Intro

Ako správne staviť na 1xBet?

Правильные ставки 1хБет
V predchádzajúcom článku sme pripravili odpovede na obľúbené otázky používateľov týkajúce sa stávkovania na 1xBet. Hráči sa môžu dozvedieť, ako postupovať na webovej stránke, v mobilnej aplikácii alebo v softvéri pre PC. Na konci uvedeného materiálu sa hovorilo o tom, že okrem pochopenia schémy stávkovania stojí za to naučiť sa, ako správne stávkovať na 1xbet. Čomu sa oplatí venovať pozornosť? Ako získať viac výhier? Dotknime sa tejto témy v článku

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Ako sa naučím správne stávkovať na 1xBet?

Ak ste v športovom stávkovaní nováčikom, odporúčame vám okrem dnešného materiálu prečítať si aj články v našej Škole stávkovania. Tá sa skladá z 3 úrovní s rôznymi výukovými článkami. Obsahujú informácie o kľúčových pojmoch v stávkovaní a tipy pre úspešné stávkovanie. Môžete tiež získať základné informácie o psychológii stávkovania a ďalších dôležitých faktoroch, ktoré ovplyvňujú úspešnosť stávkovania. Po vytvorení účtu na stávkovej stránke 1xBet odporúčame, aby ste sa oboznámili s portálom stávkovej kancelárie. Uvedené informácie, v úvodnej časti článku, obsahujú návod na kroky, ktoré sa oplatí dodržať pri uzatváraní stávky. Hoci cesta nie je zložitá, mali by ste sa dobre oboznámiť so všetkými funkciami, ktoré ponúka stávková kancelária. Takisto si pozorne prejdite všetky obrazovky, aby ste napríklad v zhone neklikli na neúmyselné tlačidlo. Takéto chyby môžu viesť k strate stávky. Okrem toho, aby ste správne stavili na 1xbet, je dôležité poznať pravidlá stávkovej kancelárie. Všetky informácie sú uvedené v časti „Pravidlá“. Nachádzajú sa tu popisy funkcií, vlastnosti rôznych typov stávok atď. Tiež sa oplatí zistiť, v ktorých prípadoch stávková kancelária uplatňuje sankcie voči hráčom a vyhnúť sa prípadným porušeniam. V opačnom prípade môžu byť prípadné obmedzenia, napríklad maximálneho limitu stávky, pre stávkujúceho nepríjemným prekvapením Правила на 1xBet

Ako správne stávkovať na 1xbet?

Každý hráč chce na stávkovaní zarobiť viac, ako minie. Preto pod pojmom „správne“ mnohí používatelia rozumejú dosiahnutie výhry. Keď teda hovoríme o „správnom“ stávkovaní, máme na mysli stávky, ktoré boli podané rozumne. Aby ste mohli správne stávkovať na 1xbet a získať výhry, stojí za to venovať pozornosť nasledujúcim tipom:

 1. Rozhodnite sa pre stratégiu stávkovania. Pre začiatočníkov je najlepšou stratégiou stávkovania držať sa jednoduchých stávok a až potom skúšať podávať viacnásobné stávky.
 2. Naučte sa, ako rozdeliť svoj bankroll. Neplytvajte celým vkladom na jednu stávku. Je potrebné správne rozdeliť peniaze na tucet stávok, aby ste v prípade prehry mali prostriedky na výhru späť.
 3. Neporušujte pravidlá stávkovej kancelárie 1xBet. Spoločnosť sa naučila rozpoznávať všetky druhy podvodov. Snaha prekabátiť stávkovú kanceláriu nekalými spôsobmi môže viesť k obmedzeniam v profile alebo jeho zablokovaniu.
 4. Aktívne využívajte bonusové programy. Bookmaker 1xbet poskytuje hráčom rôzne bonusy a propagačné akcie. Využívajte ich na získanie ďalších cien a výhier.
 5. Nespoliehajte sa na „100% výsledky„. V každom zápase môžu byť nuansy, ktoré ovplyvňujú výsledok. Preto by ste mali vždy myslieť na plán „B“.
 6. Pred podaním stávky analyzujte udalosti. Oplatí sa zistiť všetky nuansy o účastníkoch zápasu. Zranenia, poveternostné podmienky, efektivita v predchádzajúcich zápasoch môžu veľa napovedať o nadchádzajúcom zápase.
 7. Nenaháňajte sa za vysokými kurzami. Rýchly zisk je spôsob, ako prísť o svoj bankroll. Na webovej stránke 1xBet sa oplatí vyberať udalosti s minimálnym rizikom pre hráča.
 8. Robte si prestávky. Nemali by ste hrať nepretržite. Nedostatok odpočinku môže viesť k strate sústredenia a strate. Umiestňovanie športových stávok by malo byť dávkované.

