Intro

20Bet: Ako sa môžem zaregistrovať na webovej stránke?

Регистрация на 20бет
[Box_text icon=“A“]20bet je mladá stávková kancelária, ktorá začala poskytovať svoje služby v roku 2020. Už za niekoľko rokov si kancelária získala popularitu medzi hráčmi v Európe a teraz rozširuje svoju geografiu tým, že prijíma používateľov z iných častí sveta. Preto bude zaujímavá pre stávkarov z krajín SNŠ. Nováčikovia budú ohromení širokou ponukou športových udalostí, vysokými kurzami a špičkovými automatmi od najznámejších medzinárodných poskytovateľov online kasín. Keďže záujem o kanceláriu rastie, rozhodli sme sa nováčikom prezradiť, ako sa zaregistrovať v 20Bet[/box_text]

Ako si môžem vytvoriť účet v 20Bet?

Stávková kancelária sa môže pochváliť prístupným a jednoduchým registračným procesom na 20bet. To vynahrádza skutočnosť, že existuje len jeden spôsob, ako si vytvoriť účet. Je ním registračný formulár 20Bet, ktorý je potrebné vyplniť na oficiálnej webovej stránke stávkovej kancelárie.

Celý proces vytvorenia herného profilu možno rozdeliť do niekoľkých krokov

  • Prvým krokom je vybrať si krajinu svojho bydliska, zvoliť si e-mail a vymyslieť si heslo, ktorým sa prihlásite do svojho účtu.
  • Druhým krokom je výber vhodnej meny pre finančné operácie. Taktiež musíte uviesť svoje osobné údaje: meno, priezvisko, pohlavie a rok narodenia. Potvrďte svoj výber uvítacieho bonusu 20Bet alebo ho odmietnite.
  • Tretím krokom je zadanie adresy bydliska a telefónneho čísla stávkujúceho. Okrem toho musí hráč súhlasiť s pravidlami používania portálu stávkovej kancelárie. Ak ich porušíte, váš profil môže byť zmrazený alebo vymazaný.

Venujte pozornosť formuláru, ktorý musíte vyplniť. Aby ste sa v budúcnosti vyhli problémom s vyplácaním výhier, musia byť osobné údaje pravdivé. Aj e-mail musí byť platný. Na zadanú e-mailovú adresu vám bude zaslaná správa s odkazom na dokončenie vytvorenia účtu. Ak majú hráči obavy o bezpečnosť svojich údajov, môžeme ich hneď upokojiť. Herná platforma používa 128-bitovú technológiu šifrovania SSL, ktorá zaručuje bezpečné uloženie osobných údajov na serveroch kancelárie. Okrem toho sa medzi ohlasmi hráčov neobjavili žiadne informácie o úniku osobných údajov tretím stranám prostredníctvom hackerského útoku na webovú stránku stávkovej kancelárie.

Создание учетной записи 20Bet

Nepokúšajte sa v stávkovej kancelárii 20Bet vytvárať viacero účtov. Algoritmy herného portálu dobre odhaľujú registrácie z jedného zariadenia s IP a MAC adresou. Okrem toho budete musieť predložiť dokumenty na overenie svojho profilu (o ktorých bude reč v nasledujúcej časti), aby ste si mohli vybrať peniaze. Nezabudnite, že hráčom hrozí zablokovanie profilu bez možnosti výberu peňazí za takéto konanie.

Ako sa môžem zaregistrovať do mobilnej aplikácie 20Bet?

Mobilná aplikácia 20bet bola pre používateľov stávkových kancelárií spustená v roku 2021. To je veľmi pozitívna správa pre tých, ktorí radi podávajú stávky a hrajú zo svojich telefónov. O výhodách a nevýhodách aplikácie pre smartfóny si môžete prečítať v samostatnom článku na našej webovej stránke.

Po stiahnutí a nainštalovaní aplikácie z webovej stránky stávkovej kancelárie (všetky informácie nájdete na stránke „Mobilná aplikácia“) môže hráč pristúpiť k registrácii v 20bet. Na vytvorenie účtu je potrebné vykonať všetky rovnaké kroky ako na webovej stránke. Informácie o sebe by mal tipujúci vyplniť bezprostredne pred registráciou a nie v osobnom kabinete. Kroky k vytvoreniu profilu nájdete vo vyššie uvedenej časti. Treba poznamenať, že rozdiel medzi registráciou na webovej stránke a v mobilnej aplikácii je len v dizajne formulára.

Ako si môžem skontrolovať, či som sa zaregistroval na 20bet?

Proces registrácie na 20Bet sa príliš nelíši od iných stávkových kancelárií: po vytvorení účtu musíte overiť svoj profil. Je lepšie overiť si účet hneď po jeho vytvorení, aby ste si mohli vybrať svoje výhry z 20Bet. Na overenie sa hráč musí prihlásiť do našej osobnej skrinky a stiahnuť si kópiu svojho pasu. Musíte tiež predložiť doklad o vlastníctve bankového účtu alebo inej platobnej služby (počas žiadosti o príjem peňazí z platformy).

Svoj účet v 20Bet si môžete overiť aj prostredníctvom tímu podpory. Stačí napísať do online chatu, ktorý je k dispozícii po prihlásení na webovú stránku. Operátor vás požiada o poskytnutie dokumentov na overenie. Tie budú postúpené správnemu oddeleniu stávkovej kancelárie na overenie.

Vo všeobecnosti je overenie osobných údajov hráča a potvrdenie profilu veľmi rýchle. Do niekoľkých hodín bude na mail zaslaná odpoveď s výsledkom. V niektorých prípadoch je však na overenie účtu v 20Bet potrebné poskytnúť ďalšie údaje, ktoré si vyžiadajú zástupcovia spoločnosti. Takáto správa bude tiež zaslaná na mail uvedený pri registrácii v 20Bet.

Заполнение формы регистрации 20Бет

Po overení vašich údajov vám budú k dispozícii všetky služby 20Bet: výbery, propagačné akcie a špeciálne ponuky.

20Bet: ako sa prihlásiť?

Po vytvorení účtu sa hráči môžu prihlásiť na portál. Do osobného kabinetu môžete vstúpiť prostredníctvom tlačidla „Prihlásiť sa“ v hornej časti stránky. Hráč bude musieť zadať iba svoje prihlasovacie meno (e-mail) a heslo.

Až po prihlásení do osobného kabinetu môžu používatelia 20bet vykonávať akékoľvek stávky na športové udalosti a hry v online kasíne. V osobnom kabinete je možné previesť peniaze, analyzovať stávky a spravovať udalosti a mnoho ďalšieho. Hráč má tiež možnosť napísať podpore priamo cez chat. Ten je zabalený v pravom dolnom rohu stránky.

Ak ste stratili prihlasovacie údaje do osobného kabinetu, musíte sa obrátiť na technickú podporu stávkovej kancelárie. Podrobné informácie o obnovení prístupu do stávkového portálu 20Bet nájdete na našej webovej stránke.

Relevantné správy