20Bet

20bet_logo
Bonus

Bonus 100 €/$

20bet: recenzia stávkovej kancelárie

Licencia pre webovú stránku 20bet

Stávková kancelária 20bet nemá licenciu od miestneho regulačného orgánu. Preto môžu byť webové stránky spoločnosti blokované poskytovateľmi internetových služieb. Ako sme však už spomenuli, nie je ťažké všetky obmedzenia obísť. A blokovanie nebráni Grékom v návšteve stránky 20bet.com. Stávková kancelária používa na prevádzku portálu licenciu číslo 8048/JAZ. Vydáva ju registrátor so sídlom na ostrove Curacao. Činnosť online stávkovej spoločnosti 20bet je teda legálna a používatelia sa môžu spoľahnúť na kvalitné služby. Spoločnosť Antillephone N.V. (registrátor) dohliada na dodržiavanie všetkých licenčných predpisov. (registrátor), ktorý môže v prípade sústavného porušovania dokumentov dokument odobrať.

Webová stránka 20bet

Bookmaker 20bet vstúpil na vnútroštátny trh ako internetová stávková kancelária. Preto je webová stránka (jej vizuálna a technická zložka) charakteristickým znakom spoločnosti. Nie je prekvapením, že ju vytvorilo známe webové štúdio spolupracujúce s portálmi hazardných hier. Vďaka tomu stránka vyzerá moderne a uspokojuje potreby používateľov. Webová stránka stávkovej kancelárie je preložená do 14 jazykov vrátane gréčtiny. To používateľom uľahčuje prácu s portálom. Za zmienku stojí aj používateľsky prívetivá navigácia. Nováčikovia budú môcť rýchlo nájsť požadovanú sekciu pomocou horného a dolného menu, ako aj widgetov na bočnom paneli. Hlavná stránka navyše obsahuje kľúčové športové udalosti, ktoré sa konajú v reálnom čase. Takto môžete prejsť priamo k podávaniu stávok. Medzi ďalšie výhody portálu patrí vysoká rýchlosť načítania stránky. Vďaka tomu je používanie webovej stránky pohodlné aj na zastaraných počítačoch. Portál je tiež optimalizovaný pre malé veľkosti obrazoviek. Vďaka tomu môžu hráči podávať stávky alebo hrať zo svojich telefónov a tabletov. Táto výhoda kompenzuje absenciu mobilnej aplikácie. Používatelia 20bet určite ocenia dostupnosť online chatu* na každej stránke webu. S jeho pomocou môže hráč rýchlo získať odpoveď na otázku alebo vyriešiť problém. *Podrobnejšie informácie o službe podpory nájdete v jednej z nasledujúcich sekcií.

Registrácia na 20bet

Aby hráč mohol využiť ponuku stávkovej kancelárie, musí si vytvoriť účet. Je to jednoduché, aj keď 20bet ponúka len jednu možnosť registrácie. Používateľ by mal prejsť do príslušnej sekcie prostredníctvom tlačidla v pravom hornom rohu webovej stránky. Potom sa otvorí formulár, ktorý je potrebné vyplniť. Upozorňujeme, že niektoré údaje nebude možné po vytvorení profilu zmeniť. Preto sa odporúča informácie pred potvrdením registrácie dôkladne skontrolovať. Po prihlásení môže hráč vykonať vklad a podať stávky. Výhry pripísané z úspešných výsledkov alebo hier však nebude možné vybrať. Na odstránenie tohto obmedzenia je potrebné predložiť kópiu pasu prostredníctvom formulára dostupného v členskej zóne. Overenie spravidla netrvá dlho a hráč si bude môcť vybrať svoje výhry.

