Intro

Ako môžem zmeniť alebo zrušiť prepojenie svojho telefónneho čísla v 1xBet?

[Počas registrácie na webovej stránke 1xBet majú používatelia k dispozícii 4 spôsoby vytvorenia účtu, vrátane mobilného čísla. A ak sa hráč rozhodne zaregistrovať bez uvedenia čísla, stávková kancelária ho aj tak odporúča zadať, aby sa zvýšila bezpečnosť účtu. Hoci to nie je povinné. Ak však používateľ potvrdil svoje telefónne číslo, v prípade jeho straty alebo zmeny môžu nastať ďalšie komplikácie. Preto sa v tomto článku pozrieme na pridanie a zmenu telefónneho čísla 1xBet. [/box_text]

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Ako pridať telefónne číslo do 1xBet?

Bookmaker dáva používateľom možnosť ďalej chrániť svoj účet pridaním telefónneho čísla do 1xBet. Po jeho potvrdení prostredníctvom SMS bude môcť hráč rýchlo získať prístup k účtu. Takto bude k dispozícii ďalší spôsob, ako obnoviť účet v 1xBet. Na to, aby hráč viazal číslo na 1xBet, sa musí prihlásiť do osobného kabinetu. V sekcii „Zabezpečenie“ sa nachádza karta „Viazanie čísla“. Po kliknutí sa otvorí pole, do ktorého môže stávkar zadať svoje číslo a potvrdiť ho SMS správou. Na stránke sa nachádza aj karta „Dvojfaktorová autorizácia“. Bezpečnostný systém stávkovej kancelárie je založený na používaní aplikácie Google Authenticator. Po potvrdení prístupu do profilu prostredníctvom QR kódu sa hráč môže prihlásiť na stránku prostredníctvom jednorazových hesiel. Tie sa vygenerujú v aplikácii a stávková kancelária ich skontroluje pri prístupe na portál.

Ako zmeniť telefónne číslo v 1xBet

Hráči sa môžu dostať do situácie, keď stratili telefón a nie je možné obnoviť SIM kartu alebo bolo číslo zmenené. V takom prípade si musí stávkar zmeniť telefónne číslo v 1xBet. V opačnom prípade môže mať problémy s prevodom peňazí (potvrdzovací kód môže prísť prostredníctvom SMS) alebo nemusí byť schopný obnoviť svoj účet, ak stratí svoje používateľské meno a heslo. Как добавить номер на 1xBet Existujú 2 spôsoby, ako zmeniť svoje telefónne číslo v 1xBet:

  • Prostredníctvom vašej osobnej skrinky. Na tento účel by sa mal používateľ prihlásiť a prejsť do sekcie „Zabezpečenie“. Potom je potrebné kliknúť na kartu „Prideliť číslo“ a poskytnúť ďalšie informácie. Po zadaní nového čísla bude na staré číslo odoslaná SMS s kódom (na potvrdenie operácie). Ak hráč nemá prístup k tomuto číslu, je potrebné použiť nasledujúci spôsob.
  • Prostredníctvom služby podpory. Tipujúci môže požiadať o pomoc službu podpory spoločnosti 1xBet. Môže tak urobiť prostredníctvom e-mailovej adresy, ktorá je k dispozícii na stránke „Kontakty“. Hráč môže tiež zavolať na telefónne číslo uvedené v kontaktoch. Po oznámení situácie si zástupcovia spoločnosti vyžiadajú potvrdenie, že číslo je registrované na používateľa a pasovú fotografiu. Je tiež potrebné uviesť dátum registrácie na stránke, číslo herného účtu, spôsoby vkladu a výberu peňazí. Ak je identifikácia úspešná, údaje budú na žiadosť hráča do 2 dní zmenené.

V prípade, že sa identifikácia nepodarí, hráč nemá inú možnosť ako vytvoriť si nový účet. Predtým však napíšte na podporu, aby ste im oznámili, že ďalší účet bol zablokovaný. V opačnom prípade bude profil stávkujúceho prostredníctvom opätovnej registrácie v budúcnosti vymazaný.

Ako zrušiť prepojenie svojho čísla s 1xBet?

Ak sa hráč rozhodol, že už nechce dostávať SMS od stávkovej kancelárie, môžete sa pokúsiť o jeho odstránenie. Odpojiť číslo od 1xBet vlastnou manipuláciou, v osobnom kabinete, nepomôže. Tipujúci by mal napísať hráčskej podpore prostredníctvom niektorého z dostupných kanálov. Podľa informácií z fóra nie vždy kontaktovanie podpory pomôže vyriešiť situáciu. Zástupcovia kancelárie takéto žiadosti prijímajú neradi, sťažujú sa na bezpečnostnú politiku. Vytrvalým používateľom sa však podarilo vyriešiť otázku odpojenia čísla od 1xBet vo svoj prospech. Alternatívnou možnosťou odstránenia čísla z webovej stránky stávkovej kancelárie by mohlo byť zmrazenie účtu. Po určitom čase môže byť profil vymazaný spolu s osobnými údajmi hráča na ňom Как поменять номер телефона

Ďalšie otázky týkajúce sa telefónneho čísla 1xBet:

Ako môžem potvrdiť svoje číslo 1xBet?

Ak sa hráč rozhodol pridať svoje telefónne číslo k svojmu účtu, môžete to urobiť prostredníctvom svojej osobnej skrinky. V časti „Zabezpečenie“ by ste mali prejsť na kartu „Overiť číslo“ v 1xbet, kde musíte zadať svoje telefónne číslo. Overenie čísla sa vykonáva prostredníctvom SMS, ktorá obsahuje jednorazový kód.

📲 Ako môžem zmeniť svoje telefónne číslo v 1xBet?

Na zmenu telefónneho čísla na 1xbet musí užívateľ prejsť do osobného kabinetu a vykonať zmeny sám alebo kontaktovať tím podpory. V prvom prípade by ste mali navštíviť sekciu „Bezpečnosť“ a zmeniť informácie na karte „Pridať číslo“. V druhom prípade píšte prostredníctvom chatu alebo e-mailu podpory. Pri tejto možnosti bude potrebné preukázať totožnosť a vlastníctvo nového čísla (ukázať zmluvu).

🔐 Ako sa prihlásiť do 1xbet pomocou telefónneho čísla?

Stávková kancelária poskytuje používateľom možnosť prihlásiť sa do 1xbet prostredníctvom telefónneho čísla. Takáto možnosť sa zobrazí, ak sa hráč zaregistroval pomocou telefónu. Okrem toho môže používateľ potvrdiť svoje číslo v osobnej skrinke. Po overení sa stáva ďalším prihlasovacím údajom, rovnocenným s e-mailom a číslom občianskeho preukazu.

Relevantné správy