Intro

Ako môžem vykonať vklad na 1xBet?

1xBet - внесение денег на депозит
Po registrácii v službe 1xbet môžu používatelia prejsť k ďalšiemu kroku – vkladu peňazí na svoje hráčske konto. Vklady je možné realizovať vďaka desiatkam služieb, od kariet až po kryptomeny. Všetky operácie sú zároveň bez provízie zo strany stávkovej kancelárie. O tom, ako vkladať peniaze na 1xBet, aké metódy majú používatelia k dispozícii, sa dozviete v tomto novom článku

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

1xBet: Ako môžem vložiť svoj stávkový účet?

Na rozdiel od niektorých konkurentov dáva 1xbet hráčom možnosť oboznámiť sa s dostupnými možnosťami vkladu na svoj účet bez toho, aby si museli vytvoriť účet. Na webovej stránke sa nachádza sekcia „Platby“, kde môžete zadať krajinu bydliska stávkujúceho a získať zoznam aktuálnych platobných metód. Môžete si tiež pozrieť možnosti vkladu a výberu peňazí z 1xbet. Týmto spôsobom môže hráč pred registráciou posúdiť výhody kancelárie.

Na uskutočnenie vkladu je potrebné sa prihlásiť a prejsť do sekcie Vklad. Hráčovi sa ponúknu dostupné spôsoby platby v závislosti od krajiny jeho bydliska. V priemere je k dispozícii viac ako 30 platobných služieb na vklad peňazí na účet 1xbet, ktoré sú rozdelené do kategórií:

  • Bankové karty.
  • Bankové prevody (nie sú podporované vo všetkých krajinách).
  • Elektronické peňaženky.
  • Platobné služby.
  • Prevody mobilných peňazí (podporované v niektorých krajinách)
  • Kryptomeny.
  • Samoobslužné terminály (nie je dostupné vo všetkých krajinách).
  • Pevné telefónne pobočky (dostupné v niektorých krajinách).

Vo väčšine prípadov trvá vklad od niekoľkých minút do hodiny. Bankové prevody trvajú dlhšie kvôli špecifikám finančných organizácií. Zároveň sú všetky prichádzajúce platby kontrolované z hľadiska pôvodu finančných prostriedkov. Ak má finančný úrad pochybnosti o ich zákonnosti, môže si vyžiadať ďalšie dokumenty na preukázanie zdroja príjmu. V praxi je to však veľmi zriedkavé.

Закинуть деньги на 1хБет

Ako vložiť peniaze na účet 1xbet?

Celkovo úrad poskytuje hráčom až 100 možností, ako hodiť peniaze na 1xbet. Každý miestny trh má však obmedzený počet platobných metód, čo je spôsobené zákonmi štátu a vývojom trhu platobných nástrojov. Preto predtým, ako pristúpite k fáze prevodu peňazí na svoj účet, stojí za to oboznámiť sa s dostupnými metódami vkladu na 1xbet. Aktuálne informácie nájdete v sekcii „Vklad“, ktorá sa zobrazí po prihlásení na webovú stránku. Je tiež možné prejsť na stránku „Platby“, ak sa používateľ prihlási na webové stránky z IP adresy spojenej s krajinou bydliska.

V prvej časti sme sa zmienili o tom, ako vložiť svoj hráčsky účet na 1xBet. Peniaze môžete vkladať bankovým prevodom, platobnými kartami (napr. Visa a Mastercard), elektronickými peňaženkami (MoneyGO, Astropay atď.), platobnými systémami (ecoPayz, Neteller atď.), platobnými terminálmi (IBOX a EasyPay na Ukrajine), kryptomenami (Bitcoin, Litecoin, Dogecoin atď.), mobilnými prevodmi (napr. Smart Money v Kyivstar), elektronickými poukážkami (Flexepin atď.) atď.

Ako vložiť peniaze do 1xBet každým z týchto spôsobov, nájdete na stránke kancelárie. Poznamenajme len, že celý proces bude podobný a pozostáva z 3 krokov: autorizácia na webovej stránke, výber spôsobu platby a určenie sumy na vklad, potvrdenie operácie prostredníctvom nástrojov vybraného spôsobu platby.

Ako vykonať vklad do 1xBet z karty?

Ak chcete vykonať vklad pomocou karty, mali by ste prejsť na „Vklad“. V zozname by ste mali nájsť metódu „Bankové karty“ a vybrať ikonu jedného z platobných systémov. Potom stačí zadať sumu platby a prejsť na stránku so zadaním údajov o karte/potvrdením prevodu.

V niektorých krajinách, napríklad v Rusku, nie je možné vykonať priamu platbu z karty na účet hazardných hier 1xbet. Tu vám príde na pomoc aplikácia SkyPay, prostredníctvom ktorej možno jednoducho vykonať všetky operácie s vkladom peňazí na účet stávkovej kancelárie. Na stránke nájdete návod, ako aplikáciu používať.

1xBet - пополнение депозита

Ako vložiť peniaze na účet 1xBet bankovým prevodom?

Vo väčšine krajín poskytuje stávková kancelária 1xbet hráčom bankové údaje na vklad peňazí na účet. Ak používate dôveryhodné online banky, je jednoduché vykonať operáciu prevodu peňazí. Napríklad na Ukrajine môžete vykonávať prevody prostredníctvom Privat24 a v Rusku prostredníctvom Sberbank Online.

