Intro

Ako prejdem kontrolou dokumentov v 1xBet?

Пройти проверку документов в 1xBet
Po vytvorení účtu v 1xBet , ako už bolo spomenuté, môže hráč využiť ponuku stávkovej kancelárie. Stačí, ak si na svoj účet vložíte peniaze a môžete začať podávať stávky na športové, nešportové udalosti alebo hry. Účet stávkujúceho však stále zostáva neoverený. Preto má používateľ obmedzenia spojené s výberom výhier.

Ak chcete získať peniaze na svoj osobný účet, musíte vyplniť formulár 1xBet. O tom, ako to urobiť, sme už písali v našich predchádzajúcich článkoch. Spomínali sme tiež, ako overiť svoj účet 1xBet. Viac informácií o tom, ako overiť svoj účet 1xBet, nájdete v tomto článku

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Prečo by som mal overiť svoj profil 1xBet?

Bookmaker 1xBet používa licenciu od registrátora z Curacao, ktorá stanovuje požiadavky na poskytovanie služieb v oblasti hazardných hier. Okrem iného je v nej uvedená podmienka overenia dokumentov. To má zabezpečiť, aby si bol úrad istý, že hráč:

 • Minimálne 18 rokov (veku).
 • Neplánujete používať podvodné schémy.
 • Nebude si vytvárať ďalšie účty (takéto konanie je zakázané stávkovou kanceláriou).

Preto je overenie dokumentov v 1xBet povinnou procedúrou, ktorú musia absolvovať všetci stávkujúci.

Ako prebieha overovanie v 1xBet?

Ako už bolo spomenuté v úvodnej časti, hráč musí vyplniť kartu s osobnými údajmi. Za týmto účelom je potrebné zadať informácie do povinných polí. A ak sa v nich vyskytnú chyby, opravte ich sami alebo kontaktujte tím podpory 1xBet.

Po zadaní osobných údajov a výbere dokumentu na overenie 1xBet sa môže stávkar ponoriť do sveta hazardných hier: vsádzať alebo hrať. Používateľ nebude mať žiadne obmedzenia týkajúce sa výšky minimálnych stávok, výšky získaných výhier, používania bonusového účtu a účasti na propagačných akciách. Keď sa však hráč rozhodne vybrať peniaze a poslať žiadosť stávkovej kancelárii, bude musieť prejsť kontrolou dokumentov v 1xBet.

V závislosti od krajiny bydliska stávkujúceho, jeho e-mailu, aktivity na webovej stránke a ďalších parametrov systém 1xBet rozhodne, ako sa overenie vykoná. Existuje niekoľko možností overenia totožnosti:

 • Poskytnutie naskenovanej kópie pasu alebo pasovej fotografie.
 • Fotografia hráča držiaceho pas v rukách (pred hrudníkom alebo pri tvári).
 • Notárom overená kópia pasu.

Ak má bookmaker 1xBet nejaké otázky, môže si vyžiadať ďalšie dokumenty: vodičský preukaz, potvrdenie o zaplatení účtu za komunálne služby, poistenie atď.

Личные данные 1хБет

Ako môžem v 1xBet zadať údaje o svojom pase?

Počas vytvárania účtu na stránkach 1xbet sú hráčovi ponúknuté zjednodušené možnosti registrácie. Dokonca aj najväčší formulár pri vytváraní profilu prostredníctvom e-mailu vyžaduje, aby hráč zadal svoje meno a heslo. Zvyšné informácie je potrebné zadať v kabinete používateľa.

Na zadanie údajov o pase v 1xbet sa musí používateľ prihlásiť. V osobnom kabinete sa nachádza sekcia s názvom „Osobné údaje“, ktorá obsahuje profil stávkujúceho. Pred odoslaním žiadosti o overenie by mal hráč vyplniť kartu s osobnými údajmi (povinné polia sú označené hviezdičkami). Bez týchto údajov nebudú môcť pracovníci kancelárie profil overiť.

Na stránke „Osobné údaje“ je hráč povinný tieto povinné údaje zadať:

 • Meno a priezvisko.
 • Krstné meno.
 • Dátum narodenia.
 • Druh dokladu.
 • Región.
 • Mesto.
 • Adresa trvalého pobytu.

Používateľ môže zadať aj ďalšie informácie o sebe, ktoré pomôžu personalizovať stávkujúceho v prípade, že stratí prístup k svojmu účtu. Takýmito informáciami sú:

 • Priezvisko.
 • Miesto narodenia.
 • Telefónne číslo.
 • E-mail.

Po vyplnení povinných údajov môže hráč pristúpiť k overeniu účtu zástupcami 1xBet.

Ввод паспортных данных 1хБет

Ako si môžem zmeniť svoje pasové údaje v 1xBet?

Často dochádza k situáciám, keď používateľ pri vytváraní účtu zadá nesprávne údaje. Je tiež možné urobiť chybu pri zadávaní informácií pri vypĺňaní profilu, napríklad zadať nesprávne údaje o pase v 1xbet. V takom prípade môže hráč vykonať opravy sám alebo požiadať o pomoc tím podpory 24/7.

Všetky informácie o stávkujúcom sú uložené v sekcii Osobné údaje. Niektoré údaje nie je možné upravovať (vedľa nich je ikona zámku): číslo účtu, dátum registrácie a krajina pobytu. Nie je možné ich zmeniť, s výnimkou krajiny bydliska hráča. Ak chcete vykonať zmeny, musíte napísať službe podpory a predložiť dokumenty o presťahovaní sa do inej krajiny. Zvyšné informácie môžete zmeniť samostatne kliknutím na ikonu ceruzky.

Ďalšie otázky týkajúce sa overenia profilu na 1xBet:

📃 Prečo zadávať údaje z pasu na 1xBet?

Bookmakerská kancelária 1xbet sa po získaní licencie od registrátora z Curacao zaviazala, že bude odrádzať od využívania služieb hazardných hier neplnoletými osobami. Za týmto účelom spoločnosť zaväzuje stávkujúcich, aby sa podrobili overovacej procedúre – kontrole údajov v pase. Vďaka tomuto kroku je možné minimalizovať pokusy hráčov mladších ako 18 rokov o stávkovanie online. Okrem toho spoločnosť kontroluje dokumenty používateľov, aby z portálu vylúčila bezohľadných stávkarov, ktorých je na trhu športových stávok a hazardných hier veľa.

⌚ Ako dlho trvá kontrola dokumentov v 1XBet?

Po tom, čo hráč predloží všetky potrebné dokumenty (zoznam sa zobrazí vo vašej osobnej skrinke), má stávková kancelária 72 hodín na ich overenie. Overenie 1xBet je spravidla oveľa rýchlejšie a hráč si môže vybrať peniaze do 24 hodín od odoslania žiadosti.

📋 Aké dokumenty potrebujem na overenie 1xBet?

Overenie totožnosti hráča je individuálny postup. Je na rozhodnutí stávkovej kancelárie, ktoré dokumenty bude potrebovať na overenie totožnosti. Najčastejšie však ide o cestovný pas (národný alebo zahraničný) a vodičský preukaz.

📝 Ako sa dá overenie pasu v 1xBet obísť?

Toto je obľúbená otázka medzi tínedžermi, ktorí majú menej ako 18 rokov. Podľa pravidiel stávková kancelária pred výberom finančných prostriedkov skontroluje doklady. Preto nie je možné obísť overenie 1xBet. Samozrejme, hráč môže použiť údaje príbuzných. Mali by ste však byť opatrní, aby bezpečnostná služba podvod neodhalila. V takom prípade je zablokovanie profilu nevyhnutné.

Relevantné správy