Intro

Ako môžem používať 1xBet?

Как пользоваться сайтом 1xBet
Návštevníci 1xBet, ktorí doteraz nepodávali stávky online, môžu mať pri používaní ťažkosti. Nie je to ani tak kvôli nepohodlnému rozhraniu (dizajn je navrhnutý podľa najnovších trendov v oblasti hazardných hier), ako skôr kvôli neskúsenosti. V dnešnom článku preto odpovieme na to, ako používať 1xBet pre začínajúcich stávkarov.

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Ako používať 1xBet?

Bookmaker 1xBet poskytuje služby online od roku 2011. Portál je vyvinutý popredným webovým štúdiom na trhu. To umožnilo kancelárii získať pozitívnu spätnú väzbu na portál od stávkujúcich a neustále zvyšovať počet hráčov. Pre nováčikov sa však webová stránka 1xBet môže zdať komplikovaná: rôzne sekcie so stovkami udalostí a hier, množstvo funkcií na analýzu stávok a ich podávanie. V skutočnosti je možné rýchlo zvládnuť možnosti hazardného portálu. Tu je niekoľko jednoduchých tipov, ako používať webovú stránku 1xBet:

  • Zoznámte sa s jednotlivými sekciami stránky. Začínajúci hráč by sa mal oboznámiť s ponukou stávkovej kancelárie. Portál má stránky s predzápasovými a live stávkami (športové, kyberšportové, nešportové udalosti), hazardnými hrami (ruleta, poker, automaty), bingom, televíznymi hrami atď.
  • Zoznámte sa s funkciami. Keď sa tipujúci rozhodne, či chce tipovať alebo hrať, môže sa oboznámiť s nástrojmi. Stávková kancelária ponúka množstvo funkcií na analýzu udalostí, uzatváranie stávok a hranie hier.
  • Prečítajte si pravidlá. V časti „Pravidlá“ nájdete užitočné informácie o stávkovej kancelárii a jej službách. Hráč tu nájde odpovede na mnohé otázky.
  • Kontaktujte podporu. Ak má hráč nejaké otázky, môže ich rýchlo vyriešiť, ak napíše alebo zavolá na nepretržitú podporu. Pomoc je bezplatná.
  • Absolvujte kurz pre začiatočníkov. Odporúčame prečítať si našu Školu stávkovania, kde sa dozviete o špecifikách stávkových kancelárií a jemnostiach športového stávkovania.

1xBet: ako používať stávkovú stránku?

Otázka, ako používať stávkovú stránku 1xBet, je podobná tej predchádzajúcej. Najmä preto, že spoločnosť poskytuje svoje služby výlučne prostredníctvom svojej webovej stránky. Preto, aby hráč mohol využívať služby 1xBet, musí sa oboznámiť so špecifikami portálu. Keď sa stávkar naučí, ako rýchlo nájsť možnosti, ktoré ho zaujímajú, a podať stávku/hru, všetky otázky týkajúce sa práce stávkovej kancelárie zmiznú. Na to odporúčame postupovať podľa vyššie popísaných tipov.

Ako používať 1xBet, ak nemáte 18 rokov?

bookmaker 1xBet poskytuje svoje služby podľa medzinárodných pravidiel hazardných hier. Preto musia nováčikovia pri vytváraní svojho herného účtu podstúpiť overenie totožnosti. Robí sa to preto, aby sa predišlo tomu, že by hazardné hry hrali neplnoletí. Napriek tomu sa nováčikovia pýtajú, ako používať 1xBet, ak nemáte 18 rokov. Vyčerpávajúcu odpoveď sme na to poskytli v článku o registrácii v 1xBet bez pasu.

Aby sme sa vyhli opakovaniu uvedeného článku, povedzme len, že hráči si môžu vytvoriť účet a vkladať peniaze bez poskytnutia pasu. Aby ste však mohli získať výhry na svoj osobný účet, musíte overiť svoj profil. Obísť overenie je prakticky nereálne. Preto hráči nebudú môcť plnohodnotne využívať webové stránky 1xBet, ak majú menej ako 18 rokov.

Relevantné správy