Intro

Ako sa môžem zaregistrovať na 1xBet?

как зарегистрироваться 1xbet

Aké možnosti registrácie podporuje stávková kancelária 1xBet?

Po tom, čo sa používateľ zoznámil s kanceláriou stávkovej kancelárie 1xBet a rozhodol sa využívať jej služby, je na rade vytvorenie účtu. V tomto prípade stávková kancelária poskytuje hráčovi niekoľko spôsobov, ako sa zaregistrovať v 1xBet. Preto má tipujúci možnosť vybrať si možnosť, ktorá mu bude najviac vyhovovať

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

V súčasnosti môžete na registráciu u 1xBet použiť svoj e-mail, telefónne číslo, sociálne siete alebo si rýchlo vytvoriť profil „na 1 kliknutie“. Ak tak chcete urobiť, kliknite na tlačidlo „Registrácia“ v pravom hornom rohu obrazovky.

Pri výbere spôsobu registrácie v 1xBet bude hráč požiadaný o vyplnenie rôznych údajov. Takže pre rýchlu registráciu stačí zvoliť menu účtu a krajinu bydliska a vytvorením profilu prostredníctvom mailu – uviesť kľúčové údaje o stávkujúcom. Nakoniec však v súkromnej kancelárii budete musieť zadať všetky informácie o sebe a priložiť kópiu pasu na overenie profilu. Radi by sme tiež uviedli, že priemerný čas na registráciu je 5 minút. Preto si hráč môže vybrať akúkoľvek možnosť.

Veľa hráčov sa pýta na registráciu v 1xBet bez pasu (ak chcú zostať v anonymite alebo sú mladší ako 18 rokov) alebo bez UCPIS. O tejto možnosti budeme hovoriť v samostatnom článku.

Ďalšie otázky týkajúce sa registrácie v 1xBet:

Ako sa môžem zaregistrovať na 1xBet?

Bookmaker 1xBet poskytuje hráčom mobilnú aplikáciu pre Android a iOS. Okrem toho je k dispozícii aj verzia webovej stránky optimalizovaná pre telefóny a tablety. Registrácia v 1xBet na telefóne sa pritom nelíši od registrácie na počítači. V aplikácii a na mobilnej verzii stránky sú k dispozícii všetky 4 rovnaké možnosti opísané v článku.

💻 Ako sa môžem zaregistrovať prostredníctvom mobilnej stránky 1xBet?

Ak si chcete vytvoriť konto na mobilnej stránke 1xBet, musíte prejsť do sekcie „Registrácia“. Tá je dostupná v pravom hornom rohu stránky. Potom si musíte vybrať jeden zo spôsobov vytvorenia profilu: prostredníctvom e-mailu, telefónu, sociálnych sietí alebo „1 kliknutím“.

Ako sa môžem zaregistrovať do 1xBet na svojom telefóne?

Proces registrácie do 1xbet na vašom telefóne sa nelíši od vytvorenia účtu na vašom počítači. Ak hráč používa mobilnú verziu stránky alebo aplikáciu, tlačidlo registrácie sa nachádza v pravom hornom rohu obrazovky. Stávkujúci majú k dispozícii aj 4 možnosti vytvorenia účtu.

⭐ Aký je najlepší spôsob registrácie na 1xBet?

1xBet dáva nováčikom na výber zo 4 spôsobov vytvorenia herného profilu. Každá z možností vám umožní vytvoriť si účet do 5 minút. Preto je na hráčovi, aby určil najlepší spôsob registrácie, ktorý závisí od jeho záujmov.

Relevantné správy