekúnd, ale s obmedzeniami: „Megafon“ – do 15 000 rubľov, 13,5% provízia; „Beeline“ — do 5 000 rubľov, 11,99% + 10 rubľov; MTS – do 15 000 rubľov za 11%; „Tele2“ – do 15 000 rubľov za 8,5%.

Linka pred zápasom

Stávková kancelária Zulabet.ru ponúka viac ako 20 športov, medzi ktorými nájdete okrem najpopulárnejších aj: motocyklové preteky; cyklistiku; plážový volejbal; šípky; softbal; baseball. V sekcii 7 pravidiel je prezentovaných 30+ výsledkov športových podujatí: vedenie; trvanie remízy; celkový stav od … do … minúty; prvý vlastný gól; porovnanie výkonnosti hráčov na konci turnaja; polčas zápasu; hendikep; dvojitá šanca; súčty a iné. Ak si chcete pozrieť rozpätie, kliknite na názov udalosti a prejdite na stránku s podrobným popisom tabuliek a kurzov. Ponúkajú stávky na kyberšporty: V tejto kategórii sú k dispozícii stávkové hry: Counter-Strike; Dota 2; League of Legends a menej populárne disciplíny. Súpiska kyberšportových udalostí obsahuje markantné udalosti: Karta ukončí deň; Prvá krv; Hendikep; Celkom; Trvanie mapy podľa minút; Celkové frakcie; Víťaz mapy; Double Kill, Triple Kill, Ultra Kill a Rampage alebo iné série zabíjania. Stávky sú k dispozícii v systémoch, ordináciách a expresoch. K dispozícii sú stávky na 1 kliknutie. Kurzy závisia od konkrétnej udalosti, dátumu a času požiadavky. Zápasy európskych súťaží sú sprevádzané úrovňou marže 2,5 %. V prípade druhých divízií z top krajín (napr. Španielsko) sa táto hodnota zvyšuje na 6 %. V prípade zápasov KHL je marža stanovená na 2,3 %.

Priamy prenos

Dostupné po kliknutí na tlačidlo „LIVE“ v hornom horizontálnom menu. Systém zobrazí zoznam udalostí naživo na novej stránke. Na ľavej strane sa nachádza stĺpec na triedenie športov. Pod ním sa nachádza ponuka na filtrovanie podľa času začiatku podujatia. K dispozícii je možnosť Mel-Zone na grafické zobrazenie udalostí prebiehajúcich na ihrisku. Výsledky v čase požiadavky (obmedzené na skóre, bez poskytnutia podrobných štatistík).

Výber finančných prostriedkov Zulabet

Výber finančných prostriedkov vykonáte kliknutím na tlačidlo „Môj profil -> Výber z účtu“. Stávková kancelária Zulabet ponúka hráčom niekoľko spôsobov, ako získať svoje výhry: bankové karty „Visa“, „MIR“, „MasterCard“ – od 1000,00 RUB bez provízie (doba prevodu – od 15 minút do 3 pracovných dní); elektronické peňaženky UCPIS, Webmoney, UMoneu, QIWI – od 100 rubľov za 15 min bez provízie; bankové prevody – od 100 do 595 000 RUB bez provízie. Výber je možný, ak nie sú aktivované žiadne bonusové ponuky, „visiace“ žiadosti o overenie účtu.

Podpora

Online podpora spoločnosti Zulabet sa nachádza v pravom dolnom rohu. Ak chcete zavolať manažérovi stávkovej spoločnosti Zulabet, kliknite na „Položiť otázku“ a zadajte problém. Odpovie vám do 5 minút. Podobne ako v iných kanceláriách sa často pýtajú: „Prečítajte si to sami…“, „Skontrolujte v pravidlách…“, „Nájdite si to vo svojej osobnej skrinke…“. Pre rýchlu komunikáciu s prevádzkovateľom online stávok ponúkajú 24-hodinovú infolinku – +7(800) 707-05-43. Volanie je z pevnej linky bezplatné. K dispozícii je sieť e-mailových adries, na ktoré je potrebné písať: info@Zulabet.ru – všeobecné otázky týkajúce sa práce so stávkovou kanceláriou; support@Zulabet.ru – technická podpora (sťahovanie mobilných aplikácií, problémy s prístupom alebo zobrazovaním kurzov); security@Zulabet.ru – bezpečnosť osobného účtu, vklady, problémy pri pokuse o výber peňazí, overenie účtu a identifikácia; marketing@Zulabet.ru – marketingové aktivity (tlačové správy, PR, vzťahy s verejnosťou a reklama); partners@Zulabet.com – partnerský program pre tých, ktorí chcú zarábať na športových stávkach a stávkovaní. V sekcii „Kontakt“ sa nachádza kontaktný formulár, prostredníctvom ktorého sa môžete obrátiť na spoločnosť Zulabet. Pýta sa na e-mailovú adresu, predmet požiadavky a problém. Na predpísanú e-mailovú adresu vám odpovedia do 3 hodín.

Recenzie

O práci so spoločnosťou Zulabet existujú dobré aj zlé recenzie. V pozitívnych komentároch poznamenávajú: kurzy sú vysoké; identifikácia je možná na diaľku (prostredníctvom webovej stránky alebo GosServices); poskytuje uvítací bonus ; cashback – až 10% stratenej sumy; Aplikácie pre mobilné zariadenia založené na systéme Android alebo iOS; Licencia RF FTS, právny status v Rusku. Negatívne recenzie hovoria: videoprenosy nie sú k dispozícii pre všetky udalosti; Neexistuje žiadny blog s oznámeniami o udalostiach a prognózami nadchádzajúcich zápasov; Spoločnosť nemá PPS (sieť pozemných kancelárií); tím technickej podpory často žiada, aby ste si to „vyriešili sami“.