Intro

Ako sa môžem zaregistrovať na 1xBet bez pasu?

Как зарегистрироваться на 1xBet без паспорта
[Box_text icon=“K“]V odpovediach na otázky o tom, ako prejsť kontrolou dokladov totožnosti na 1xBet, sme stručne písali o registrácii hráčov bez pasu. Ide však o pomerne rozsiahlu tému, o ktorú sa zaujímajú začínajúci hráči. Skúsme si teda porozprávať o úskaliach registrácie na 1xBet bez pasu a bez TSUPIS (relevantné pre obyvateľov RF)[/box_text]

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Ako sa zaregistrovať na 1xBet, ak nemáte 18 rokov?

Podľa podmienok stávkovej kancelárie 1xbet môžu podávať stávky a hrať ruletu, poker atď. len dospelí používatelia. Overovací systém je zároveň postavený tak, že sa na stránkach stávkovej kancelárie môže zaregistrovať aj neplnoletý stávkar. Ak tak chcete urobiť, stačí si vybrať jeden zo spôsobov vytvorenia účtu v 1xBet.

Po prihlásení môže používateľ zadať akékoľvek údaje do osobného profilu, vložiť na účet peniaze, podávať stávky a prijímať výhry. Na výber peňazí však stávková kancelária vyžaduje doklad totožnosti. Zadávanie údajov „z hlavy“ preto neprichádza do úvahy, pretože ich nebude možné potvrdiť. A ak si bude chcieť hráč zmeniť meno, priezvisko, adresu v karte, kancelária bude vyžadovať doklady o zmene mena a bydliska. Ak ich nepredloží, profil bude zablokovaný.

Je teda možné zaregistrovať sa na 1xbet, ak máte menej ako 18 rokov, ale pri kontrole dokumentov bude profil zmrazený až do dosiahnutia plnoletosti hráča.

Ako sa môžem zaregistrovať na 1xBet bez cestovného pasu?

Rovnako ako pri predchádzajúcej otázke, hráč si môže vytvoriť účet na 1xBet bez pasu. Overenie profilu je však nevyhnutné. Preto v odpovedi na populárny dotaz „1xBet registrácia bez pasu“ vo vyhľadávači nájdete fóra, kde sa predávajú účty. Tie sú registrované na iných hráčov, je na užívateľovi, aby pripojil kartu na prevody.

Prečo je tento spôsob používania 1xBet nebezpečný?

  • Po prvé, predávajúci má stále prístup k účtu (heslo môžete obnoviť prostredníctvom e-mailu), ak e-mail nebol poskytnutý kupujúcemu za dohodou.
  • Po druhé, bezpečnostná služba môže požiadať o potvrdenie o presune alebo zmene poskytovateľa internetových služieb prostredníctvom zmeny IP adresy hráča.
  • Po tretie, pri prevode na kartu sa môže vyžadovať potvrdenie, že účet je otvorený na meno majiteľa profilu. V tomto prípade sa hráč musí vysporiadať s falšovaním certifikátu. Je dobré, ak si kontrolóri nevšimnú rozdiel.

Preto je na rozhodnutí hráča, či podstúpi riziko pri registrácii v 1xBet bez pasu.

Ako sa môžem zaregistrovať v 1xBet bez UCPIS?

V roku 2014 vstúpili do platnosti niektoré ustanovenia zákona č. 222-FZ „O zmenách a doplneniach federálneho zákona „O štátnej regulácii organizácie a vykonávania hazardných hier a o zmenách a doplneniach niektorých legislatívnych aktov Ruskej federácie“, ktorý spustil prevádzku UUPIS. Nejde o nič iné ako o prijímacie stredisko internetových stávok. Inými slovami, daňové úrady majú záujem na získavaní príjmov z výhier hráčov v internetových herniach. Preto všetky legálne stávkové kancelárie podpísali s jedným z UUPIS dohody o výmene údajov, aby si mohli od stávkujúcich odpočítať 13 % províziu.

Teraz je jasné, prečo je registrácia v 1xBet bez UUPIS pre mnohých nováčikov pálčivou otázkou. Táto stávková kancelária však pôsobí v Rusku nelegálne, pričom využíva zahraničnú licenciu. Písali sme o tom v prehľadovom článku o 1xBet v Rusku. Hráči by sa preto nemali obávať registrácie v 1xBet bez TSUPIS. Všetky výhry pôjdu na osobný účet bez akýchkoľvek daňových výberov.

Relevantné správy