Intro

Ako môžem staviť na 1xBet?

Как делать ставки 1хБет

Napriek tomu, že webová stránka 1xBet má intuitívne rozhranie, nováčikovia môžu pri jej používaní naraziť na určité ťažkosti. Týka sa to okrem iného aj podávania stávok na 1xBet. A tu nejde o teóriu (veľa užitočných informácií o športovom stávkovaní nájdete v našejŠkole stávkovania), ale o samotný postup stávkovania. Ak sa aj vy stretávate s týmto problémom, hľadajte odpovede v dnešnom článku

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Ako staviť na 1xBet: dostupné možnosti

Kancelária stávkovej kancelárie ponúka používateľom niekoľko nástrojov na uzatvorenie stávky. Stávkovanie na 1xBet je možné vykonať prostredníctvom oficiálnej webovej stránky (verzia pre počítače a mobilné zariadenia), mobilnej aplikácie a programu pre PC. Napriek rôznorodosti riešení bude rozhranie každého nástroja podobné. Preto bude pre hráčov pohodlné stávkovať prostredníctvom smartfónov, ako aj na stolových počítačoch. Keďže hráči majú otázky týkajúce sa podávania stávok na rôznych zariadeniach, pripravili sme odpovede na to, ako používať všetky nástroje. Cesta pre všetky prípady však bude veľmi podobná. V nasledujúcich podkapitolách článku si môžete prečítať viac o krokoch, ktoré musia hráči vykonať pri podávaní stávky.

Ako môžem staviť na webovej stránke 1xBet?

Pri používaní oficiálnej webovej stránky 1xBet.com alebo jej funkčného zrkadla by ste mali postupovať podľa týchto pokynov:

  1. Prihláste sa do svojho osobného kabinetu (noví používatelia sa musia zaregistrovať na 1xBet.
  2. Prejdite na stránku „Liga“, „Live“ alebo „Cybersport“ a vyberte udalosť.
  3. Vyberte si výsledok pre stávkovanie (zápas, ktorý vás zaujíma pre stávkovanie).
  4. Pridajte výsledok na stávkový tiket. Po kliknutí na číselný symbol kurzu sa stávka zobrazí v pracovnej oblasti vpravo (tiket).
  5. Vyberte formát stávky: jednoduchá alebo tvorí kombináciu. V prvom prípade je potrebné zadať výšku stávky a ak je k dispozícii, aj promo kód. Potom podajte stávku kliknutím na príslušné tlačidlo. Pri druhom variante je potrebné pridať na stávkový tiket aspoň jeden ďalší výsledok a vybrať variant kombinácie (expresná, systémová atď.). Potom zadajte sumu a uzatvorte stávku.

Potom sa stávka dostane do „Histórie stávok“, kde môže hráč sledovať výsledok. Je tiež možné čiastočne ovplyvniť stávku jej poistením alebo predajom. Делать ставки 1хБет Radi by sme upozornili, že stávkovanie na 1xBet v mobilnej verzii webovej stránky je rovnaké ako v počítačovej verzii. Jediný rozdiel je vo vykresľovaní obrazoviek: v rozložení prvkov a menu. Funkčnosť portálu sa nemení bez ohľadu na to, aké zariadenie si vyberiete.

Ako vsádzať na 1xBet z telefónu?

Podľa výskumnej práce Rona Mondelsona pre internetovú publikáciu Yogonet.com približne 70 % stávkujúcich používa na príležitostné stávkovanie mobilný telefón. Avšak 40 % stávkuje zo svojich telefónov neustále. Význam mobilnej webovej stránky a aplikácie 1xBet teda nemožno podceňovať. A stávková kancelária má čo ponúknuť používateľom, ktorí chcú na 1xBet vsádzať z telefónu. Stávkovanie z gadgetov je praktické prostredníctvom:

  • Mobilná verzia 1xBet. Otvorí sa automaticky, keď navštívite webovú stránku 1xBet zo svojho telefónu. Hlavné rozdiely medzi počítačovou a mobilnou verziou sú v menu („Hamburger“, ktoré sa nachádza v pravom hornom rohu stránky), rozložení obrazoviek a navigácii. Inak je stávkovanie na 1xBet z mobilnej verzie portálu rovnaké ako v prípade hlavnej verzie: pridajte udalosť na stávkový tiket, uveďte sumu, vykonajte nastavenia a kliknite na tlačidlo „Podať stávku“.
  • mobilná aplikácia 1xBet. Môžete si ju stiahnuť z oficiálnej webovej stránky kancelárie. Aplikácia je distribuovaná bezplatne pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS. Podrobnejšie informácie o podávaní stávok v mobilnej aplikácii 1xBet si preberieme v nasledujúcej časti.