Dostupné propagačné akcie od 20bet

Bookmaker 20bet sa zatiaľ nemôže pochváliť veľkým výberom promo akcií. Na webovej stránke 20bet.com sa nachádza stránka Promotions, ktorá obsahuje len 6 ponúk. Dve z nich sú vstupné bonusy a zvyšok sú dodatočné odmeny za stávkovanie a hranie. Napriek malému počtu ponúk však odporúčame pozorne si ich prečítať. Určite si v nich používateľ nájde niečo, čo ho bude zaujímať. Prvá odmena čaká na nováčikov hneď po vytvorení účtu a vložení peňazí. Výška odmeny závisí od výšky vkladu a môže dosiahnuť až 120 eur. Okrem toho si môžete počas registrácie vybrať uvítací bonus. Okrem uvedenej sumy peňazí sa na účet pridá 120 voľných spinov alebo voľných stávok. Tie môžete využiť v príslušných sekciách webovej stránky. Hneď po prvom bonusu čaká na hráča príjemné prekvapenie – odmena za druhý vklad. Tá sa rovná 50 % z vloženej sumy, maximálne však 100 eur. Rovnako ako v prípade predchádzajúceho peňažného bonusu má používateľ 30 dní na jeho uplatnenie. Ďalšou zaujímavou ponukou od 20bet je piatkový vkladový bonus. Každý týždeň môže hráč získať na svoj špeciálny účet až 100 eur. Po prestavení bonusu si môže sumu vybrať na hlavný účet. Podrobnejšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete na stránke ponuky.

Registračný bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 20BetRegistrácia 20Bet

20bet: športové stávky, kyberšporty a hry

Na 20bet si môžete staviť na širokú škálu športových a kyberšportových udalostí, ako aj hazardných hier. Už dnes je k dispozícii viac ako 6 tisíc rôznych hier a ich počet neustále rastie. S ponukou sa môžete oboznámiť v jednotlivých sekciách, o ktorých vám v krátkosti povieme. Svoje predzápasové stávky môžete podať na stránke „Športové stávky“. Na hráčov tu čaká viac ako 20 športov z celého sveta. Stávková kancelária ponúka aj zápasy v populárnych a špecializovaných ligách. Používatelia si tak môžu nájsť zaujímavé udalosti, na ktoré môžu vsadiť. Hráčov príjemne prekvapia aj stávkové kurzy. Stávky naživo sú k dispozícii na stránke Stávky naživo. Tu je oveľa menej udalostí a na správny výpočet výsledku sú potrebné skúsenosti. Najmä preto, že na 20bet zatiaľ nie je k dispozícii žiadna „Online TV“ na sledovanie zápasov. Čo sa týka kurzov, tie sú na trhu priemerné. Ak používateľov zaujímajú hracie automaty, môžete si ich pozrieť na stránke „Kasíno“. K dispozícii sú tisíce možností zábavy rozdelených do tematických kategórií. Poker, blackjack, ruletu a baccarat, monopoly, bingo a ďalšie hry nájdete v sekcii Kasíno naživo. Stránka obsahuje najlepšie stoly, pri ktorých prebiehajú súťaže v reálnom čase. Hráči si preto budú môcť nájsť zábavu podľa svojich predstáv. Viax zde: stavky-bet.com

20bet: dostupné platobné metódy

V tejto fáze pracuje stávková spoločnosť 20bet len s hlavnými platobnými metódami. Používatelia majú k dispozícii klasické nástroje: bankové prevody a platby prostredníctvom kariet Visa a MasterCard. V tomto prípade sú však všetky transakcie hráčov bankám známe. Anonymnejším spôsobom sú elektronické peňaženky Perfect Money, Jeton a Skrill alebo platobné systémy Neteller a ecoPayz. A ak chce používateľ, aby jeho transakcie neboli vysledovateľné, odporúčame používať kryptomeny Bitcoin, Litecoin a Ethereum. Na webovej stránke bohužiaľ nie je k dispozícii verejná sekcia s popisom platobných služieb, výškou platieb a časom spracovania. Takéto údaje možno nájsť len po prihlásení do osobnej skrinky.

