Intro

1xBet trust bet: ako ho získať a používať?

1хБет - Доверительная ставка
V článku o typoch stávok, ktoré sú k dispozícii používateľom na webovej stránke 1xBet, sa hovorilo o stávkach na dôveru 1xBet. Medzi začínajúcimi stávkarmi sa však objavuje mnoho otázok týkajúcich sa prijímania a podávania takýchto stávok. A tie neboli v uvedenom materiáli podrobne riešené. Preto sme sa rozhodli poskytnúť odpovede na všetky otázky hráčov, ktorí chcú využívať dôveryhodné stávky

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Čo je dôveryhodná stávka na 1xBet?

Bookmakerská kancelária 1xbet ponúka svojim stálym hráčom niekoľko „plusov“, ktoré nie sú k dispozícii na stránkach konkurencie. Okrem bonusového programu, ktorý umožňuje získať ďalšie body za aktivitu na portáli, môžu stávkari využiť dôveryhodné stávky na 1xbet. Ide o stávky, ktoré používatelia uzatvárajú za peniaze poskytnuté stávkovou kanceláriou ako záloha. Dôveryhodné stávky nie sú dostupné pre všetkých používateľov stávkovej kancelárie. Podľa podmienok stávkovej kancelárie môžu stávkovať hráči, ktorí:

  • Už ste vybrali peniaze a neporušili ste pravidlá portálu. Novo registrovaní používatelia sú zbavení možnosti využívať stávky dôvery.
  • Majú nemerané stávky. Mať takéto stávky je zárukou, že bookmaker bude môcť získať svoje peniaze späť.
  • Mať kladný zostatok na účte. V takom prípade stávková kancelária poskytuje aj zálohu, a to na základe dostupnosti peňazí na hráčskom účte. V zálohe nesmie byť viac ako 20 peňažných jednotiek.
  • Uzatvárať live stávky alebo predzápasové stávky, ktoré budú vyhodnotené do 2 dní. Môže ísť o jednorazovú stávku alebo expresnú stávku.

Ak používateľ splní všetky podmienky stávkovej kancelárie, bude mu poskytnutá dôveryhodná stávka u 1xBet. V nasledujúcich častiach vám vysvetlíme, ako na to.

Ako sa vypočíta stávka dôvery 1xbet?

Keď sa používatelia dozvedia o možnosti získať peniaze od stávkovej kancelárie ako zálohu, očakávajú veľké sumy peňazí „na úver“. V skutočnosti je algoritmus výpočtu stávky dôvery 1xbet pomerne „zložitý“. Používatelia, ktorí majú na svojom účte dostatok peňazí (viac ako 20 peňažných jednotiek) a zároveň spĺňajú kritériá z predchádzajúcej časti, nedostanú zálohovú stávku. A tí hráči, ktorí patria medzi „šťastlivcov“, môžu získať až 50 % nevybraných stávok. Napríklad používateľ mal na svojom účte 100 USD*. Vsadil 95* USD na 2 výsledky futbalových zápasov. Konečný kladný zostatok je 5* USD. V takomto prípade môže stávková kancelária po výpočte pravdepodobnosti výhry hráča ponúknuť maximálne 30* USD ako stávku na dôveru 1x. Pri iných vstupoch sa výška zálohy môže zmeniť. Vypočíta sa pre každú stávku zvlášť. *Alebo ekvivalent tejto sumy v inej mene. Доверительная ставка 1хБет

Ako môžem podať stávku na dôveru v 1xBet?

Ako už bolo uvedené, používateľ musí splniť určitý počet podmienok, aby sa mohol kvalifikovať na stávku dôvery. Okamžite sa vynára otázka: „Ako zistím, či je stávka na dôveru dostupná na 1xbet?“ Na to je potrebné dodržať niekoľko jednoduchých krokov:

  1. Autorizujte sa na webovej stránke.
  2. Prejdite do sekcie Live a pridajte udalosť, o ktorú máte záujem, na stávkový tiket. Na stránke „Línia“ je možné vybrať výsledok predzápasovej udalosti. Hráč by však mal vyhľadať zápasy, ktoré sa odohrajú v nasledujúcich 48 hodinách.
  3. Pozrite sa na riadok „Dostupný postup“ v pracovnom paneli (v pravom hornom rohu stránky). Ak je táto suma k dispozícii, hráč ju môže použiť na podanie stávky „vopred“.

