Intro

Ako môžem staviť na expresné stávky 1xBet?

Экспресс-ставка 1хБет
Všetci začiatočníci sa spravidla snažia podávať expresné stávky až po tom, čo podali niekoľko desiatok jednoduchých stávok. Dôvodom je obava, že pri niekoľkých udalostiach urobia nesprávnu predpoveď a v prípade prehry prídu o veľkú sumu. Prípadne to môže byť tým, že používatelia sú príliš neskúsení na to, aby podávali kombinácie. Hoci celý proces podávania expresných stávok na 1xbet je pomerne jednoduchý. Preto v tomto článku odpovieme na populárne otázky týkajúce sa expresných stávok na 1xBet.

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Čo je expresné stávkovanie 1xbet?

Skôr ako začnete podávať kombinovanú stávku, stojí za to definovať pojem expresné stávkovanie. Expresnou stávkou 1xBet sa rozumie kombinovaná stávka pozostávajúca z dvoch alebo viacerých stávok na rôzne hry. Napríklad stávkar vytvoril kombináciu 2 stávok na rôzne futbalové zápasy. V tomto prípade sa Parlay skladá z 2 výsledkov (tipov). Ak jeden z nich prehrá, celá kombinácia sa nehrá. Ak však parlay vyhrá, používateľ získa zvýšený zisk. Vypočíta sa vynásobením kurzov jednotlivých stávok (celkový kurz parlay) sumou stávky. Preto sú parlaye obľúbenou možnosťou stávkovania medzi profesionálnymi stávkarmi. Stojí za zmienku, že nie vo všetkých prípadoch je prehra jednej udalosti prehrou celej kombinácie. stávka 1xbet umožňuje stratu niektorých tipov pri väčšom počte výsledkov. Napríklad v prípade expresného vlaku pozostávajúceho z 10 jednotiek môžu zlyhať 2 stávky. V tomto prípade dosiahnete zisk, aj keď nie maximálny. Na druhej strane si hráč môže stávku poistiť v 1xBet a získať časť alebo všetky peniaze na svoj osobný účet. Za túto službu je však potrebné zaplatiť poplatok.

1xBet: ako staviť parlay?

Ako už bolo spomenuté, expresné stávky sú medzi používateľmi 1xbet pomerne obľúbeným typom stávok. Napriek tomu, že vytvorenie expresnej stávky nie je zložitý postup, veľa nováčikov má otázky týkajúce sa vytvárania expresných stávok. Preto vám ponúkame stručný návod, ako vytvoriť kombinovanú stávku prostredníctvom webovej stránky a mobilnej aplikácie.

Ako uzatvoriť kombinovanú stávku na 1xBet na webovej stránke?

Po prihlásení sa do svojho osobného stávkového účtu môžete prepnúť do sekcie líniových alebo live stávok a zistiť, aké športové udalosti sú k dispozícii. Ak sa hráčovi páči niekoľko nezávislých udalostí, mal by ich pridať na stávkový tiket. Ak to chcete urobiť, vyberte si víťaza zápasu a požadovaný typ stávky: 1 (výhra prvého hráča/tímu), 2 (výhra druhého hráča/tímu) atď. Po vložení stávok do stávkového tiketu (panel sa nachádza v pravej časti obrazovky) stávková kancelária ponúkne používateľovi vytvorenie kombinovanej stávky. Ak chcete podať parlay v 1xBet, stávkar musí zadať sumu a kliknúť na tlačidlo „Stávka“. Экспресс дня 1хБет Stručný návod na vytvorenie parlay prostredníctvom webovej stránky je teda nasledovný

  1. Autorizácia na stránke.
  2. Výber zápasov a kurzov na výsledky.
  3. Nastavenie tiketu: pridanie alebo vylúčenie výsledkov z expresných stávok.
  4. Uvedenie sumy stávky na expres.

Počas vytvárania parlay stávky na 1xBet sa používateľovi zobrazí informácia o výške výhry. Taktiež je možné vidieť výšku maximálnej stávky, ktorú stávková kancelária akceptuje. Možnosti predaja a poistenia stávok sa sprístupnia po uzatvorení stávky v časti História stávok.

Ako môžem podať expresnú stávku v aplikácii 1xBet?