Mnohí používatelia sa pýtajú, ako vložiť 1xbet prostredníctvom Sberbank Online? Ak to chcete urobiť, mali by ste sa prihlásiť do svojho internetového bankovníctva a zadať údaje získané v osobnom účte stávkovej kancelárie. Upozorňujeme, že prevod môže byť na zahraničný účet. Preto bude účtovaný dodatočný poplatok, o ktorom sa môžete informovať vo svojej banke.

Ako vykonať vklad na 1xbet bez UCCI?

Mnohí používatelia, pokiaľ ide o 1xbet, si ho mýlia so stávkovou kanceláriou 1xStavka (1xStavka). V článku sme urobili krátke porovnanie týchto spoločností. Výsledkom je, že stávkové kancelárie spájajú ich koneční príjemcovia, ale podľa ruského práva ide o rôzne právne subjekty.

V uvedenom článku sa nachádzajú informácie o TSUPIS – úverovej inštitúcii, ktorá uzavrela zmluvu so spoločnosťou 1xStavka, na sledovanie platobných transakcií hráčov. Podľa ruských zákonov (stávková spoločnosť 1xStavka pôsobí v Rusku legálne) musia stávkari platiť dane z každej svojej výhry. Informácie o tom, koľko peňazí používateľ zarobil, zhromažďuje UUPIS (Účtovné stredisko interaktívneho stávkovania). Preto sú stávkari, ktorí chcú využívať stávkovú kanceláriu 1xStavka, povinní zaregistrovať sa v tejto úverovej inštitúcii. Bez toho nebudú môcť overiť svoj účet.

Na druhej strane 1xBet využíva zahraničnú licenciu, ktorá nie je v Rusku uznávaná. Keďže stávková kancelária je v Ruskej federácii nelegálna, hráči by sa nemali obávať, ako vložiť 1xBet bez TSUPIS. Peniaze môžete vložiť do 1xBet bez toho, aby ste o prevodoch informovali úverovú inštitúciu.

Ako vykonať vklad do 1xBet z telefónu?

Pohodlným spôsobom, ako vložiť peniaze na svoj účet 1xBet, je vykonať vklad z telefónu. Nehovoríme o mobilnej aplikácii, ktorá mimochodom podporuje všetky platobné metódy dostupné na webovej stránke, ale o prevode peňazí z vášho telefónneho čísla. V niektorých krajinách vám stávková kancelária umožňuje vykonávať vklady z účtov mobilných operátorov. Na Ukrajine tak môžete vkladať peniaze na 1xbet z Kyivstar a Vodafone, v Rusku z MTS, Megafon atď.

Пополнение депозита 1хБет

Na to, aby užívateľ mohol vložiť peniaze na účet z telefónu, sa musí prihlásiť. Ak je sekcia „Vklad“ dostupná s kartami mobilných operátorov, potom môžete operáciu dokončiť prostredníctvom portálu stávkovej kancelárie. Stačí zadať telefónne číslo a potvrdiť debetovanie mobilného účtu prostredníctvom SMS.

V opačnom prípade musíte použiť špeciálne služby/aplikácie na prevod peňazí z telefónu do 1xbet. Tieto aplikácie nájdete na Google Play alebo App Store.

Ďalšie otázky o tom, ako vložiť peniaze na 1xBet

💵 Ako vykonať vklad na 1xBet prostredníctvom terminálu?

V časti postsovietskych krajín je stávková spoločnosť 1xBet zastúpená pozemnými pobočkami, kde si môžete vložiť peniaze na svoj účet. K dispozícii sú aj samoobslužné terminály, ktoré umožňujú vykonávať vkladové operácie. Ak chcete vykonať vklad do 1xBet prostredníctvom terminálu, mali by ste na obrazovke vybrať ikonu stávkovej kancelárie a zadať číslo ID zákazníka (číselný login). Potom musíte zadať sumu, ktorá sa má vyplatiť, a vykonať vklad. Peniaze budú pripísané do hodiny.

📒 Ako vložiť na 1xbet bez pasu?

Bookmaker overí nových hráčov pred vykonaním akejkoľvek menovej transakcie. Preto bude na vklad peňazí na váš účet potrebná kópia pasu a doklad o veku. Ak sa z nejakého dôvodu stávkarovi podarilo vložiť na účet 1xbet bez pasu (na fórach sú takéto príbehy), nebude možné vybrať výhry bez overenia. Profil bude zmrazený až do objasnenia okolností.

❔ Prečo nemôžem vkladať na účet 1xbet?

Problémy s vkladom z viny bookmakera sú veľmi zriedkavé. Ak sa vám nepodarí vykonať vklad na 1xbet, mali by ste to skúsiť znova. Ak sa opäť stretnete s ťažkosťami, odporúčame vám kontaktovať náš tím podpory. Možno bol hráčsky účet zmrazený, pretože používateľ porušil pravidlá stávkovej kancelárie. V tomto prípade by ste mali zistiť všetky dôvody a vyriešiť ich spolu s tímom podpory.

📲 Ako vložiť peniaze na 1xbet telefonicky?

Stávková kancelária dáva hráčom možnosť vložiť peniaze do 1xbet prostredníctvom telefónu. Tu nehovoríme ani tak o možnosti automatizovať na webových stránkach alebo v aplikácii pre smartfóny a vykonať operáciu prostredníctvom vášho gadgetu. Myslíme tým prijímanie peňazí z účtu mobilného operátora. Hráči môžu uskutočniť vklad prevodom finančných prostriedkov zo svojho telefónneho čísla na účet stávkovej kancelárie. Na tento účel je potrebné poslať SMS na zadané číslo a peniaze budú stiahnuté a automaticky pripísané na váš osobný účet. Táto služba bohužiaľ nie je dostupná vo všetkých krajinách.

Relevantné správy