Podpora od 20bet

Gréci sa v komentároch o 20bet veľmi pochvalne vyjadrujú o službách podpory tejto stávkovej kancelárie. Operátori sú k dispozícii 24 hodín denne, vrátane štátnych sviatkov, a odpovede poskytujú v gréčtine. Doba spracovania závisí od zvoleného kanála, ale nie viac ako 24 hodín (v prípade e-mailového zdôvodnenia). Operátora môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu a chatu. Prvý spôsob je vhodný pre používateľov, ktorí nechcú dostať odpoveď „tu a teraz“. Adresy oddelení podpory nájdete na stránke Kontakt. Pokiaľ ide o chat, kontaktný formulár sa nachádza v pravom dolnom rohu obrazovky. Stačí kliknúť na príslušnú ikonu, aby ste sa do 5 minút spojili s operátorom. Preto odporúčame zvoliť tento kanál, aby ste dostali rýchlu odpoveď.

Závery o 20bet

História hazardných hier v Grécku má slávnu históriu, ktorá siaha až do starovekej Hellady. Dnes sú zákony o hazardných hrách v krajine dobre vypracované a regulujú všetky typy prevádzok vrátane hazardných portálov. Spoločnosti musia získať miestnu licenciu, aby mohli pracovať s Grékmi. Webové stránky zahraničných stávkových kancelárií využívajúcich zahraničné licencie sú blokované. Používatelia však všetky obmedzenia ľahko obchádzajú a uzatvárajú stávky na rôznych stránkach vrátane 20bet.com. Keďže spoločnosť 20bet BC je na trhu pomerne nová, článok sa zaoberal kľúčovými aspektmi jej činnosti. Používatelia ocenia moderné webové stránky, možnosť vybrať si vstupný bonus a obrovské množstvo udalostí, na ktoré sa dá vsádzať, a hier, ktoré sa dajú hrať. Stávková kancelária má však niekoľko významných nevýhod. Medzi ne patrí absencia mobilnej aplikácie, malý počet akcií a malý výber platobných metód. Hoci pre pravidelných návštevníkov stávkových kancelárií nie sú podstatné. Preto môžeme spoločnosť odporučiť začiatočníkom aj profesionálom.

20bet: časté otázky týkajúce sa stávkovania

✅ Akú licenciu získala spoločnosť 20Bet?

Bookmaker 20Bet bol certifikovaný spoločnosťou Antillephone N.V. a získal licenciu číslo 8048/JAZ. Úrady tejto krajiny neuznávajú zahraničné licencie a hráči môžu mať problémy s prístupom na portál. Činnosť spoločnosti je však úplne legálna. Gréci preto môžu stávkovať alebo hrať bez obáv zo straty peňazí alebo poskytnutia osobných údajov tretím stranám.

💵 Aký vstupný bonus poskytuje 20Bet?

Pri vytváraní účtu na 20Bet môže používateľ určiť, aký bonus chce. Po vložení peňazí na účet získa hráč až 120 eur a 120 spinov alebo stávok (v závislosti od typu bonusu). Bonus potom môže využiť v súlade s podmienkami akcie. Podrobnosti sú k dispozícii na webovej stránke.

✉️ Ako funguje zákaznícky servis 20Bet?

Hráči na 20Bet môžu získať odbornú pomoc od tímu podpory. Tí sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Operátorom môžete napísať cez živý chat alebo e-mail. V prehľade nájdete viac informácií o tom, ako používať jednotlivé kanály podpory a ako dlho trvá, kým dostanete odpoveď.

💳 Koľko platobných metód je k dispozícii na 20Bet?

Hráči môžu vkladať a vyberať peniaze na webovej stránke stávkovej kancelárie len pomocou tucta metód. Medzi dostupné služby patria: bankové prevody, platobné karty (Visa a MasterCard), elektronické peňaženky (ecoPayz a Neteller), platobné karty (Jeton, Skrill a Perfect Money) a kryptomeny (Bitcoin, Ethereum a Litecoin). Podrobnosti o používaní jednotlivých platobných metód nájdete v osobnom účte používateľa.20bet_logo

Bonus 100 €/$