Intro

Ako vybrať peniaze z 1xBet: dostupné metódy

Вывести средства 1хБет
Hráči, ktorí získali svoje prvé výhry alebo minuli časť svojho bankrollu, si môžu vybrať finančné prostriedky na svoj osobný účet. Stávková kancelária poskytuje používateľom na tento účel rôzne platobné služby. Hráči však majú stále veľa otázok súvisiacich s výberom peňazí z 1xbet. Odpovieme na ne v článku.

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Ako vybrať finančné prostriedky z 1xbet: dostupné možnosti

Na webovej stránke stávkovej kancelárie sa nachádza sekcia „Platby“, v ktorej sú zhromaždené informácie o tom, ako vkladať a vyberať peniaze z 1xbet. Stránka je organizovaná tak, že používatelia majú možnosť zobraziť informácie o individuálne vybraných krajinách a z hľadiska vkladov a výberov.

Je potrebné poznamenať, že počet platobných služieb závisí od krajiny bydliska hráča. V priemere majú hráči k dispozícii viac ako 30 možností vkladov a výberov finančných prostriedkov:

  • Prevody prostredníctvom platobných kariet.
  • Prevod peňazí na bankový účet (pre niektoré krajiny).
  • Elektronické peňaženky.
  • Platobné systémy.
  • