Intro

22Bet iOS aplikácia na stávkovanie

Приложение 22Bet на iOS
Stále viac používateľov služby Bet 22Bet uzatvára stávky pomocou mobilných telefónov. Webová stránka stávkovej kancelárie je síce plne prispôsobená obrazovkám smartfónov, na gadgetoch funguje rýchlo, ale stávkovanie prostredníctvom aplikácie je oveľa pohodlnejšie. Vývojový tím preto pripravil mobilnú aplikáciu 22Bet pre Android a iOS. Ako funguje aplikácia pre Android, sme vysvetlili v jednom z predchádzajúcich článkov. V našom novom článku by sme vám chceli predstaviť 22Bet pre iOS.

Stiahnutie a inštalácia mobilnej aplikácie 22Bet pre iPhony

Používatelia operačného systému iOS majú oproti majiteľom smartfónov s Androidom výhodu. Mobilnú aplikáciu 22Bet si môžu do svojich iPhonov stiahnuť priamo z oficiálneho obchodu App Store. Prípadne odkaz na aplikáciu nájdete na webovej stránke stávkovej kancelárie. Ak prejdete do sekcie „Mobilná aplikácia“ a vyberiete inštalačný súbor pre iOS, hráč bude presmerovaný na stránku App Store.

Možnosť inštalácie priamo z obchodu výrazne uľahčuje nováčikom inštaláciu softvéru. V prípade, že je stránka stávkovej kancelárie zablokovaná, nie je potrebné hľadať spôsoby, ako blokovanie 22Bet obísť. Softvér si môžete rýchlo stiahnuť z oficiálneho zdroja.

Postup inštalácie mobilnej aplikácie 22Bet v systéme iOS je nasledovný:

 1. Vyhľadajte aplikáciu stávkovej kancelárie prostredníctvom vyhľadávania.
 2. Po potvrdení akcie a udelení oprávnení programu spustite inštaláciu stlačením tlačidla „Inštalovať“.
 3. Autorizujte sa v mobilnej aplikácii 22Bet prostredníctvom svojho používateľského mena a hesla. Nováčikovia sa môžu zaregistrovať v 22Bet pomocou svojho e-mailu alebo telefónneho čísla.

V niektorých prípadoch môžu mať používatelia stále problémy s inštaláciou mobilnej aplikácie 22bet na iPhone. Stránka môže byť blokovaná poskytovateľmi internetových služieb. V takom prípade musí hráč urobiť nasledujúce kroky:

 1. Prejdite do nastavení App Store vo svojom zariadení.
 2. Otvorte časť Apple ID.
 3. Kliknite na „Zobraziť Apple ID“ a zadajte svoje heslo.
 4. Vyberte položku „Country/Region“ (Krajina/región) a klepnite na „Change Country or Region“ (Zmeniť krajinu alebo región).
 5. V zozname nájdite krajinu, v ktorej nie sú športové stávky zakázané, napríklad Cyprus. Uložte vykonané zmeny.

Мобильное приложение 22Бет для Айфона

Ak tento krok nepomôže, môžete skúsiť kontaktovať podporu a požiadať o inštalačný súbor mobilnej aplikácie 22Bet. V tomto prípade ju bude musieť hráč nainštalovať ručne. Vyžaduje si to ďalšie kroky, ktoré je potrebné vykonať v telefóne:

 1. Prejdite do nastavení telefónu, časť „Všeobecné“ – „Profily“ alebo „Profily a správa zariadenia“ (v závislosti od verzie systému).
 2. Nastavte dôveryhodnosť vývojára aplikácie. Ak to chcete urobiť, kliknite na názov profilu vývojára* v časti „Firemný program“.

*Systém sám zistí inštalačný súbor a zobrazí jeho názov.

 1. Po potvrdení sa môžete vrátiť k stiahnutému súboru a nainštalovať mobilnú aplikáciu 22bet na iOS manuálne.

Po nainštalovaní aplikácie 22Bet môžete pokračovať v podávaní stávok.

Výhody aplikácie 22Bet pre iOS

Mobilná aplikácia 22bet je medzi používateľmi pomerne obľúbená vďaka svojim výhodám. Pomocou aplikácie môžu hráči vyhrať na:

 • Rýchlosť výkonu. Aplikácia 22Bet pre iOS beží oveľa rýchlejšie ako mobilná verzia webovej stránky.
 • Obídenie blokovania webových stránok. Používatelia nemusia premýšľať, ktorú službu VPN použiť na zmenu svojej IP adresy a bodu pripojenia. Aplikácia má zabudovanú funkciu na obchádzanie blokovania webových stránok.
 • Veľký výber funkcií. Stávkovanie prostredníctvom mobilnej aplikácie 22Bet pre iOS je jednoduché a pohodlné. Hráči majú k dispozícii všetky funkcie na webovej stránke stávkovej kancelárie.
 • Stávky na udalosti naživo. Hráči môžu uzatvárať stávky na športové podujatia naživo a kyberšporty. Majú tiež možnosť sledovať zápasy online.
 • podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Používatelia 22Bet môžu požiadať o pomoc 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Za zmienku stojí, že vývojový tím mobilnú aplikáciu 22Bet pre iPhony neustále aktualizuje. Každá nová verzia ponúka hráčom ďalšie možnosti pre ešte pohodlnejšie stávkovanie. Preto odporúčame používať najnovšiu verziu aplikácie.

Мобильное приложение 22Бет для iOS

Podávanie stávok v aplikácii 22Bet pre iOS

V predchádzajúcej časti sme zdôraznili hlavné výhody mobilnej aplikácie 22Bet pre iOS. Okrem vyššie spomenutých silných stránok stojí za zmienku aj umiestňovanie stávok. Proces stávkovania v aplikácii je jednoduchý a bude intuitívny aj pre začiatočníkov. Ak chce hráč podať stávku v softvéri pre iPhone, musí:

 1. Prejdite do požadovanej sekcie so športovými udalosťami. Stránky „Line“, „Live“ alebo „Cybersport“ sa zobrazujú ako ikony v hornej časti obrazovky. Sekciu môžete nájsť aj prostredníctvom hamburgerového menu. Nachádza sa v pravom hornom rohu obrazovky.
 2. Vyhľadávanie športových alebo kyberšportových súťaží. Nájdite zaujímavý zápas.
 3. Pridajte výber s príslušným kurzom na stávkový tiket.
 4. Zadajte výšku stávky a vyberte typ (ak je pridaných niekoľko udalostí).
 5. Dokončite podanie stávky kliknutím na tlačidlo „Uzavrieť stávku“.

Po podaní stávky ju možno sledovať prostredníctvom kabinetu používateľa. Hráč môže tiež zadať číslo kupónu do formulára na stránke „Skontrolovať kupón“, aby sa nemusel prihlasovať na webovú stránku. To je praktické, ak sa používa funkčný počítač.

Relevantné správy