Intro

adresy 1xBet: kamenné stávkové kancelárie

Адреса 1хБет
Stávková kancelária 1xBet je jednou z najstarších a najuznávanejších na trhu športových stávok v SNŠ. V článku „1xBet: čo je táto stávková spoločnosť“ nájdete podrobné informácie o ceste, ktorú kancelária prešla, kým dosiahla uznanie miliónov používateľov. Dnes sa však stávková kancelária spája s online stávkovaním. Hoci spoločnosť začínala so sieťou kamenných stávkových kancelárií. O tom, či existujú adresy 1xBet a kde nájdete pobočky kancelárie, sa zmienime v článku

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Stávková spoločnosť 1xbet: adresy v Moskve a zvyšku Ruska

Napriek tomu, že stávková spoločnosť 1xbet pochádza z Ruska, jej činnosť je na území krajiny zakázaná. Ruské zákony vyžadujú, aby stávkové kancelárie mali svoje hlavné sídlo v krajine a odmietli poskytovať hazardné hry. spoločnosť 1xBet sa neobetovala, aby získala licenciu, pretože hazardné hry zohrávajú v štruktúre jej príjmov dôležitú úlohu. Len na stránkach 1xBet je viac ako 10 tisíc automatov a každý druhý návštevník kancelárie vsádza v kasínach. To je dôvod, prečo v Rusku nie sú žiadne adresy 1xBet.

V roku 2010 boli totiž všetky kancelárie stávkovej kancelárie presunuté do spoločnosti 1xStavka (odporúčame prečítať si podrobnú recenziu kancelárie). Táto spoločnosť je certifikovaná a v Rusku pôsobí legálne. A ak sa na ňu pozriete bližšie, z hľadiska funkčnosti webových stránok, ponuky športových stávok je o niečo lepšia ako 1xBet. Nie je na tom nič prekvapujúce, pretože 1xStavka je úzko prepojená so spoločnosťou 1xBet. Preto všetky adresy 1xBet v Moskve, Petrohrade, Kazani a ďalších ruských mestách teraz fungujú pod iným označením. Informácie o nich nájdete na webovej stránke stávkovej kancelárie 1xStavka.

Adresy 1xBet na Ukrajine

V rokoch 2009 až 2021 ukrajinská legislatíva zakazovala stávkové kancelárie a kasína s výnimkou lotérií. Preto spoločnosti pôsobili bez označenia, pod inou značkou alebo poskytovali svoje služby online. Bookmakerská kancelária 1xbet nie je výnimkou. Dlhodobo pôsobila vo veľkých mestách pod rúškom internetových kaviarní. Po prísnejších kontrolách a pokutách však boli do roku 2017 všetky pobočky kancelárie zatvorené. Používatelia preto aktuálne adresy 1xBet na Ukrajine nenájdu.

Контакты 1хБет

Samozrejme, ak budete hľadať na internete, môžete nájsť stránky s adresami stávkových kancelárií 1xbet v Kyjeve, Charkove, Odese, Ľvove, Záporoží a ďalších veľkých mestách. Tieto informácie sú však zastarané. Na uvedenom mieste sa nedá nájsť žiadna stávková kancelária.

Napriek tomu, že od roku 2021 môžu stávkové kancelárie získať licenciu na poskytovanie svojich služieb na Ukrajine, 1xBet sa s týmto krokom neponáhľa. Spoločnosť prijíma hráčov prostredníctvom svojej webovej stránky, ktorá nie je v krajine blokovaná. Preto sa zatiaľ neočakáva otvorenie kamenných stávkových kancelárií.

pozemné stávkové stránky 1xbet v iných krajinách

spoločnosť 1xBet je výlučne poskytovateľom online stávok vo väčšine krajín sveta. Na tejto platforme môžete podávať stávky na športy, kyberšporty alebo hrať kasínové hry. Pobočky stávkovej kancelárie však nájdete v Kazachstane, Moldavsku a ďalších krajinách. Pre hráčov, ktorí sú zvyknutí navštevovať stávkové kancelárie, je to dôležitá výhoda.

Bohužiaľ, spoločnosť na svojich webových stránkach neposkytuje informácie o svojich adresách. Preto musíte použiť vyhľadávače a relevantnosť údajov si overiť sami. Môžete tiež napísať na chat alebo zavolať na telefónne číslo, aby ste zistili adresy 1xbet. Ak sú k dispozícii v krajine bydliska stávkujúceho, túto informáciu vám poskytne tím podpory.

Relevantné správy