Intro

1xBet Promo body, bonusové body a promo kódy

Промокоды в 1xBet (1хБет)
[Box_text icon=“W“]Mnohí nováčikovia sa po zbežnom zoznámení s 1xBet môžu „stratiť“ v bonusoch a akciách z kancelárie. V článku o druhoch bonusov od 1xBet sme odpovedali na niektoré otázky. Rozhodli sme sa však pojmy „promo body“, „bonusové body“ a „promo kódy“ zaradiť do samostatného materiálu. Čo majú spoločné a čím sa líšia? Tým sa budeme zaoberať v tomto článku.[/box_text]

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Promo body na 1xbet

Keď hráč dokončí registračný postup v 1xbet a potvrdí svoj účet, môže sa zúčastniť bonusového programu. Stávkovaním na športy, kyberšporty a hry, účasťou na propagačných akciách (ako je napríklad Koleso šťastia) získa stávkar promo body 1xbet. Ide o body, ktoré sa udeľujú používateľom na znak ich lojality k stávkovej kancelárii. V článku o propagačnom zostatku 1xBet sme tieto body porovnávali s cashbackom, ktorý môže byť pripísaný na každú stávku alebo sumu peňazí, ktorú stávkujúci minie (možnosť, ktorú si vyberie). Propagačné body od stávkovej kancelárie sa zhromažďujú na špeciálnom účte, ktorý je možné skontrolovať v kabinete používateľa (sekcia „Nastavenie účtu“). Po nazbieraní minimálne 50 promo bodov 1xBet ich môže stávkar vymeniť za promo kódy. To je možné vykonať v „Prehliadači promo kódov“ a získať tak stávky alebo roztočenia zadarmo. Týmto spôsobom je možné promo body použiť na vytvorenie promo kódov. Tie sa používajú pri podávaní stávok (v hrách) a prispievajú k získaniu hotovosti (ak je udalosť úspešná).

Bonusové body v 1xBet

V článku „Čo sú bonusové body 1xbet?“ sme paralelne používali pojmy propagačné body a bonusové body. Sú to synonymá a znamenajú to isté. Takže stávkujúci môžu stávkovaním, hraním a účasťou na propagačných akciách získať bonusové body na špeciálny účet. A ako bolo uvedené v predchádzajúcej časti, body v 1xBet môžu byť premenené na freebies a freespiny. Ide o pomerne jednoduchý spôsob získavania odmien od stávkovej kancelárie. Z našej strany odporúčame prečítať si všetky dostupné akcie v sekcii PROMO. Používatelia môžu rýchlo zvýšiť počet bonusových bodov 1xBet nie počtom stávok, ale ich kvalitou. Aký je rozdiel medzi bonusovými bodmi a bonusmi v 1xbet?

  • Body sú pevne stanovené percento alebo suma, ktorá sa hráčovi pripíše za stávkovanie alebo za absolvovanie našich denných/týždenných propagačných akcií. Táto suma je pripísaná vo forme bodov na špeciálny účet. Body sa premieňajú na propagačné kódy a potom sa používajú pri stávkovaní a hraní.
  • Bonusy sú dodatočné odmeny, ktoré možno získať v rámci promo akcií, napríklad za registráciu. Môžu mať podobu hotovosti, freespinov, voľných hier alebo hodnotných darčekov a môžu byť vyplatené na špeciálny účet/zaslané na domácu adresu hráča. Bonusy môžete okamžite použiť na stávkovanie a hranie (ak nejde o hodnotné darčeky).

Витрина промокодов 1хБет

promo kódy 1xbet

A posledným pojmom sú promo kódy 1xbet. O tomto pojme sme už písali v jednom z našich článkov: ide o sled čísel a písmen, ktorý slúži na zvýšenie vašich výhier, získanie peňazí navyše, poistenie vašich stávok atď. Promo kódy môžete použiť pri registrácii (noví hráči môžu vďaka promo kódu STAVKAWIN získať 30% uvítací bonus) alebo pri uzatváraní stávok/hraní hier. Špeciálne kódy môžete získať od stávkových partnerov 1xBet alebo uplatniť svoje promo body vo vitríne promo kódov. Promo kódy môžu byť k dispozícii aj v rámci iných propagačných akcií 1xBet. Upozorňujeme, že výmenné kódy promo bodov majú obmedzenú platnosť. Preto vám odporúčame používať ich dovtedy, kým sú aktívne.

Relevantné správy