Intro

Virtuálne turnaje a hry na 22Bet

Киберспортивные ставки 22Бет
V moderných stávkach sa kyberšportu venuje čoraz viac pozornosti. Myslíme tým tímovú alebo individuálnu súťaž vo virtuálnom priestore prostredníctvom videohier alebo počítačových hier. Keďže mnohé krajiny sveta vrátane Ukrajiny uznávajú elektronické športy ako oficiálny šport, stávkové kancelárie ochotne pridávajú takéto podujatia na svoje webové stránky. 22Bet venuje veľkú pozornosť aj stávkam na kyberšporty. Stránka kancelárie ponúka širokú škálu stávok na udalosti kyberšportu. V tomto článku vám preto prezradíme, ktoré virtuálne turnaje a hry sú na 22Bet k dispozícii a ako sa dá na kyberšporty vsadiť

Obľúbenosť turnajov v elektronických športoch od 22bet

V roku 2020 sledovalo podujatia kyberšportu v SNŠ viac ako 5,8 milióna unikátnych divákov. V porovnaní s rokom 2019 ide o 277 % nárast v tomto odvetví. Tieto informácie poskytuje služba eSports Charts, ktorá analyzuje vývoj domáceho trhu s elektronickými športmi.

Rastu divákov v sektore počítačových hier napomáha popularizácia a uznanie počítačových turnajov ako športu. Okrem toho čoraz viac nadšencov počítačových hier rado sleduje zápasy iných a snaží sa naučiť ich zručnosti. Navyše, z hľadiska diváckej atraktivity počítačový šport prekonáva všetky športové disciplíny. Každá súťaž zaujme veľkolepými špeciálnymi efektmi a peňažné ceny rastú geometrickým radom. Nie je teda divu, že počet stávkujúcich v tejto medzere rastie míľovými krokmi. A stávky na elektronické športy sa stali medzi nadšencami počítačových hier mimoriadne populárne.

Stávková spoločnosť 22Bet drží krok s dobou a neustále aktualizuje zoznam dostupných disciplín eSports. Široká ponuka vám dáva na výber a uspokojí začiatočníkov aj profesionálov. Dostupnosť disciplín a zápasov eSports v 22Bet závisí od turnajovej aktivity vo svete. Celkový počet udalostí za deň môže byť až 100. Počet stávok podaných používateľmi na eSporty sa meria v desiatkach tisíc denne.

Ставки на киберспорт 22Бет

ponuka stávok na e-Sport od 22Bet

22bet ponúka široké rozpätie na zápasy e-športov. Stávky je možné podať pred zápasom – v predzápasovom režime alebo v režime Live (prečítajte si aj o stávkovaní na live športy v 22Bet na našej webovej stránke). Široký zoznam udalostí vám umožňuje stávkovať v nasledujúcich formátoch: víťaz, dvojitý kurz, hendikep, celkové skóre, presné skóre a ďalšie. Stavať môžete na výber jednotlivých kôl, ako aj na turnaj ako celok. Stávky na výsledok jedného zápasu alebo stretnutia, známe ako jednoduché stávky alebo viacnásobné stávky, sú prognózou pre viaceré udalosti. Jednou z výhod elektronických športov sú vysoké kurzy. Na portáli nájdete aj lotériu s ponukou tipovať výsledky udalostí a dokonca vyhrať jackpot.

Najobľúbenejšie počítačové hry medzi používateľmi 22Bet sú CS:GO, Dota 2 a LoL. Turnaje sa konajú takmer každý deň a priťahujú mnohomiliónové publikum. To láka sponzorov, ktorí chcú medzi divákmi šampionátu propagovať svoju značku. Preto sa v posledných rokoch násobne zvýšili cenové fondy jednotlivých turnajov.

Na webovej stránke 22Bet však nájdete aj stávky na iné hry eSports:

  • Global Offensive.
  • Ward of Tank.
  • Star Craft 2.
  • FIFA.
  • Call of Duty.
  • Warcraft 3 atď.

V samostatnej oblasti nájdete stávky na kybernetický futbal, hádzanú, volejbal, hokej, kriket atď. Okrem toho môžu používatelia 22bet hrať hazardné kartové hry, námorné súboje, kocky a iné, ktoré prebiehajú v reálnom čase medzi hráčmi kyberšportu.

Celkový počet stávok na kyberšporty 22bet dosahuje stovky a závisí od dňa v týždni. Ponuku si môžete pozrieť na stránke kyberšportu a v príslušných podsekciách „Line“ alebo „Live“.

Ставка на киберспорт 22Бет

Podávanie stávok na elektronické športy na 22Bet

Aby ste mohli správne podať stávku na eSporty na 22bet, musíte najprv pochopiť hru, základné pravidlá a postup. Napríklad CS:GO je strieľačka a stávkou na najsilnejší tím môžete vyhrať; Dota 2 je strategická hra; League of Legends je hra na hranie rolí s prvkami stratégie v reálnom čase.

Po oboznámení sa s vlastnosťami jednotlivých hier si môžete prezrieť funkčnosť webovej stránky 22Bet. Hráči majú k dispozícii podrobné štatistiky o kyberšportových podujatiach. To hráčom pomáha pri analýze a uzatváraní stávok. Okrem toho 22Bet ponúka používateľom bezplatné prenosy všetkých zápasov, na ktoré sa prijímajú stávky.

Kyberšportové stávky sú k dispozícii 24 hodín denne a prebiehajú rovnakým spôsobom ako športové stávky na 22Bet. Ak chcete vytvoriť stávku, musíte ísť na webovú stránku stávkovej kancelárie do sekcie „Cybersport“ a nájsť požadovaný zápas. Ako sme už spomenuli, môže ísť o predzápas alebo udalosť v reálnom čase. Potom si vyberte vhodnú udalosť (zápas, turnaj), otvorte si obsah kybersportovej udalosti, nájdite kurz, na ktorý by ste mali uzavrieť stávku. Potom pridajte udalosť do stávkového tiketu kliknutím na kurz. Potom na tikete uvedieme sumu a potvrdíme stávku na kybersport v 22Bet.

Výsledky stávkového tiketu môžete sledovať vo svojej osobnej skrinke – história stávok. Po skončení súťaže sa výpočet výhry uskutoční automaticky do 5-8 minút a v režime „Live“ do 10 minút.

Na záver by sme chceli upozorniť, že v elektronických športoch musíte mať dobrú stratégiu a premyslenú taktiku. Ak nemáte vlastnú stratégiu, môžete využiť systémy a tipy od profesionálov. Môžete si napríklad prečítať materiály našej „Školy tipovania“, odkaz na ňu nájdete v hornom menu stránky.

Relevantné správy