Betwinner

Logo_betwinner
Bonus

100 EUR bonus

Prehľad stávkových kancelárií Betwinner

Všeobecné informácie o stávkovej spoločnosti Betwinner

Stávková spoločnosť Betwinner má viac ako 10 rokov skúseností so stávkarmi. Spoločnosť začala prijímať používateľov prostredníctvom stálych kancelárií v Európe už v roku 2007. Po rýchlom rozvoji internetových hazardných hier , sa však stávková kancelária rozhodla presunúť svoje zameranie na poskytovanie služieb online. V roku 2018 získala spoločnosť Betwinner licenciu od registrátora z Curacao a aktívne propaguje svoje webové stránky vo všetkých regiónoch sveta. Spoločnosť využíva zaujímavú marketingovú stratégiu, ktorá zahŕňa reklamu značky slávnymi športovcami. Napríklad veľvyslancom spoločnosti Betwinner pre Latinskú Ameriku je futbalová legenda Roberto Carlos.

Podľa údajov spoločnosti Betwinner využíva jej služby viac ako pol milióna používateľov z celého sveta. To svedčí o veľkej dôvere k stávkovej kancelárii a o záujme hráčov o stávkovanie. V čom spočíva tajomstvo jej úspechu? Za kľúčové parametre možno považovať užívateľsky prívetivú webovú stránku, kvalitnú podporu, obrovský výber stávok a hier pre všetky chute. Týmto ďalším silným a slabým stránkam stávkovej kancelárie sa budeme venovať v našej dnešnej recenzii.

Licencia na prevádzkovanie webovej stránky Betwinner

Keďže Betwinner úplne prešiel na poskytovanie služieb online, spoločnosť nemá žiadne stále pobočky. Preto má stávková kancelária len jednu licenciu na prevádzkovanie webovej stránky betwinner.com. Spoločnosť je certifikovaná spoločnosťou Antillephone N.V., ktorá sa nachádza v jurisdikcii štátu Curacao. Bookmakerovi bola udelená licencia 8048/JAZ, ktorá mu umožňuje prijímať hráčov online.

V rámci licencie Betwinner prijíma športové a nešportové stávky, prevádzkuje kasína, hracie automaty a ďalšie hazardné hry. Okrem toho musí spoločnosť spĺňať požiadavky na frekvenciu a výšku výhier. V prípade nezrovnalostí alebo sťažností zo strany hráčov môže registrátor odobrať stávkovej kancelárii licenciu.

Vlastníctvo zahraničnej licencie umožňuje stávkovej kancelárii obsluhovať používateľov z rôznych krajín. Nie všetky krajiny však túto licenciu akceptujú a webová stránka Betwinner môže byť zablokovaná. Na vyriešenie tohto problému môžete použiť zrkadlá portálu alebo zmeniť IP adresu pomocou služieb VPN.

Portál a mobilná aplikácia Betwinner

Používatelia, ktorí navštívia webovú stránku Betwinner prvýkrát, môžu nájsť v jej dizajne istú podobnosť s portálom inej známej online stávkovej kancelárie, 1xBet. Faktom je, že webové stránky týchto dvoch spoločností boli vyvinuté rovnakým webovým štúdiom. Preto majú podobnú štruktúru a funkcionalitu. Po podrobnejšom preskúmaní si však všimnete, že hlavná stránka webu Betwinner má dva stĺpce namiesto troch. Okrem toho sa portál načítava oveľa rýchlejšie. Prispela k tomu dobrá optimalizácia kódu. Na stránke sú k dispozícii aj ďalšie udalosti a hry.

Webová stránka stávkovej kancelárie má dve verzie:

 • Plnohodnotná verzia otvára používateľom všetky možnosti správy osobného profilu, prevodov, stávok na športové, nešportové udalosti a hazardné hry.
 • Mobilná verzia má zjednodušený dizajn, ktorý je optimalizovaný pre malé veľkosti obrazovky. Používatelia majú k dispozícii aj hazardné hry, ich počet je však obmedzený.

Používatelia, ktorí portál najčastejšie navštevujú prostredníctvom telefónu alebo tabletu, si môžu nainštalovať mobilnú aplikáciu. Aplikáciu si môžete stiahnuť z webovej stránky Betwinner (pre používateľov Androidu) alebo navštíviť Apple Store a nainštalovať si ju do zariadení s iOS. Softvér je neustále aktualizovaný, vďaka čomu sú hráčom k dispozícii nové funkcie. Aplikáciu je v súčasnosti možné používať na vklady a výbery a na podávanie športových a nešportových stávok, vrátane stávok na živé udalosti. Hráči majú tiež možnosť sledovať zápasy online. Všetky hazardné hry však nie sú k dispozícii. Preto bude aplikácia nezaujímavá pre poker, ruletu, hracie automaty a ďalšie herné loby.

