Intro

Ako si môžem stiahnuť a nainštalovať aplikáciu 1xBet?

Скачать приложение 1хБет на компьютер
Bookmaker 1xBet dáva hráčom možnosť podávať stávky z rôznych zariadení. Hoci je stávková stránka optimalizovaná pre mobilné telefóny a tablety, stávková kancelária sa postarala o alternatívne nástroje na stávkovanie. Hráči môžu podávať stávky prostredníctvom špeciálnych aplikácií určených pre smartfóny a počítače. O tom, ako si ich stiahnuť a nainštalovať, sa dočítate v tomto článku.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Ako si stiahnuť 1xBet?

Pokiaľ ide o túto otázku, používatelia majú na mysli softvér od spoločnosti 1xBet. Vývojový tím pripravil aplikácie pre počítače so systémom Windows. Aplikáciu 1xBet je možné stiahnuť aj na zariadeniach Android a iPhone. Za týmto účelom sa oplatí prejsť do špeciálnych sekcií, ktoré sa nachádzajú na webovej stránke stávkovej kancelárie. Procesom stiahnutia a inštalácie aplikácie sa podrobnejšie zaoberáme nižšie.

Upozorňujeme, že jediným bezpečným zdrojom na sťahovanie aplikácií je oficiálna webová stránka 1xBet. Ak si hráč nainštaluje aplikáciu z iných zdrojov, môže obsahovať škodlivý kód. V takom prípade môže hráč stratiť prístup k svojmu účtu alebo poskytnúť svoje osobné údaje tretím stranám.

Ako si môžem stiahnuť 1xBet do svojho počítača?

Ak chce hráč používať aplikáciu 1xBet pre počítač, musí si ju stiahnuť z webovej stránky stávkovej kancelárie. V ľavom hornom menu sa nachádza sekcia s názvom „Aplikácia pre stolný počítač“, ktorá obsahuje odkaz na inštalačný súbor 1xWin. Ako môžete vyčítať z názvu, softvér funguje výlučne v systéme Windows. Prípadne si hráči používajúci Mac OS môžu nainštalovať prehliadač s VPN alebo samostatnú službu VPN na zmenu IP adresy a bodu pripojenia.

Okrem inštalačného súboru sa na stránke „Desktopová aplikácia“ nachádzajú všeobecné informácie o programe 1xWin. Tipujúci tu nájde aj návod na inštaláciu softvéru do svojho počítača.

Ako si môžem stiahnuť aplikáciu 1xBet pre Android a iOS?

Na stiahnutie mobilnej aplikácie 1xBet pre Android alebo iPhone musí hráč navštíviť sekciu „Aplikácia pre smartfóny“. Nájdete v nej odkazy na inštalačné súbory a návod na inštaláciu softvéru. Je potrebné poznamenať, že aplikáciu 1xBet pre Android je možné stiahnuť iba z webovej stránky stávkovej kancelárie, zatiaľ čo aplikácia pre iOS (iPhony) je k dispozícii v AppStore. Prečo nie je inštalačný súbor dostupný na Google Play? Dôvod spočíva v osobitostiach umiestňovania finančných a hazardných aplikácií v službe Google.

Скачать 1хБет приложения для ставок

Ako nainštalovať 1xBet na Android?

V predchádzajúcej časti sme uviedli, že stávkar nemôže nainštalovať 1xBet z Google Play. Ak chcete aplikáciu nainštalovať na Android, musíte si stiahnuť APK do počítača. Ďalej je potrebné povoliť inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov: prejdite do „Nastavenia“ – „Inštalovať neznáme aplikácie“ (umiestnenie tejto možnosti závisí od verzie systému Android). Po nainštalovaní aplikácie 1xBet pre Android sa môže hráč automaticky aktualizovať

Ako nainštalovať 1xBet na iPhone?

Vyhľadajte inštalačný súbor pre 1xBet na iPhone (IPhone) v AppStore. Vďaka rýchlej inštalácii nemusí hráč vykonávať žiadne ďalšie bezpečnostné manipulácie na svojom iOS. Ak sa niečo zmení a bude potrebné vykonať inštaláciu ručne, stávkar bude musieť urobiť aplikáciu firemnou. Viac informácií na túto tému nájdete v dokumentácii k systému iOS.

Ďalšie otázky na tému „Ako stiahnuť 1xBet?“

⬇️ Kde si môžem stiahnuť aplikáciu 1xBet?

Aplikácie na stávkovanie 1xBet si môžete stiahnuť z oficiálnej webovej stránky stávkovej kancelárie. Programy sú zhromaždené v sekciách „Desktopová aplikácia“ (pre počítač) a „Aplikácia pre smartfóny“ (pre telefóny). Tu si môžete stiahnuť najnovšiu verziu aplikácie 1xBet.

▶️ Ako si môžem nainštalovať aplikáciu 1xBet na svoj IPhone v Rusku?

Pre používateľov žijúcich v Rusku je potrebné použiť alternatívny vstup pre prístup na webové stránky, napríklad zrkadlo 1xBet. Aplikáciu 1xBet si však môžete do svojho iPhonu nainštalovať priamo z AppStore. Trhovisko nie je z územia krajiny blokované.

🚫 Prečo aplikácia 1xBet nefunguje na iOS?

Ak má hráč problémy s prihlásením do svojho osobného účtu prostredníctvom aplikácie 1xBet na iOS, je vhodné venovať pozornosť verzii aplikácie a systému. Ak došlo k nejakým aktualizáciám, aplikácia nemusí fungovať správne. Stojí tiež za to skontrolovať, či nie je prevádzka na webovú stránku 1xBet blokovaná prostredníctvom vášho poskytovateľa internetových služieb. Napriek prítomnosti VPN v aplikácii táto možnosť nefunguje vždy správne.

❌Ako odinštalujem aplikáciu 1xBet?

Aplikáciu 1xBet môžete odinštalovať pomocou štandardných nástrojov na počítači alebo telefóne. Hráč môže postupovať podľa príkazov dostupných na jeho zariadení. Odinštalovanie aplikácie 1xBet by malo prebehnúť bez problémov.

Relevantné správy