Intro

Ako môžem zmeniť menu na 1xBet?

как зарегистрироваться 1xbet
Vo fáze vytvárania účtu v 1xBet si hráči musia nevyhnutne vybrať menu účtu. Toto pole je k dispozícii vo všetkých spôsoboch registrácie v 1xBet a hrá dôležitú úlohu pre ďalšie výpočty na stránke. Avšak voľba, ktorú používatelia urobia na začiatku, nie je vždy správna. Preto vzniká potreba zmeniť menu v 1xBet. Ako to urobiť? Týmto sa zaoberá tento nový článok.

Logo 1xbet
100 % bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Ako si môžem vybrať menu svojho účtu v 1xBet?

Bookmakerská kancelária 1xbet prijíma používateľov z celého sveta. Pre jednoduchšie používanie bola stránka lokalizovaná do desiatok jazykov. Okrem toho si stávkari môžu na 1xbet vybrať viac ako 50 mien účtu. Ako už bolo uvedené, možno to urobiť vo fáze registrácie na portáli stávkovej kancelárie. Po kliknutí na tlačidlo „Registrácia“ sa zobrazí okno so 4 dostupnými spôsobmi vytvorenia účtu. Nezáleží na tom, či si stávkar zvolil registráciu „1 kliknutím“, „Telefonicky“, „E-mailom“ alebo „Sociálne siete a messengery“, povinným poľom bude „Mena účtu“. Užívatelia si ju môžu nájsť v rozbaľovacom zozname a vybrať jednu z 50 mien 1xBet. Táto možnosť je k dispozícii iba raz. V myAlpari nie je k dispozícii žiadny prepínač pre menu účtu.

Правила БК 1xBet

Ako môžem zmeniť menu na 1xBet?

Väčšina používateľov stávkových kancelárií si nikdy nepoloží otázku „Ako si môžem zmeniť menu na 1xbet?“ Pravidelne vkladajú a vyberajú peniaze v mene, ktorú si zvolili vo fáze vytvárania účtu. Existujú však situácie, kedy sa oplatí vykonať globálne zmeny vo vašom profile. To zahŕňa aj výber inej meny. Na zmenu meny účtu v 1xBet musí používateľ kontaktovať tím podpory 1xBet. Na túto operáciu odporúčame použiť dva kanály: e-mail alebo chat. Možno bude potrebné nahrať vaše identifikačné dokumenty. Je pohodlnejšie urobiť to hneď, ako písať novú žiadosť na e-mail, po tom, čo ste zavolali na podporu. Zástupcovia podpory môžu takúto žiadosť ľahko zamietnuť. Všetko závisí od profilu používateľa. Ak nedošlo k žiadnym porušeniam a hráč aktívne uzatvára stávky, šanca na pozitívny výsledok je vyššia. Na zmenu meny v 1xBet však neexistujú žiadne záruky. Radi by sme upozornili, že stávková kancelária si neúčtuje žiadnu províziu za vykonanie operácie zmeny meny na účte. V starších zdrojoch sa objavujú informácie o 10 % provízii z peňazí, ktoré máte k dispozícii na účte. V nových pravidlách 1xBet však takéto pravidlo nie je.

Регистрация в 1 клик

Čo mám napísať tímu podpory, ak chcem zmeniť menu v 1xBet?

Ak sa používateľ rozhodne zmeniť menu v 1xbet, mal by podať žiadosť tímu podpory. V predchádzajúcej časti boli popísané najlepšie kanály na podanie žiadosti. Čo sa týka samotnej žiadosti, odporúčame nasledujúcu šablónu: „Dobrý deň, vážená podpora! Dňa 7. novembra 2021 som si otvoril účet #00000000001. Mena účtu bola zadaná ako americký dolár. Avšak z dôvodu presťahovania (zmeny krajiny bydliska)/zložitej ekonomickej situácie v krajine/nemožnosti vložiť na účet v uvedenej mene/iného problému žiadam o zmenu meny účtu z amerického dolára na ruský rubeľ. S úctou, Anton Stavkovič“ Na základe tejto šablóny môže hráč napísať svoj list na podporu 1xbet.

Relevantné správy