Intro

Ako môžem vymazať svoje stávkové konto 1xBet?

Как удалить данные 1хБет
Používatelia sa často pýtajú na vymazanie účtu 1xBet. Niektoré z nich boli riešené v jednom z článkov na našom blogu. Nie všetky otázky však boli zodpovedané. Preto sme zozbierali tie témy, ktoré neboli zahrnuté vo vyššie uvedenom článku, a budeme sa im venovať v novom materiáli

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Ako môžem vymazať svoj účet 1xBet?

Ak sa stávkar rozhodol zrušiť svoj účet na stránkach stávkovej spoločnosti 1xbet, prvá vec, ktorú urobí, je, že začne hľadať možnosť „Odstrániť účet“ v užívateľskej skrinke. Bohužiaľ, jeho hľadanie bude neúspešné. Stávková kancelária neposkytuje možnosť vymazania profilu z portálu hazardných hier. V predchádzajúcom článku sme písali, že hráči môžu kontaktovať podporu 1xbet. Prevádzkovatelia môžu len odporučiť možnosť „zmrazenia“ účtu. Podpora to však nemôže urobiť sama. Zástupcovia kancelárie vás požiadajú, aby ste sa počas 3 mesiacov (90 dní) neprihlasovali na svoj účet. Po uplynutí tohto obdobia bude váš účet 1xBet neaktívny, ale všetky vaše údaje zostanú u bookmakera.

Ako môžem vymazať svoj profil 1xBet?

Podmienky používania stávkovej kancelárie jasne uvádzajú, že hráči nemôžu vymazať svoj profil 1xbet. Táto zmena sa objavila pred niekoľkými rokmi a je spôsobená čoraz častejšími pokusmi hráčov podvádzať kanceláriu. O ďalších spôsoboch podvádzania na 1xBet sa zmienime v samostatnom článku. Keďže stávková kancelária zakazuje vytváranie viacerých účtov pre jedného hráča, je absencia možnosti vymazať profil v 1xBet akousi ochranou. Ak v kancelárii podvádzate, nové aj staré účty budú zablokované. To určite povedie k vymazaniu účtu 1xbet. Hráč však už nebude môcť v budúcnosti využívať služby kancelárie a jeho podvody sa môžu preniesť na iné kancelárie. Pre hráčov je to dosť bolestivá rana.

Ako vymazať údaje zo služby 1xBet?

Mnohí stávkari sa zaujímajú o možnosť vymazania svojich osobných údajov zo stránky 1xbet. Podľa podmienok používania kancelárie sú všetky informácie o hráčoch uložené na serveri spoločnosti po dobu 10 rokov. Potom ich môže stávková kancelária vymazať. Takéto pravidlá diktuje licencia, ktorú 1xBet používa na poskytovanie služieb na internete. Nemožnosť vymazania údajov zo strany 1xbet je však v rozpore so všeobecným nariadením o ochrane údajov(GDPR), ktoré platí v krajinách EÚ. Preto obyvatelia európskych štátov, ktoré sú súčasťou Európskej únie, môžu získať kanceláriu na vymazanie svojho profilu 1xbet spolu so svojimi osobnými údajmi. Pre obyvateľov Ruska, Ukrajiny, Bieloruska a ďalších krajín bývalého ZSSR toto pravidlo neplatí. Jediné, čo môže hráč urobiť, je vyčistiť svoj profil: prejdite do osobného kabinetu a vykonajte zmeny v dostupných poliach. To sa však netýka údajov v pase.

Relevantné správy