Intro

Ako môžem zrušiť a vymazať stávku na 1xBet?

История ставок 1хБет
[Box_text icon=“O“]Na to, aby hráč podal perfektnú stávku, musí k stávkovaniu pristupovať ako k práci. Je dôležité nielen vybrať si zaujímavú udalosť, ale aj analyzovať, aká vysoká je pravdepodobnosť, že výsledok bude pozitívny. Nikto však nemôže vopred vedieť, ako športová udalosť dopadne. Preto je prehra nevyhnutná. Nie je prekvapením, že mnohých hráčov zaujíma, ako zrušiť a vymazať stávku na 1xbet. Práve o tom bude tento článok.[/box_text]

Logo 1xbet
100 % bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

1xBet: ako si môžem zobraziť svoje stávky?

Pri pridávaní udalostí na stávkový tiket sa na pravej strane obrazovky otvorí ponuka na podanie stávky. Keď používateľ upraví stávku (zadá sumu, vyberie typ stávky atď.) a podá ju, informácie z panela zmiznú. Preto sa nováčikovia často pýtajú: „Ako si môžem v aplikácii 1xBet zobraziť svoje stávky?“ Ide o veľmi jednoduchý postup, ktorý si vyžaduje niekoľko krokov:

  1. Prihláste sa do svojho osobného kabinetu (ak hráč nie je prihlásený).
  2. Prejdite do sekcie „História stávok“.
  3. V tabuľke nájdete informácie o všetkých stávkach, ktoré boli podané na stránke 1xbet.

Ak používateľ uzatvára veľa stávok, môže použiť ďalšie filtre. Tipujúci môže triediť stávky podľa kategórie („Line“ alebo „Live“), stavu („Vypočítané“, „Nevypočítané“), času vyrovnania, typu (jednoduchá, expresná atď.), veľkosti stávky, kurzu. Vďaka takýmto pohodlným nástrojom môžu hráči ľahko nájsť určitú stávku v histórii stávok 1xbet.

Ako zrušiť stávku 1xBet?

Po podaní stávky môže byť potrebné ju zrušiť. Existujú rôzne dôvody, ktoré nabádajú používateľov, aby zrušili svoju stávku:

  1. Chyby pri podávaní stávky. Používateľ môže vybrať nesprávny výsledok, zadať nesprávnu sumu peňazí alebo podať stávku, keď sa už kurz znížil.
  2. Zvýšila sa tak šanca, že stávku prehráte. Pri analýze zápasu hráč počítal s jedným výsledkom. Vznik údajov o zraneniach, zmenách v zostave, poveternostných podmienkach však môže ovplyvniť výkon športovca alebo tímu.
  3. Potreba peňazí. U stávkujúceho vznikla potreba použiť finančné prostriedky na stávku s vyššou prioritou.

Nech už vznikne akýkoľvek z uvedených dôvodov, používateľ chce zrušiť stávku 1xbet s minimálnou stratou peňazí. To je však prakticky nemožné. Samozrejme, hráči môžu kontaktovať službu podpory a požiadať o zrušenie stávky, pričom sa môžu sťažovať na chybu pri jej tvorbe. Bookmaker však nie je charitatívna organizácia. Preto je šanca, že týmto spôsobom získate svoju stávku späť, veľmi nízka.

1хБет - продажа ставки

Preto hráčom zostávajú alternatívne spôsoby zrušenia stávky v 1xBet:

  • možnosť 1xBet „Predaj stávky „ *. Táto služba je používateľom k dispozícii po podaní stávky. Vďaka tejto možnosti môže hráč vrátiť časť peňazí tým, že zaplatí stávkovej kancelárii transakčný poplatok vo forme rozdielu medzi pôvodnou a ponúkanou sumou.
  • Možnosť „Poistenie stávok „*. Hráč môže vrátiť všetky peniaze alebo ich časť, ak stávku prehrá. Provízia za využitie služby však musí byť zaplatená na začiatku.
  • Kompenzácia za chybnú stávku. Využitie dodatočných stávok s cieľom pokryť potenciálne prehratú stávku. Ak sa napríklad hráč pomýlil a podal stávku na celkovo menej (TM), ale plánoval podať stávku na celkovo viac (TB) a je si istý výsledkom, môže podať ešte jednu stávku – ТB s vyššou sumou. V tomto prípade hráč pokryje prehratú stávku a ešte získa malý zisk. Pri prehre TB a výhre TM bude strata tiež minimálna, menšia ako pri prehratej stávke.

*Podrobnosti o predaji stávky a poplatku za poistenie nájdete v predchádzajúcich článkoch na webovej stránke.

Ako môžem vymazať stávku 1xbet z histórie?

Ako už bolo spomenuté, história všetkých stávok sa nachádza v sekcii História stávok. Je dostupná v osobnej skrinke hráča. Tu si používateľ môže vybrať požadovaný rozsah dátumov a zobraziť všetky stávky. Okrem toho sa tu nachádza tlačidlo „Odstrániť“. Ak naň kliknete, zobrazí sa správa informujúca používateľa, že stávky 1xbet za určité obdobie boli vymazané. Ak používateľ súhlasí, história sa vymaže.

V niektorých prípadoch môže používateľ vymazať stávky na 1xBet náhodne. Ak chcete obnoviť históriu, môžete kontaktovať podporu alebo požiadať o celý výpis e-mailom. Druhý spôsob bude fungovať na 100 %.

Čo sa stane, ak vymažem stávku na 1xBet?

Medzi novými stávkarmi môžete často počuť otázku, ako vymazať stávku na 1xbet? V tomto prípade môžu hráči naznačiť zrušenie stávky. O zvláštnostiach zrušenia stávky sme písali vyššie, preto ich nebudeme opakovať.

Okrem toho sa hráči dodatočne zaujímajú o to, či môžu existovať nejaké obmedzenia pri trvalom vymazaní stávky v 1xbet? Podľa našich skúseností by tam nemali byť. Kancelária stávkovej kancelárie môže uplatniť sankcie voči hráčom len v prípadoch, keď dôjde k jasnému porušeniu pravidiel. Napríklad bola použitá falošná stávka. Ak softvér zistí takýto podvod, stávka bude zmrazená a stávkar nedostane platbu na svoj účet. V takom prípade je potrebné kontaktovať službu podpory a niekedy aj arbitráž o vrátenie peňazí. Preto vám odporúčame prečítať si pravidlá používania stránky stávkovej spoločnosti 1xBet.

Relevantné správy