Intro

Ako môžem uskutočniť expresnú stávku 1xBet?

Правильное формирования экспресса 1хБет
Medzi skúsenými používateľmi sú viacnásobné stávky veľmi obľúbené. Ak správne zostavíte parlay na 1xBet, môžete dosiahnuť veľkú výhru. Čím viac udalostí je však v parlay, tým vyššie je riziko. Preto buďte pri uzatváraní stávok Parlay opatrní a držte sa svojej stratégie. V dnešnom článku vám poskytneme niekoľko rýchlych tipov na zostavenie výhernej kombinácie v hre 1xBet.

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia do 1xBetRegistrácia do 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Na čo si mám dať pozor pri podaní 1xbet?

V našom článku o tom, ako staviť parlay na 1xBet, sme odpovedali na veľa otázok nováčikov o klasických parlay. Okrem iného si môžete prečítať o definícii parlay a jeho špeciálnych vlastnostiach a získať tipy, ako takéto kombinácie vytvárať. V predchádzajúcom článku sme sa však venovali len niekoľkým tipom. Na doplnenie uvádzame ďalšie tipy, ako vytvoriť viacnásobný parlay v 1xBet. Ak ste nováčik, musíte pred vytvorením kombinovanej stávky venovať pozornosť nasledujúcim informáciám:

  1. Počet udalostí v stávke. Pridávanie udalostí do stávky Parlay a sledovanie zvyšovania kurzov a potenciálnych výhier môže byť návykové. S počtom udalostí v stávke by ste to však nemali preháňať. Čím viac hier v stávke, tým väčšie riziko prehry. Preto je pre začiatočníkov lepšie začať s expresnými stávkami 1xBet s 3 udalosťami. Keď získate základné skúsenosti, môžete začať zvyšovať počet výsledkov v stávke.
  2. Veľkosť stávky. Existujú rôzne prístupy k podaniu kombinovanej stávky. Všetci profesionálni stávkari sa však zhodujú na tom, že pre kombinovanú stávku sú najlepšie malé sumy. Môžete začať tým, že na parlay podáte o polovicu viac peňazí ako na jednoduchú stávku.
  3. Analýza udalosti. Vyhnite sa pridávaniu neanalyzovaných udalostí do svojich kombinácií. Dokonca aj vtedy, ak ide o jasného favorita a kurz na výhru je 1,10. Pri tvorbe takýchto expresných stávok budú aj konečné kurzy malé. A ak jeden z výsledkov prehrá, používateľ príde o všetky svoje peniaze. Preto je lepšie skontrolovať všetky zápasy ručne a až potom sa rozhodnúť, ktorý výsledok zahrnúť do stávky.

Pamätajte, že len so správnymi výpočtami môžete dosiahnuť výhry v športovom stávkovaní.

Ako môžem zarobiť na expresných stávkach v 1xBet?

Aby stávkar zarobil na expresných stávkach u 1xBet, musí brať do úvahy veľa rôznych faktorov. Týkajú sa jednak samotného zápasu (stav hráčov, poveternostné podmienky atď.), jednak ponuky stávkovej kancelárie. Tá chce na stávkovaní zarobiť, a preto na mnohé udalosti ponúkne nevýhodné kurzy.

Формирование экспресса 1хБет - рекомендации

Bookmakera môžete prekabátiť použitím špeciálnych stratégií. Na internete nájdete mnoho rôznych ponúk so schémami stávok a výhier. Obľúbené prístupy k zarábaniu na expresných stávkach 1xBet sú teda nasledovné:

  • Stratégia parlay27. Používateľ berie do úvahy len najpravdepodobnejšie výsledky zápasu. Ostatné udalosti sa pridajú až po dôkladnej analýze.
  • Stratégia TheInsuranceParlay, ktorú odporúča známy športový analytik Michail Kotov. Je založená na kurzoch vo futbale. Nie je použiteľná pre iné druhy športov.
  • Stratégia„S8 System. Táto verzia kombinuje prvky expresného stávkovania a systému. Tipujúci si musí vybrať 8 výsledkov a potom ich rozdeliť na 3 expresné stávky. Na to existuje niekoľko matematických vzorcov.
  • Viacnásobné stávkovaniestratégia„Výherný expres„. Pomerne populárna stratégia Parlay. Rozdiel medzi týmito stratégiami spočíva v tom, že výsledky sa vyberajú na základe „vidličiek“.

Ak vás niektorá zo stratégií zaujala, odporúčame podrobne si preštudovať jej silné a slabé stránky. Okrem toho sa oplatí pochopiť tvorbu expresných stávok na príklade. V opačnom prípade môže hráč urobiť chybu a prísť o svoj bankroll na 1xBet.

Relevantné správy