Виды бонусов от 1хБет

Aké sú kľúčové stratégie pre správne stávkovanie na 1xbet?

Na internete nájdete mnoho úspešných príbehov stávkarov a rôznych stratégií, ktoré sú často variáciami tých hlavných. Preto nebudeme popisovať všetky rôzne možnosti, ako správne podať stávky na 1xBet. Pozornosť budeme venovať len takýmto stratégiám:

 1. A fixnásuma z banky. Hráč by si mal zvoliť pevné percento alebo sumu z dostupnej banky pre všetky svoje stávky. Často sa odporúča vziať si 1-5 % v závislosti od výšky vkladu. V prípade prehry jednej stávky môže druhá stávka pokryť stratu alebo ju čiastočne vyrovnať.
 2. Kellyho kritérium. Použitie pravdepodobnosti udalosti na výpočet sumy stávok. Napríklad pri banke 100 USD alebo jej ekvivalente, kurze 3 a pravdepodobnosti výsledku 0,4 by mal hráč staviť 10 USD alebo rovnakú sumu v inej mene. Veľkosť stávky sa vypočíta podľa vzorca C = (3*0,4-1)/(3-1) = 0,1. Výsledok (0,1) je percento z bankrollu, ktoré môže byť umiestnené ako stávka.
 3. Použitie „catch-up„. Ak bola predchádzajúca stávka hráča neúspešná, na získanie stávkovej sumy, ktorá pokryje prehru, možno použiť nasledujúci vzorec. Vzorec je nasledovný: S = V + LB/K – 1, kde: V je výška zisku, ktorý sa má dosiahnuť z „dorovnania“, LB je výška prehratej stávky, K je stávkový pomer.

Pri používaní týchto stratégií by mal mať používateľ na pamäti, že nezaručujú 100% úspech. Vždy by ste sa mali spoliehať na svoje osobné skúsenosti a nájsť riešenie, ktoré vám v konkrétnom prípade umožní profitovať zo stávok. To je celé tajomstvo podávania správnych stávok na 1xbet.

1xbet ako vsádzať na výhru?

Každý stávkar pri uzatváraní stávky chce, aby bola víťazná. Bohužiaľ, žiadny hráč nie je imúnny voči stratám. Naopak, skúsení stávkari tvrdia, že prehra vám umožní prehodnotiť stratégiu a nabudúce dosiahnuť pozitívny výsledok. Pri stávke 1xbet je však možné vsadiť na výhru a minimalizovať počet prehier. Aby ste to dokázali, musíte sa riadiť odporúčaniami popísanými v časti „Ako správne stávkovať na 1xbet?“ Všetkým nováčikom, ktorí čítajú tento článok, odporúčame dodatočne si prečítať materiály v „Škole stávkovania“. Príslušnú sekciu nájdete v menu na našej webovej stránke. Obsahuje desiatky článkov o teórii a psychológii stávkovania. Vďaka nim sa používateľ dozvie, ako vsádzať, aby vyhral v 1xBet. Opäť však platí, že nie všetky stávky budú úspešné. Každá porážka je pre používateľa lekciou, o ktorej sa zmieňuje aj v návodoch. Skôr ako prejdeme k návodom, neponárajte sa, prosím, bezhlavo do sveta stávkovania. Musíte ich robiť s rozumom, pretože stávkovaním môžete prísť nielen o peniaze, ale aj o povesť a dôveru rodiny, blízkych a obchodných partnerov. Správne stávkovanie na 1xbet s veľkými výhrami nie je až tak ďaleko od závislosti. Majte to stále na pamäti!

Relevantné správy