Intro

Ako odstrániť 1xBet: reklamy v počítači a prehliadači

1хБет регистрация вирус
Stávkovej spoločnosti 1xBet dôverujú státisíce hráčov na celom svete. Tento výsledok sa spoločnosti podarilo dosiahnuť vďaka slušným metódam propagácie značky. Niektorí používatelia (nie vždy používatelia stávkových kancelárií) sa však môžu stretnúť s výskytom reklamy 1xBet na svojom počítači, predovšetkým v prehliadači. V súlade s tým takéto reklamy stávkovej kancelárie 1xBet dráždia a vyvolávajú negatívne emócie používateľov PC. V tomto článku sa dozviete, ako sa vyskakovacie okná objavujú a ako reklamy z prehliadača a počítača odstrániť

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Ako sa na vašom počítači zobrazujú reklamy na 1xBet?

Na internete sa objavuje veľa otázok o tom, ako odstrániť reklamy 1xBet z vášho počítača. Ako už bolo spomenuté v úvode, stávková kancelária nepoužíva agresívne marketingové metódy. Nejde teda o jeho rukopis. Kto teda propaguje značku prostredníctvom šírenia otravných reklám a škodlivých skriptov? Ak sa pozriete na obsah vyskakovacích bannerov, môžete vidieť ponuku kliknúť na odkaz a zaregistrovať sa pre získanie bonusu. Môžu sa vyskytnúť aj všeobecné výhody stávkovej kancelárie 1xBet. V oboch prípadoch však bude po kliknutí na odkaz v adrese URL uvedený špeciálny kód. Ten znamená, že majiteľ reklamného skriptu je zapojený do partnerského programu 1xBet. Takto sa škodlivý kód šíri nepoctivými používateľmi. Preto vám povieme, ako odstrániť reklamu 1xBet z vášho počítača.

Ako môžem zablokovať reklamy 1xBet?

Ak sa chcete zbaviť reklám 1xBet, je potrebné pochopiť, za akých podmienok sa zobrazujú. Používatelia spravidla vidia hlavnú stránku v prehliadači, ktorá sa zobrazí pri jeho spustení s informáciami o stávkovej kancelárii. Otvorí sa automaticky a presmeruje na stránku stávkovej spoločnosti s ponukou na vytvorenie účtu 1xBet. Druhým spôsobom, ktorým sa vírus 1xBet prejavuje, je zobrazenie vyskakovacích okien počas práce na počítači. Zobrazenie bannerov je naplánované a tiež vedú na stránku kancelárie. Tretia možnosť: zrkadlo 1xBet sa otvorí, keď sa prihlásite na oficiálnu webovú stránku. Tento zdroj môže byť použitý na získanie používateľského mena a hesla na krádež osobných údajov stávkujúceho. Po identifikácii funkcie vírusu 1xBet je možné podniknúť kroky na vypnutie reklamy. Popíšeme si ich pre konkrétne prípady.

Ako odstrániť 1xBet z prehliadača?

Ak chcete vyčistiť prehliadač od reklám, mali by ste najprv skontrolovať nastavenia: ktorá stránka je počas sťahovania označená ako hlavná stránka. Je možné, že bola nahradená „správnou“ stránkou pre útočníkov. Stojí za to skontrolovať aj nainštalované aplikácie. Ak sú v nich podozrivé, zakážte ich a pozrite sa, ako prehliadač funguje. Ak sa zistí škodlivá aplikácia, mala by sa odstrániť. Ak nemáte čas na ručnú kontrolu prehliadača alebo ak škodlivý skript zasiahol do niektorých súborov prehliadača, môžete si nainštalovať program Adguard, ktorý škodlivé skripty skontroluje a odstráni. V prípade, že ani táto metóda nepomôže, mali by ste na kontrolu počítača použiť programy Kaspersky, DrWeb Cureit, ADW Cleaner, Anti-Malware Home alebo iné. Prehliadač môžete tiež odinštalovať a znova nainštalovať tak, že najprv uložíte svoj profil (fyzicky alebo v cloude)

Ako môžem odinštalovať 1xBet z môjho počítača?

Aby ste mohli odstrániť 1xBet z počítača, je potrebné vykonať niekoľko krokov:

  • Zobrazenie aplikácií, ktoré sa spúšťajú pri spustení systému prostredníctvom plánovača úloh. Plánovač úloh nájdete pomocou vyhľadávania alebo pomocou klávesovej skratky Win+R a zadaním príkazu msc. Ak sa v zozname autorun aplikácií nachádzajú podozrivé programy, zastavte ich alebo odstráňte.
  • Skontrolujte počítač pomocou existujúceho antivírusového programu. Môže byť schopný odhaliť škodlivé skripty.
  • Skontrolujte počítač pomocou špeciálneho softvéru, napríklad Kaspersky, DrWeb Cureit, ADW Cleaner alebo Anti-Malware Home. Odporúčame zapnúť najvyššiu úroveň skenovania.
  • Nainštalujte program Malwarebytes a skontrolujte počítač. Mal by sa odstrániť všetok škodlivý softvér.

Po zablokovaní reklám 1xBet odporúčame raz mesačne skontrolovať počítač na prítomnosť škodlivých skriptov prostredníctvom aplikácie Malwarebytes alebo alternatívnych aplikácií. Odporúčame vám tiež, aby ste boli opatrnejší pri inštalácii programov alebo prezeraní stiahnutých archívov. Mali by ste si tiež nainštalovať bezpečnejší antivírusový program, aby ste mohli bezpečne používať internet.

Relevantné správy