Vytvorenie expresnej stávky prostredníctvom mobilnej aplikácie 1xBet sa príliš nelíši od podania stávky prostredníctvom webovej stránky. Rozdiely spočívajú v rozložení prvkov (dizajn menu). Ak chcete vytvoriť parlay stávku v aplikácii 1xBet, používateľ si vyberie udalosť, o ktorú máte záujem (kliknite na kurz jedného z navrhovaných výsledkov zápasu) a pridá ju na stávkový tiket. Po pridaní viacerých výsledkov na stávkový tiket môže používateľ vytvoriť parlay stávku. Rovnako ako na webovej stránke je potrebné do aplikácie zadať sumu stávky. K dispozícii sú aj všetky potrebné informácie o stave účtu používateľa a potenciálnej výške výhry. Postup pri vytváraní stávky parlay prostredníctvom aplikácie je nasledovný.

  1. Autorizácia v aplikácii.
  2. Výber športových udalostí a kurzov na výsledky.
  3. Pridanie alebo vylúčenie výsledkov z expresu.
  4. Uvedenie sumy pre parlay.

Mal by som používať expresné stávky v 1xBet?

Ako už bolo spomenuté, parlays sú medzi používateľmi 1xBet obľúbené. Dôvodom je možnosť získania vyšších výhier, keďže sa násobia šance na výsledky. Okrem toho stávková kancelária motivuje hráčov k uzatváraniu expresných stávok s veľkým počtom výsledkov. Za takéto stávky získava používateľ dodatočné zvýšenie kurzov. 1хБет - Стаховка ставок Expresné stávky 1xBet sú však súbory jednotlivých stávok, ktoré sú navzájom prepojené. A rovnako ako v prípade pipov, ak jeden padne, celá schéma sa zrúti. Hráč sa teda musí vedieť dobre orientovať v zápasoch a správne predpovedať. Začiatočníkom je lepšie uzatvárať expresné stávky na niekoľko výsledkov a postupne zvyšovať ich počet. Profesionáli zasa môžu kombinovať rôzne typy stávok parlay, napríklad 1xBet Anti-Match. Výhry z takýchto súborov kurzov budú pomerne značné. Preto vám odporúčame, aby ste boli pri uzatváraní parlay stávok opatrní. Viac praxe na malých kombináciách je dobrou stratégiou pre začínajúcich stávkarov.

Ďalšie otázky týkajúce sa expresných stávok 1xBet

❓ Čo sú expresné stávky v 1xBet?

Stávková kancelária 1xbet ponúka používateľom niekoľko variantov expresných stávok: Klasické, Stayer (môžete pridať udalosti na nasledujúcich 60 dní), Lucky (od 2 do 8 výsledkov), Anti-Axpress (stávky musia prehrať) a Patent (kombinácia expresných stávok). O niektorých z týchto typov stávok sme už písali v samostatnom článku. Odporúčame vám, aby ste si ho prečítali.

Ako môžem podať kombinovanú stávku na 1xBet na svojom telefóne?

Podanie expresných stávok 1xBet prostredníctvom webovej stránky alebo aplikácie nezávisí od typu vášho zariadenia. Vývojový tím sa postaral o to, aby bol portál kompatibilný s rôznymi prehliadačmi a fungoval správne na rôznych obrazovkách hráčov. Okrem toho sú aplikácie na Android a iPhone rovnaké. Hráči preto v článku nájdu odpoveď na otázku: „Ako podať Parlay na 1xBet na IPhone?“

💻 Ako podať expresnú stávku na 1xBet na počítači?

Používatelia, ktorí používajú počítač, môžu podávať stávky prostredníctvom webovej stránky a softvéru 1xWin. V prvom prípade, aby ste mohli podať expresnú stávku na 1xBet, musíte vybrať viac ako dve udalosti a pridať ich na stávkový tiket. Potom bude možné stávky zoskupiť do parlay. Nasledujúce kroky sú rovnaké ako pri jednoduchej stávke. Ak sa používa softvér 1xWin, hráč nebude mať problém ani s podaním kombinovanej stávky. Dizajn obrazoviek zodpovedá portálu 1xBet. Preto by mali stávkujúci pridať na stávkový tiket aj niekoľko udalostí a podľa navrhovaných krokov dokončiť podanie expresnej stávky.

✅ Ako si môžem poistiť expresnú stávku 1xBet?

Po podaní kombinovanej stávky môže používateľ využiť ďalšiu možnosť poistenia stávky. Ak to chcete urobiť, prejdite do sekcie „História stávok“ a kliknite na tlačidlo „Poistiť“ pre tiket, o ktorý máte záujem. Podľa pokynov v novom okne môže tipujúci ochrániť celú stávku alebo jej časť pred prehrou. Je potrebné poznamenať, že táto služba je spoplatnená a závisí od expresu (počet výsledkov, suma, kurz atď.).

Relevantné správy