Librabet

Librabet_logo
Bonus

100 € vstupný bonus

Popis stávkovej spoločnosti

Stávková kancelária Librabet ponúka zákazníkom športové stávky, kasíno, live kasíno a turnaje v rôznych hrách. Športová zložka je dobre rozvinutá: približne 30 športov, live stávky. Za zmienku stojí originálna a pohodlná webová stránka. K dispozícii je približne 10 platobných možností na vykonávanie transakcií vkladov a výberov na herný účet. Pre odvolania po celý deň, služba podpory (tam je ruský), ktorý je zastúpený e-mailom, live chat a telefón. Sú poskytované propagačné akcie a bonusy. Stránka funguje v ruštine. V recenzii si túto stávkovú kanceláriu preštudujme podrobnejšie. Webová stránka Prechod na stránku sprevádza originálny modrý ornament uprostred čiernej obrazovky – ide o načítanie stránky. Po chvíli sa návštevník dostane na webovú stránku. Hráčovi sa ihneď predstaví funkčnosť stránky s bonusmi v jednotlivých sekciách. Farby stránky sú čierne pozadie a čierne kurzy na bielom pozadí.

Stránka Librabet

Rozloženie stránky je naozaj jednoduché: v hornej časti sa nachádzajú hlavné sekcie stránky, formulár na registráciu a prihlásenie, aktuálny čas, vyhľadávací panel stránky, výber jazyka. Vertikálne dole na pravej strane sa nachádza 27 športov, na ktoré môžete vsádzať, čo nie je rekord, ale nie je to najhoršie. Pod zoznamom športov sa nachádza tlačidlo na prepínanie zobrazenia kurzov (z nejakého dôvodu bolo odsunuté ďaleko). V strede obrazovky sa nachádzajú obľúbené udalosti z vybraných sekcií (šport alebo live). Napravo sa otvára stávkový tiket, v spodnej časti je blok technických informácií o stránke a stávkovej kancelárii. Štatistiky tímov v zostave sú príjemné. Po kliknutí na príslušné tlačidlo sa otvorí samostatná záložka, kde je história vzťahov medzi mužstvami podrobne spracovaná formou porovnania s koláčovými grafmi s uvedením počtu osobných stretnutí, najväčších víťazstiev a prehier. Štatistiky sú podrobné, takže pri porovnávaní tímov nemusíte nič hľadať. Za to dávame stávkovej kancelárii veľké plus. Mobilná verzia

[Box_text]

Bonus za registráciu až do výšky 100 EUR

Registrácia LibraBetRegistrácia LibraBet [/box_text]

Registrácia Librabet

Postup je štandardný, jednoduchý a prehľadný. Pozostáva z dvoch krokov. V prvom zadáte svoju pracovnú e-mailovú adresu, vymyslíte si prihlasovacie údaje, vyberiete si menu herného účtu, potvrdíte svoj vek, odsúhlasíte pravidlá. Potom postupujte podľa jednoduchých pokynov v druhom kroku a dokončite registračný postup. Librabet od vás bude vyžadovať zadanie osobných a pasových údajov, telefónneho čísla a pod. Registráciu dokončíte kliknutím na príslušné tlačidlo. Potom vás môže stávková kancelária požiadať o overenie vašej totožnosti – o absolvovanie overenia. Potom vykonáme prvý vklad a začneme hrať.

Zostava a kurzy

Zostava je prezentovaná tromi desiatkami športov. Väčšina z nich sú populárne športy, ale je tu aj niekoľko ďalších. Po prechode na zvislý stĺpec so športmi je jasné, ktoré športy sú v hre – vedľa nich sa zobrazuje červený nápis „live“. Pokrytie udalostí je na prijateľnej úrovni. Nevýhodou však je, že vedľa zápasu sa nezobrazuje počet žrebov. Ak sa chcete dozvedieť o ďalších trhoch, na ktoré môžete v zápase vsadiť, otvorte si ho a pozrite sa, čo stávková kancelária ponúka na stávkovanie. Live na Librabet je slabý, počet udalostí na stránke v tejto sekcii je na nízkej úrovni, niekedy sa na stránke nenachádzajú vôbec žiadne zápasy (napríklad ráno), zatiaľ čo súťažiaci môžu počas stretnutia nájsť približne dve desiatky udalostí. Kurzy na stávky v tejto stávkovej kancelárii sú 1,85 až 1,85, čo je priemerná hodnota na trhu. Marža na vrcholné udalosti je 3-4 %, v priemere okolo 6-8 %.

Zákaznícky servis

Podporu môžete kontaktovať mailom, ak požiadavka nie je príliš naliehavá, ako aj prostredníctvom chatu a telefónu. Ako ubezpečila samotná kancelária, pripomienky a návrhy zákazníkov sa spracúvajú 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Recenzie V runete som nenašiel žiadne recenzie, pretože ide o mladú stávkovú kanceláriu, ktorá sa ešte len snaží preraziť na trhu východoeurópskych hráčov.

Zhrnutie

Librabet je mladá stávková kancelária, ktorá funguje menej ako rok. Kurzy sú na daný trh priemerné. Počet športov a pokrytie udalostí je na solídnej priemernej úrovni. Priamy prenos je slabý. Zákaznícka podpora reaguje na otázky nepretržite. Pri registrácii je k dispozícii uvítací bonus. Vyvinuli sme mobilnú verziu stránky a k dispozícii je približne 10 spôsobov vkladania a vyberania finančných prostriedkov. Stávková kancelária ponúka ruskú a tucet ďalších jazykových verzií stránky, ruskú menu herného účtu. Stručne povedané, solídna stávková kancelária strednej triedy bez výrazných nedostatkov (okrem stávok naživo).Librabet_logo

100 € vstupný bonus