Intro

22Bet softvér pre PC: stiahnutie a používanie

Программа для ПК 22Бет
Napriek tomu, že spoločnosť 22bet nie je na trhu športových stávok dlho, nezaostáva za svojimi konkurentmi, pokiaľ ide o kvalitu služieb. Táto stávková kancelária nielenže poskytuje veľký výber športových stávok, zaujímavé akcie a bonusy pre hráčov, ale pripravila aj praktickú webovú stránku na stávkovanie. Okrem toho si používatelia môžu nainštalovať mobilnú aplikáciu 22Bet, ktorá je dostupná na zariadeniach so systémom Android a iOS. Hráčov však zaujíma aj dostupnosť 22Bet pre stávkovanie z počítača. O nej sa zmienime v novom článku.

Stiahnite si 22Bet pre PC

Vývojový tím 22Bet pripravil celkom šikovnú platformu na podávanie stávok a hier. Čoraz viac používateľov sa však rozhoduje pre používanie mobilných telefónov, o čom sme písali v spomínanom článku (v úvode). Hráči tiež hľadajú alternatívne spôsoby prístupu na portál, ak je webová stránka 22Bet zablokovaná. V takom prípade je možné použiť špeciálny program pre PC. Takéto aplikácie od konkurencie majú spravidla vlastnú VPN, ktorá umožňuje obísť všetky blokovania a rýchlo podávať stávky.

Všetky dostupné aplikácie na stávkovanie od 22Bet sú k dispozícii v časti Mobilné aplikácie. Ako už môžete vyčítať z názvu, ide o aplikácie pre smartfóny. Samostatná aplikácia 22bet pre počítače zatiaľ bohužiaľ neexistuje. Ak však tento dotaz zadáte do vyhľadávača, pravdepodobne nájdete stránky s inštalačnými súbormi údajne oficiálnej aplikácie pre počítače. Týmto informáciám však neverte. Bookmaker 22Bet neposkytuje program na stávkovanie z počítačov. Bude v budúcnosti k dispozícii? To tiež nie je známe. Pri pohľade na rýchly rozvoj služby však nemožno takúto možnosť vylúčiť.

Программа ПК 22Бет

Inštalácia softvéru 22Bet pre počítače

V predchádzajúcej časti sme napísali, že stávková kancelária v súčasnosti neposkytuje stávkový softvér 22Bet, ktorý by ste si mohli nainštalovať do svojho počítača. Tu hovoríme konkrétne o samostatnom súbore, ktorý je možné nainštalovať pomocou štandardných nástrojov systému Windows alebo MacOS. Podnikaví používatelia sa však naučili, ako z tejto situácie vyjsť a podávať stávky z počítača bez návštevy stránky.

Na inštaláciu softvéru 22Bet do počítača môžete použiť emulátor Androidu. Hráč si nainštaluje softvér na používanie mobilných aplikácií v počítači, nainštaluje si softvér stávkovej kancelárie a môže si užívať stávkovanie. Nevýhodou tohto riešenia sú ďalšie problémy s hľadaním vhodného emulátora a rýchlosť aplikácie na počítači. Hlavnou výhodou aplikácie 22Bet na stávkovanie v počítači je, že je možné obísť blokovanie webových stránok bez použitia služieb VPN.

Prípadne si môžete nainštalovať verziu aplikácie 22Bet pre iOS. Musíte však nájsť bezplatný a rýchly emulátor pre softvér iPhone. Je to ťažšie ako v prípade systému Android.

Мобильное приложение 22Бет

Podávanie stávok prostredníctvom softvéru 22Bet

Keď si používateľ nainštaluje softvér 22Bet pre PC, môže začať podávať stávky. Celý proces sa nebude líšiť od používania mobilnej aplikácie. Jediným rozdielom je nutnosť spustiť emulátor a „nasadiť“ aplikáciu do počítača. Všetky ostatné operácie budú identické.

Ak chce hráč podať stávku prostredníctvom softvéru 22Bet, musí:

  1. V časti „Line“ alebo „Live“ vyberte udalosť, o ktorú máte záujem. Môžu to byť aj súťaže elektronického športu, ktoré nájdete na stránke „Cybersports“.
  2. Oboznámte sa s možnosťami, kliknite na kurz príslušnej udalosti (pridajte stávku na tiket).
  3. Na stránke s kupónom nastavte veľkosť stávky a vyberte typ (ak bolo pridaných niekoľko možností).
  4. Stávku uzavrite kliknutím na príslušné tlačidlo.

Hráč potom môže sledovať výsledok stávky prostredníctvom svojho osobného účtu alebo stránky „Skontrolovať kupón“.

Relevantné správy