Registrácia účtu v stávkovej kancelárii Betwinner

Postup registrácie hráča na webovej stránke Betwinner je veľmi jednoduchý. Noví hráči si môžu vybrať zo štyroch rôznych spôsobov založenia účtu:

 • Registrácia na 1 kliknutie. Hráč si vyberie menu a krajinu, stávková kancelária mu vytvorí profil a poskytne mu používateľské meno a heslo.
 • Registrácia prostredníctvom e-mailu. Používateľ vyplní formulár s kľúčovými informáciami o sebe. Potvrdenie účtu sa uskutoční prostredníctvom e-mailu.
 • Registrácia prostredníctvom telefónneho čísla. Hráč uvedie aj krajinu a menu účtu a účet sa vytvorí prostredníctvom SMS.
 • Registrácia prostredníctvom sociálnych sietí alebo messengera. Hráč si vytvorí účet prostredníctvom účtu vo VK, Odnoklassniki, Yandex, Mail.ru, Telegram.

Po prihlásení do užívateľského účtu musí hráč zadať chýbajúce informácie o sebe. Tento krok je možné vykonať neskôr. Bez overenia profilu (porovnanie zadaných údajov so zaslanou kópiou pasu) však používateľ nebude môcť vyhrať propagačnú akciu ani vybrať svoje peniaze zo stránky.

Registračný bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia BetwinnerRegistrácia Betwinner

Bonusy a akcie od stávkovej kancelárie Betwinner

Hráči, ktorí majú radi rôzne akcie od stávkovej kancelárie, určite ocenia ponuku Betwinner. V sekcii PROMO nájdete niekoľko desiatok rôznych ponúk na športové podujatia aj hazardné hry. Tie sú ďalej zoskupené podľa kategórií, čo hráčom výrazne uľahčuje orientáciu v ponuke stávkovej kancelárie.

Noví používatelia sa často pýtajú na dostupnosť vstupného bonusu. Betwinner ponúka hráčom, aby vykonali vklad a získali 100 % na svoj bonusový účet. Ak používateľ nepoužije promo kód od partnera, výška odmeny sa rovná 100 USD*. Ak sa kód použije vo fáze registrácie, bonus sa môže zvýšiť na 130 dolárov*. Sme partnerom spoločnosti Betwinner a ponúkame použitie nášho promo kódu na zvýšenie registračného bonusu.

Okrem uvítacieho bonusu čakajú na hráčov aj ďalšie promo akcie. Keďže ich je veľa, upozorníme len na niektoré z ponúk:

 • „Šťastie dňa. Možnosť získať po 500 promo bodov v denných športových žrebovaniach.
 • „Bonus za sériu neúspešných stávok“. Kompenzácia za sériu 20 neúspešných stávok.
 • „Štvrtkový bonus za vklad vo výške 100 %“. Príležitosť získať na svoj bonusový účet ďalších až 100 USD*.
 • „Narodeninový bonus“. Propagačný kód na stávku zadarmo v deň narodenín používateľa.

* Alebo ekvivalent tejto sumy v miestnej mene danej krajiny.

Športové stávky a hazardné hry Betwinner

Stávková spoločnosť Betwinner pripravila pre svojich používateľov rozsiahlu ponuku stávok a hier. Podľa počtu a rozmanitosti udalostí možno spoločnosť zaradiť medzi lídrov na trhu. Hráči majú možnosť vsadiť si na viac ako tisíc zápasov denne a počet hier a nešportových udalostí presahuje niekoľko stoviek.

Aby sa používateľom uľahčil prístup k ponuke, sú všetky stávky a hry usporiadané do špecifických sekcií, ktoré sú prístupné prostredníctvom menu. Športoví fanúšikovia môžu navštíviť stránky „Line“ a „Live“. Tu sú prezentované najpopulárnejšie zápasy z rôznych líg. Stávková kancelária ponúka udalosti na viac ako 40 športov vrátane kriketu, snookeru a psích dostihov. Hráči si môžu vybrať z viac ako desiatich rôznych typov stávok, od jednoduchých stávok až po viacnásobné stávky. Kurzy na všetky udalosti sú v rámci trhu priemerné a niektoré sú lepšie ako u konkurencie. Používatelia Betwinner môžu podávať stávky pred zápasom a stávky naživo. Okrem toho si niektoré zápasy v sekcii Live môžete pozrieť online.

Ruleta, baccarat a ďalšie klasické hry sú k dispozícii na stránke „Kasíno“. Automaty nájdete v sekcii „Výherné hry“. Okrem toho sú používateľom k dispozícii aj televízne hry, bingo a poker, ktoré sú prezentované v rovnomenných sekciách na webovej stránke stávkovej kancelárie. Hry sú podporované najobľúbenejšími výrobcami softvéru, čo naznačuje, že ponúkaná zábava je v oblasti hazardných hier na vysokej úrovni.

