Intro

1xBet: čo je to za stávkovú kanceláriu?

1xbet что это
1xBet je pomerne aktívna v propagácii svojej značky online aj offline. Informácie o 1xBet môžete vidieť nielen na tematických platformách hazardných hier, v mediálnych sieťach partnerských stránok, v pirátskych filmoch a televíznych seriáloch (reklama zahŕňa majiteľov zdrojov, ktorí profitujú z odporúčacieho programu), ale aj v reklame FC Barcelona, Chelsea, Africkej futbalovej konfederácie, kde je stávková kancelária oficiálnym sponzorom. O 1xBet teda muselo počuť veľa používateľov internetu a športových fanúšikov. Ak o tejto stávkovej kancelárii nič neviete a pýtate sa: Čo je to1xbet? “ Pokúsime sa vám na to stručne odpovedať.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

história 1xBet: Ako sa spoločnosť vyvíjala?

Ako ste mohli pochopiť z názvu a úvodu, 1xbet je stávková kancelária, pomerne obľúbená medzi hráčmi. Bola založená ešte v roku 2007 v Rusku a svoje služby poskytovala prostredníctvom kamenných stávkových kancelárií. Do začiatku roka 2010 sa stávkové kancelárie objavili v mnohých veľkých mestách Ruskej federácie a susedných krajín: Ukrajina, Bielorusko, Kazachstan atď. Hoci poskytovala zaujímavú ponuku stávok a hier, bola to priemerná stávková kancelária spomedzi desiatok podobných na trhu.

Od začiatku roka 2010 začala spoločnosť pracovať na svojej webovej stránke, ktorá bola spustená o rok neskôr, v roku 2011. Získala licenciu od registrátora Curacao, čo kancelárii umožnilo prijímať používateľov z celého sveta. A práve tento krok viedol k rýchlej popularite stávkovej kancelárie medzi stávkarmi v krajinách SNŠ a neskôr aj v iných častiach Európy a sveta.

S príchodom popularity 1xBet však začali problémy s ruskými regulačnými orgánmi. Ruská legislatíva sa začala sprísňovať a online aktivity s využitím zahraničnej licencie boli úplne zakázané. Preto bola kancelária nútená zmeniť svoje sídlo a prístup na stránku 1xbet.com je teraz zablokovaný Roskomnadzorom. Hoci na vyriešenie tohto problému môžete vždy použiť oficiálne zrkadlá alebo služby VPN.

Stojí za zmienku, že všetky stávkové kancelárie v Rusku (bolo ich viac ako 600) sa presunuli do novovytvorenej spoločnosti – 1xStavka. V skutočnosti ide o ruskú obdobu spoločnosti 1xBet, len registrovanú podľa ruských zákonov. Preto môžete nájsť fenomenálne podobnosti v ponuke, dizajne webových stránok, akciách. Hoci medzi nimi existujú podobnosti, z právneho hľadiska sú 1xBet a 1xStavka odlišné stávkové kancelárie.

V súčasnosti je 1xBet jedným z najpopulárnejších bookmakerov na trhu hazardných hier. Jej služby využíva viac ako pol milióna ľudí. Prispeli k tomu mnohé faktory, počnúc zaujímavou ponukou, bonusmi a končiac reklamou, ktorú ste mohli počuť alebo vidieť skôr, ako ste do vyhľadávača zadali „1xBet čo to je?“

1xBet kde je registrovaná?

stávková spoločnosť 1xBet po otvorení svojej webovej stránky v roku 2011 zmenila svoju jurisdikciu. Spoločnosť„1x Corp N.V.„, ktorá zastupuje značku 1xBet, pôsobí podľa zákonov ostrova Curacao a je registrovaná v tomto ostrovnom štáte. Táto krajina je súčasťou Holandského kráľovstva. Všetky sťažnosti týkajúce sa služby by preto mali byť adresované registrátorovi z Curacao. Ochrana záujmov na súde sa môže riešiť aj podľa holandského práva. Ide však o komplikovaný a časovo náročný postup. Je preto jednoduchšie obrátiť sa s otázkami na registrátora. Treba tiež poznamenať, že stávková kancelária často rieši všetky spory v prospech hráčov.

Dúfame, že po našom krátkom prehľade ste pochopili, čo je 1xBet. A ak sa zaujímate o športové stávkovanie, môžete sa pozrieť na našu školu pre začínajúcich hráčov. Obsahuje lekcie, ktoré vám pomôžu rozvinúť správny prístup k športovému stávkovaniu.

Relevantné správy