Вход в мобильную версию 1xBet

Ako staviť v mobilnej aplikácii 1xbet?

Prvým krokom pre túto možnosť je stiahnutie a inštalácia mobilnej aplikácie 1xBet. Tá je k dispozícii v dvoch verziách: Android a iOS. Program je možné stiahnuť z oficiálnej webovej stránky/zrkadla alebo AppStore (pre majiteľov Apple). Návod na inštaláciu nájdete aj na portáli stávkovej kancelárie. Po prihlásení do mobilnej aplikácie 1xBet hráč prejde do požadovanej sekcie a vyberie si stávku. Po rozhodnutí pre udalosť postupuje podľa rovnakých krokov ako na webovej stránke. Jediným rozdielom bude dizajn obrazoviek.

Ako môžem podať stávku v stávkovom softvéri 1xWin od 1xBet?

Používatelia systému Windows si môžu stiahnuť stávkový softvér 1xWin pre rýchly prístup k stávkovaniu. Je k dispozícii na stiahnutie na stránke kancelárie v sekcii „Desktopové aplikácie“. Je znepokojujúce, že na rozdiel od webovej stránky, ktorá môže byť blokovaná poskytovateľmi internetových služieb, budú mať stávkari možnosť podávať stávky bez použitia VPN. Zmena IP adresy a bodu pripojenia sa vykonáva na úrovni softvéru. Po inštalácii aplikácie 1xWin sa musí hráč prihlásiť. Následne bude musieť vykonať rovnaké kroky ako na webovej stránke. Dizajn softvéru kopíruje webový portál stávkovej kancelárie Программа для 1xWin

Ako sa naučím stávkovať so službou 1xBet?

Mnohí nováčikovia si myslia, že stávkovanie na 1xBet je otázkou pol hodiny. Stačí si vybrať udalosť a podať stávku na základe svojej intuície. Po prvom neúspechu a strate bankrollu však používatelia kancelárie menia svoj názor na športové stávkovanie. V skutočnosti je stávkovanie na šport namáhavá práca, ktorá si vyžaduje znalosti a skúsenosti. Ak ste práve začali svoju cestu k stávkovaniu v 1xBet, odporúčame vám prečítať si lekcie našej Školy stávkovania. Prechod všetkými časťami vám poskytne základné vedomosti, ktoré vám pomôžu získať skúsenosti na stránkach stávkovej kancelárie. Ďalej sa už len musíte naučiť analyzovať a experimentovať so stávkovaním. A nezabudnite, že vyhrávajú len tí, ktorí vedia prehrávať. Takže sa nebojte prehry. Pomôžu vám naučiť sa správne stávkovať na 1xBet. O tom, ako vedieť správne podať stávku, bude na našej webovej stránke samostatný článok.

Obľúbené otázky o stávkovaní 1xBet

✅ Ako môžem podávať stávky v aplikácii 1xBet?

Aby ste mohli začať stávkovať v aplikácii 1xBet, musíte sa prihlásiť. Noví používatelia sa teda musia najprv zaregistrovať, vykonať vklad a až potom podať stávku. Existuje mierny rozdiel v tom, ako stávkovať na 1xBet z počítača (počítačová verzia portálu a stávkový softvér) a z telefónu (mobilná verzia portálu a mobilná aplikácia). Podrobne si o tomto procese môžete prečítať v tomto článku.

💲 Aká je minimálna stávka na 1xBet?

Mnohí nováčikovia sa pýtajú, aká je minimálna stávka na 1xBet. Táto hodnota závisí od zvolenej meny účtu. Preto môžete minimálnu stávku zistiť na webovej stránke 1xBet pri uzatváraní stávky. Hranica môže byť napríklad 0,3 dolára, 0,2 eura, 10 rubľov alebo 5 hrivien pre uvedené meny.

❔ Ako môžem podávať stávky na 1xbet z telefónu?

Stávková kancelária umožňuje hráčom podávať stávky na 1xbet z mobilnej verzie webovej stránky a aplikácie. V prvom prípade stačí prejsť na stránku 1xbet.com, dizajn sa automaticky prispôsobí veľkosti obrazovky vášho prístroja. V druhom prípade si musíte stiahnuť mobilnú aplikáciu z portálu stávkovej kancelárie. Každá z týchto možností je v článku podrobne popísaná.

Relevantné správy