Intro

Ako môžem vybrať peniaze z 1xBet bez pasu?

Двухфакторная авторизация 1хБет
Jedna z najobľúbenejších otázok používateľov 1xBet znie: „Môžem vybrať peniaze zo svojho účtu bez pasu?“ V našom článku o registrácii neplnoletých hráčov na 1xBet sme sa tejto téme čiastočne venovali. Rozhodli sme sa však z nej urobiť samostatnú publikáciu a rozšíriť ju o nepriame otázky používateľov kancelárie.

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Je možné zaregistrovať hráčov v 1xBet bez pasu?

Podľa pravidiel spoločenstva hazardných hier sú stávky a hazardné hry pre osoby mladšie ako 18 rokov zakázané. Je to z dôvodu vyššieho rizika u mladých ľudí, že budú „závislí“ od hazardnej zábavy. Štúdia, ktorú uskutočnila Univerzita vo východnom Londýne v Anglicku medzi hráčmi vo veku 18 až 45 rokov, zistila o 20 % vyššiu pravdepodobnosť, že sa stanú vášnivými stávkarmi tí, ktorí predtým využili Národnú lotériu (v Anglicku si môžete kúpiť tikety až od 16 rokov). Okrem toho závislosť od hazardných hier, tzv. ludománia, sa u mladých ľudí vyvíja rýchlejšie. Preto úrady mnohých krajín zakazujú neplnoletým hráčom využívať akékoľvek služby súvisiace s hazardnými hrami. To platí aj pre platformy hazardných hier, ktoré fungujú legálne, napríklad 1xBet.

Ak sa vrátime k otázke v nadpise, neplnoletí stávkujúci si môžu vytvoriť účet na webovej stránke 1xbet. Stačí si vybrať jednu z možností rýchlej registrácie. Overenie účtu je však povinným kritériom pre výber peňazí. Pri popise problémov s výberom peňazí z 1xbet sme si spomenuli na overenie profilu. Nejde o nič iné ako o poskytnutie údajov o svojom pase hráčom stávkovej kancelárii. Kancelária si pritom môže vyžiadať doklady v čase vkladu peňazí na účet alebo neskôr, počas výberu. Tento krok však nie je možné preskočiť.

Ak je používateľ 1xBet mladší ako 18 rokov (nie je schopný predložiť doklady), jeho profil bude zmrazený až do dosiahnutia plnoletosti. Zmrazené budú aj vložené finančné prostriedky.

Ako vybrať peniaze z 1xbet, ak ste mladší ako 18 rokov?

Maloletí hráči, ktorí si vytvorili profil na webovej stránke stávkovej kancelárie 1xbet, sa môžu pokúsiť obísť obmedzenie využívania služieb kancelárie. Urobiť tak môžete:

  • Poskytnite dokumenty svojej blízkej osoby a vykonajte transakcie v jej mene.
  • Kúpte si registrovaný a overený účet cudzej osoby. Mnoho takýchto ponúk nájdete na stávkových a herných fórach.

Všetky metódy však zahŕňajú riziko. Po prvé, kancelária kontroluje IP adresy, z ktorých sa hráč prihlasuje. Ak sa miesto pobytu zmení, stávková kancelária môže požiadať o dodatočné potvrdenie o presune alebo o kópie osobných dokladov. Po druhé, v prípade výberu môžu nastať problémy s nesúhlasnými údajmi odosielateľa a príjemcu. Prevod peňazí na osobný účet niekoho blízkeho, nieto ešte cudzieho, zase nie je dobrý nápad. Okrem toho, ak sa zistí podvod, hráčsky účet bude zablokovaný bez možnosti obnovy.

1хБет - двухфакторная авторизация

Ako vybrať peniaze z 1xbet bez SMS?

Kancelária stávkovej kancelárie 1xbet dbá na bezpečnosť stránky. Na ochranu finančných prostriedkov hráčov spoločnosť dôrazne odporúča používať dvojstupňové overenie. Pri pripájaní upozornení na výber peňazí z hráčskeho účtu nebude operácia úspešná bez zadania kódu. Nabúranie sa do účtu stávkujúceho teda nezaručuje, že útočník dostane svoje finančné prostriedky. Upozorňujeme, že kód sa dodáva v aplikácii Authentificator, ktorá je k dispozícii na Google Play alebo AppStore.

Predtým sa heslo s kódom posielalo vo forme SMS na telefónne číslo. Teraz na výber peňazí z 1xbet nie je potrebné posielať SMS. Na tento účel môžete použiť aplikáciu Authentificator od spoločnosti Google. A ak chce hráč odmietnuť dodatočné overenie pri prevode finančných prostriedkov, mali by ste vypnúť príslušnú možnosť. Môžete to urobiť vo svojej osobnej skrinke v časti „Bezpečnosť“. Upozorňujeme, že 2-faktorová autorizácia je v predvolenom nastavení deaktivovaná.

Relevantné správy