Metódy vkladu a výberu od Betwinner

Pre mnohých používateľov je dôležité, že stávková kancelária podporuje rôzne platobné metódy. To im umožňuje vybrať si najlepšiu službu (z hľadiska pohodlia a poplatkov) na uskutočnenie vkladu alebo prevod výhier na ich osobný účet. Betwinner vyhovie potrebám všetkých používateľov. Spoločnosť kumulatívne ponúka viac ako 150 platobných možností vrátane medzinárodných služieb a miestnych platobných nástrojov.

Hráči Betwinner môžu využiť napr:

 • Prevody kartou, napr. Visa, MasterCard.
 • Bankové prevody prostredníctvom Sepa atď.
 • Neteller, ecoPayz atď.
 • Elektronické peňaženky, napr. B-Pay, Epay, QIWI.
 • 24 Platobné terminály AllTime, e-Pay atď.
 • Doplnenie peňazí na partnerských pobočkách.
 • Kryptomeny vrátane Bitcoin, Monero, Litecoinе.
 • Predplatené karty, ako napríklad PaySafeCard, AstroPay Card a ďalšie.

Podrobnosti o všetkých platobných metódach nájdete v časti Platby.

Podpora hráčov u stávkovej kancelárie Betwinner

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností sa môžete obrátiť na náš tím podpory 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Operátori Betwinner sú vám k dispozícii v desiatkach jazykov. Kontaktovať tím podpory môžete prostredníctvom čísla horúcej linky a e-mailu. Číslo a e-mail nájdete v sekcii Kontakt. K dispozícii je aj online chat v pravej dolnej časti stránky.

Čas odozvy závisí od zvoleného kanála. Maximálny čas čakania je 24 hodín, ak sa kontaktujete prostredníctvom e-mailu.

Na záver o Betwinner

Stávková spoločnosť Betwinner pred vstupom na trh online hazardných hier prevádzkovala svoje služby prostredníctvom siete zavedených prevádzok v európskych krajinách. Tieto skúsenosti pomohli spoločnosti správne sa zorientovať pred vytvorením webových služieb pre svojich zákazníkov. Preto nie je prekvapujúce, že sa stávkovej kancelárii podarilo v krátkom čase stať sa významným hráčom na internete. Jej služby využívajú tisíce stávkujúcich po celom svete.

V recenzii sme stručne opísali všetky funkcie Betwinner a platformy stávkovej kancelárie. Môžete si všimnúť, že silnými stránkami spoločnosti sú funkčná webová stránka, zaujímavá ponuka, široká škála akcií a platobných metód. Ak hovoríme o slabých stránkach, je to blokovanie stránky poskytovateľmi internetových služieb v mnohých krajinách, nedostatok pozemných pobočiek a tvrdý finmonitoring. Napriek slabým stránkam si však stávková kancelária zaslúži pozornosť, a to ako pre začiatočníkov, tak aj pre profesionálnych stávkarov.

Často kladené otázky o stávkovej spoločnosti Betwinner

✅ Akú licenciu používa stávková kancelária Betwinner?

Stávková kancelária Betwinner má licenciu v jurisdikcii Curacao. Spoločnosť využíva povolenie 8048/JAZ od spoločnosti Antillephone N.V. Vďaka tejto licencii môžu všetky online služby stávkovej kancelárie slúžiť používateľom tým, že prijímajú stávky na športové, nešportové udalosti a hry.

💵 Aký vstupný bonus môžu očakávať hráči Betwinner?

Noví používatelia Betwinner môžu na začiatku získať príjemný uvítací bonus. Aby ste tak mohli urobiť, musíte pri svojom prvom vklade uskutočniť vklad. Hneď potom vám bude pripísaná odmena vo výške 100 % sumy vkladu. Ponúkame vám zvýšenie maximálnej výšky bonusu (100 USD) o 30 %. Na tento účel sme v popise uviedli promo kód, ktorý je potrebné zadať pri vytváraní účtu.

📱 Kde si môžem stiahnuť mobilnú aplikáciu Betwinner?

Na webovej stránke stávkovej kancelárie sa nachádza stránka „Aplikácia pre smartfóny“ (prístupná cez horné menu). Nájdete tam podrobné informácie o tom, ako si nainštalovať aplikáciu pre Android a iOS. Inštalačný súbor pre Android si však môžete stiahnuť iba z webovej stránky Betwinner. Pokiaľ ide o aplikáciu pre iOS, je k dispozícii na oficiálnom trhu (Apple Store). Žiadne iné zdroje na stiahnutie aplikácie neexistujú.

💳 Aké platobné metódy Betwinner podporuje?

Podľa údajov stávkovej kancelárie je používateľom k dispozícii celkovo viac ako 150 platobných metód. Stávková kancelária podporuje karty medzinárodných a národných platobných systémov, elektronické peňaženky, platobné systémy, kryptomeny, bankové prevody, platby v hotovosti, predplatené karty atď. Ďalšou výhodou Betwinner je, že spoločnosť si na rozdiel od platobných služieb neúčtuje provízie za všetky prevody. Odporúčame vám preto, aby ste si ich a ich poplatky overili na webovej stránke stávkovej kancelárie.Logo_betwinner

100 EUR bonus