Intro

Ako môžem obísť blokovanie 1xBet?

Почему не работает сайт 1xbet
Používatelia 1xBet môžu čeliť blokovaniu webových stránok miestnymi poskytovateľmi internetu. Problémy s prístupom na webové stránky 1xBet sa vyskytujú v rôznych krajinách a súvisia so špecifikami stávkovej kancelárie. Poďme si podrobnejšie pohovoriť o dôvodoch blokovania herného portálu a o tom, čo robiť, keď stránka 1xBet nefunguje

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Prečo nefunguje webová stránka 1xBet?

Kancelária stávkovej kancelárie 1xbet spustila svoju webovú stránku v roku 2011. Portál získal licenciu na prevádzku od Komisie pre hazardné hry na ostrove Curacao. Keďže ide o offshore, povolenia nie sú akceptované mnohými štátmi, v ktorých sú stávkové kancelárie a kasína legálne. Niektoré z nich aktívne blokujú zahraničné hazardné portály, ktoré nezískali miestnu licenciu.

Keďže stávková kancelária 1xBet nemá v pláne vstúpiť na miestne trhy a otvoriť pobočky na zemi, stránka sa často dostáva na čiernu listinu poskytovateľov internetových služieb. Nie je ťažké to skontrolovať. Ak sa hráčovi nepodarí otvoriť webovú stránku 1xBet, mali by ste hľadať problémy s jej blokovaním.

V ktorých krajinách sa nemôžem dostať na webovú stránku 1xBet?

V poslednom desaťročí mal nárast online stávkovania negatívny vplyv na fungovanie online stávkových kancelárií. V mnohých krajinách, kde je činnosť stávkových kancelárií legálna alebo sú úrady k stávkovaniu online neutrálne, existujú obmedzenia pre činnosť hazardných spoločností. To ovplyvňuje činnosť stávkových spoločností, keďže prístup na ich webové stránky je obmedzený alebo zablokovaný.

Používatelia 1xBet sa tiež stretávajú s problémom, že nemajú prístup na webové stránky 1xBet. Podľa fóra sa v roku 2021 nemohli hráči vždy úspešne dostať na portál stávkovej kancelárie v Rakúsku, Belgicku, Bielorusku, Bulharsku, Chorvátsku, Cypre, Českej republike, Dánsku, Fínsku, Francúzsku, Nemecku, Grécku, Iráne, Taliansku, Holandsku, Poľsku, Portugalsku, Rumunsku, Rusku, Slovensku, Slovinsku, Španielsku, Švédsku, Maďarsku, Ukrajine, USA atď. Celkový počet krajín, ktoré majú problémy s prístupom na webové stránky 1xbet, je viac ako 60.

Блокировка 1хБет Роскомнадзором

Stojí za zmienku, že 1xbet nevstupuje na stránky nielen kvôli obmedzeniam miestnych orgánov. V niektorých krajinách obmedzuje prevádzku zdroja samotná stávková kancelária. Potom sa vstup na oficiálnu stránku uskutoční (bez chybového hlásenia servera). Na stránke sa však zobrazí správa: „Webová stránka vo vašej krajine dočasne nefunguje“. V tomto prípade sa používateľ môže pokúsiť zmeniť proxy server a pripojiť sa z IP adresy inej krajiny. Stojí však za to overiť si na technickej podpore, či je možné potvrdiť dokumenty, ktoré vydali orgány krajiny, v ktorej spoločnosť dočasne nefunguje.

Nemôžete sa prihlásiť do služby 1xbet: ako zistiť dôvod?

V predchádzajúcich častiach sme sa pokúsili zistiť dôvody, prečo sa hráč nemôže prihlásiť do 1xbet. Portál je zablokovaný prostredníctvom:

 • Miestne úrady zakazujú všetky druhy hazardných hier a medzinárodných portálov, ktoré sú blokované poskytovateľmi internetových služieb v krajine.
 • Zákaz medzinárodných stávkových kancelárií, ktoré nemajú miestne licencie. Blokovanie sa vykonáva prostredníctvom poskytovateľov internetových služieb.
 • Blokovanie prístupu 1xBet na portál na miestnych trhoch, o ktoré má menší záujem, alebo má ťažkosti s licenciou Curacao.

