Intro

Ako môžem vymazať svoje konto 22Bet?

Личные данные 22Бет
Ak vás zaujíma, ako vymazať svoj stávkový účet v 22Bet, buď ste prehrali veľkú sumu a chcete skončiť so stávkovaním, alebo ste sa rozhodli hrať na istotu a skontrolovať všetky možné únikové cesty predtým, ako ste začali so stávkovaním v 22Bet. To však nie sú jediné prípady, kedy sa oplatí postarať sa o osobné údaje. Hráč by sa mal uistiť, že všetky jeho osobné údaje nebudú poskytnuté tretím stranám a použité bez jeho vedomia. V tomto článku sa teda dozviete, ako vymazať účet 22Bet

Aké sú spôsoby vymazania účtu 22Bet?

Aby sme zopakovali otrepaný vtip, máme 2 správy (obe však nie veľmi pozitívne): Účet 22Bet nie je možné vymazať úplne so všetkými údajmi. Kancelária funguje na základe offshore registrácie. Medzinárodná licencia na Curacao bola vydaná 18. 11. 2018 a platí 5 rokov, teda do roku 2023. Úrad nemá žiadne iné licencie, na Ukrajine a v Rusku nie je regulovaný. Preto je webová stránka spoločnosti 22Bet na území Ruskej federácie zablokovaná. Preto si nemôžeme byť 100% istí, že vaše údaje sú na bezpečnom mieste. Je tu však dobrá správa: za celú dobu fungovania stávkovej kancelárie sa nevyskytol ani jeden precedens so zverejnením údajov hráčov ani po ich zablokovaní pre porušenie pravidiel používania.

Vymazať profil 22Bet so všetkými osobnými údajmi a históriou stávok hráča teda bohužiaľ nie je možné. Bez ohľadu na to, ako usilovne ju hľadáte, túto funkciu v nastaveniach profilu nenájdete. Jednoducho neexistuje. Ak podáte žiadosť na technickú podporu spoločnosti 22Bet, pravdepodobne dostanete nasledujúcu odpoveď: „Váš účet nemôžeme vymazať, ale môžete ho prestať používať“.

Настройки профиля 22Бет

Podľa našich zmluvných podmienok bude mať absencia aktivity vo vašom profile po dobu 90 dní za následok deaktiváciu vášho účtu. Ak teda 3 mesiace nič nerobíte a neprihlásite sa do svojho profilu, vaše konto bude zmrazené. To je presne to „zmrazenie“, pretože ak chcete, môžete prístup stále obnoviť. Týmto spôsobom poskytuje kancelária hráčovi akúsi poistku pre prípad unáhleného konania (napríklad veľkej prehry a túžby okamžite ukončiť hazardné aktivity). Aj niektorí stávkujúci na tematických fórach sa podelili o to, že sa mohli bez problémov prihlásiť na svoje konto aj po 4 mesiacoch. Inými slovami, neexistuje žiadne potvrdenie, že účet bude automaticky „zmrazený“.

Okrem nečinnosti existujú aj rýchlejšie spôsoby, ako účet zablokovať. Ten je vhodný pre hráčov, pre ktorých sa stávkovanie stalo zlozvykom a chcú s ním skoncovať, ale nie sú si istí svojou výdržou. Zablokovanie profilu 22Bet môžete vyvolať porušením interných pravidiel používania. Medzi ne patrí napr:

  • Stávky na ovplyvňovanie zápasov.
  • Používanie rôznych podvodných schém, uzatváranie stávok na „vidličky“.
  • Priama účasť na hre alebo zápase a ovplyvňovanie výsledku (týka sa trénerov a rozhodcov).
  • Pokus o vytvorenie viacerých profilov.

Ide o radikálnejšie metódy, po ktorých už nie je cesty späť. Ak je účet zablokovaný úradom, najčastejšie je zablokovaný natrvalo. Okrem toho si stávkové kancelárie môžu vymieňať informácie o účtoch podvodníkov a páchateľov a svet stávok sa vám uzavrie nielen na 22Bet, ale aj v iných stávkových kanceláriách.

Запрос администратору 22Бет

Ako môžem vymazať svoje údaje z 22Bet?

Ako sme už písali vyššie, pre občanov Ukrajiny, Ruska a ďalších krajín neexistuje žiadna právna záruka, že ich údaje budú natrvalo a nenávratne vymazané. Okrem toho majú stávkové kancelárie takú tendenciu, že uchovávajú osobné údaje používateľov najmenej 10 rokov. Týmto spôsobom sa poisťujú predovšetkým proti vytváraniu multikonta (keď si jeden hráč vytvorí niekoľko profilov). To je podľa pravidiel stávkovej spoločnosti 22Bet zakázané a takéto účty budú okamžite zablokované. Po druhé, stávkové kancelárie si môžu vzájomne vymieňať informácie o podvodníkoch a páchateľoch, aby sa vopred chránili pred ich machináciami.

Jediné, čo môžete urobiť, je vymazať všetky možné kontaktné informácie (telefónne čísla, e-mail atď.) vo svojej osobnej skrinke skôr, ako sa rozhodnete skoncovať so svetom hazardných hier. Nie všetky informácie sa však dajú z vášho profilu vymazať. Niektoré polia sú zablokované. Mali by ste tiež poslať žiadosť na technickú podporu, aby vám po 3 mesiacoch zmrazila účet. Bohužiaľ, neexistuje žiadny iný účinný spôsob, ako vymazať svoje údaje zo služby 22Bet.

Relevantné správy