Ak používateľ skontroloval niekoľko stávok a hodnota v riadku „Dostupný preddavok“ je nula. V tomto prípade si je hráč istý, že spĺňa požiadavky stávkovej kancelárie, môžete kontaktovať podpornú službu 1xbet. Tá funguje nepretržite.

Ako môžem vyplatiť stávku dôvery v 1xBet?

Dôležitou výhodou stávky na dôveru v 1xBet je, že za použitie peňazí stávkovej kancelárie sa neplatí žiadna provízia. Nezabúdajte však na večné pravidlo: „Vezmeš si cudzie peniaze, dostaneš svoje späť“. Preto hráč po prijatí zálohy na stávku musí túto zálohu vrátiť stávkovej kancelárii. To sa podľa tejto schémy vykonáva automaticky:

  • Ak zálohová stávka vyhrá, používateľ dostane sumu bez zálohy.
  • Ak zálohová stávka nevyhrá, záloha sa pripočíta k výhernej stávke podanej z vlastných prostriedkov.
  • Ak zálohová stávka aj vlastná stávka prehrajú, účet používateľa sa dostane do mínusu.

V druhom prípade musí hráč vrátiť dlžobu stávkovej kancelárii a až potom podať nové stávky. Pri prvom vklade sa automaticky odpočítajú peniaze za poskytnutú zálohovú stávku

Čo mám robiť, ak nie je k dispozícii stávka 1xbet trust?

Ako už bolo uvedené, stávka 1xbet trust je pre pravidelných používateľov kancelárie ďalšou výhodou. Napriek tomu, že používateľ môže splniť všetky podmienky na jej získanie, stávková kancelária má právo tento typ stávky pre tipujúceho neposkytnúť. V takom prípade má hráč jedinú možnosť – napísať tímu podpory. Zástupcovia kancelárie stávkovej kancelárie 1xBet vám napíšu, čo môže byť dôvodom neposkytnutia stávky dôvery. Používateľ sa môže dozvedieť, či ide o nedodržanie podmienok alebo dôvod súvisí s inými obmedzeniami. V každom prípade budú tieto informácie užitočné a pomôžu stávkarovi vyriešiť problémy. Z našej strany odporúčame využívať služby stávkovej kancelárie aktívnejšie a potom je možné počítať s ďalšími „plusmi“.

Ďalšie otázky týkajúce sa dôveryhodného stávkovania 1xBet

💵 Ako si môžem požičať peniaze od 1xBet?

Mnohí používatelia nevedia o možnosti požičať si peniaze na 1xbet na uzatvorenie stávok. Zatiaľ čo stávková kancelária si za požičanie peňazí neúčtuje žiadnu províziu. Hlavnou podmienkou je byť aktívnym používateľom, ktorý neustále uzatvára stávky (mať nezapočítané stávky). V takom prípade môžete požiadať o požičanie peňazí na podanie stávky na dôveru 1xbet. Ako ju využiť, sa dozviete v článku.

📋 Čo znamená stávka 1xbet trust?

Stávkou dôvery v 1xBet sa rozumie stávka, ktorú hráč podáva za peniaze stávkovej kancelárie. Odtiaľ pochádza názov „trust“, t. j. stávková kancelária zverila svoje peniaze užívateľovi na dobu, kým nebudú jeho stávky vyrovnané. To dáva stávkarovi možnosť vsádzať na zaujímavé udalosti v čase, keď na účte nemá k dispozícii žiadne finančné prostriedky. Najdôležitejšie je, že stávková kancelária si za požičanie peňazí neúčtuje žiadny poplatok.

📝 Aké sú podmienky požičania peňazí od 1xBet?

Na to, aby si užívateľ 1xbet mohol požičať peniaze, musí spĺňať určité kritériá. Po prvé, stojí za to aktívne podávať stávky a neporušovať pravidlá portálu. Po druhé, mať stávky na zápasy, ktoré ešte neboli odohrané. Po tretie, je potrebné mať na účte nie viac ako 20 dolárov, hrivien, rubľov alebo podobnú sumu v inej mene. Po štvrté, športová a kyberšportová udalosť by mala byť v hre alebo by nemala byť odohraná neskôr ako o 2 dni. Iba ak sú tieto kritériá splnené, stávková kancelária vypočíta hráčovi sumu dôveryhodnosti stávky 1xBet.

Relevantné správy