Ak chcete zistiť dôvod, prečo používatelia píšu žiadosti „Nemôžem sa prihlásiť do 1xBet“, musíte prejsť na oficiálnu webovú stránku 1xbet.com a skontrolovať jej funkčnosť:

 • Ak sa stránka dlho načítava, ale neotvára sa (je viditeľná len biela obrazovka), potom stojí za to skúsiť sa prihlásiť cez proxy server. Ak používate inú IP adresu, oplatí sa vyhľadať informácie o blokovaní portálu v danej krajine v médiách.
 • Ak sa vám pri prístupe na stránku zobrazí chyba „No connection to server“, potom je stránka blokovaná miestnymi poskytovateľmi internetových služieb. Mali by ste si tiež prečítať o zápise stránky do databázy blokovania.
 • Ak sa webová stránka otvorí, ale objaví sa hlásenie, že portál 1xBet v krajine bydliska hráča nefunguje, kancelária na miestny trh nevstúpila. V takom prípade sa môžete pokúsiť kontaktovať tím podpory stávkovej kancelárie a objasniť si podrobnosti.

Ako sa prihlásiť do 1xBet, ak je zablokovaný, je vysvetlené v nasledujúcej časti.

Не заходит на 1хБет

Čo mám robiť, ak sa nemôžem prihlásiť do 1xBet?

Ak sa nemôžete prihlásiť na webovú stránku 1xBet, nastali problémy so serverom alebo prístupom k nemu. Môžete to zistiť podľa chyby, ktorá sa zobrazí vo vašom prehliadači. Ak je to štandardné okno „Nepodarilo sa pripojiť k serveru 1xbet.com“ alebo chyba 403, potom ste pravdepodobne zablokovaní. V prípade chybovej správy 5xx môže ísť o problémy so serverom. To je však mimoriadne zriedkavé.

Po zistení dôvodu, prečo sa nie je možné prihlásiť na webovú stránku 1XBet, môžete hľadať riešenie. Existuje niekoľko jednoduchých spôsobov, ako zablokovanú stránku 1xBet obísť:

 • Použite zrkadlá 1xBet. Ide o kópie webových stránok pod inou doménou, o ktorých sme písali na webovej stránke.
 • Aplikácie pre mobilný telefón, tablet a počítač. Stávková kancelária podporuje aplikácie pre Android a iOS.
 • vlastný prehliadač 1xBet pre používateľov Mac OS alebo Opera.
 • VPN softvér pre PC alebo widgety pre prehliadače so zmenou IP adresy a bodu pripojenia.
 • Používanie bota Telegram na stávkovanie.

Výber spôsobu, ako obísť zablokovanie portálu 1xBet, závisí od želania stávkujúceho. Podľa nášho názoru je každá z možností vstupu na webovú stránku 1xBet účinná.

Ďalšie otázky na tému blokovania portálu 1xBet

🗺️ V ktorej krajine je 1xBet dostupný?

Bookmaker 1xBet poskytuje svoje služby online a prijíma používateľov zo všetkých krajín sveta. Miestne úrady však môžu zablokovať prístup na webové stránky. Preto je prístup na portál povolený vo viac ako 40 krajinách: väčšina krajín Európy, Kanada, Mexiko, Austrália, Indonézia, Nigéria, Senegal atď.

❓ Čo je na 1xBet zlé?

Takáto otázka vzniká, keď je stránka pre hráča nedostupná. V tomto prípade je potrebné zistiť, čo spôsobilo, že sa stávkar nemôže prihlásiť na 1xBet. Ak ide o problém so serverom, oplatí sa počkať, kým ho vyriešia špecialisti spoločnosti. A ak ide o zablokovanie stránky 1xBet – použite riešenia navrhnuté v článku.

⛔ Prečo je stránka 1xBet zablokovaná?

Hlavným dôvodom, prečo je 1xBet zakázaná, je to, že neexistuje národná licencia na prijímanie online stávok. Na svete tiež zostáva veľa štátov, v ktorých sú hazardné hry zakázané. Preto prevádzka hazardného portálu nezodpovedá miestnym zákonom.

Relevantné správy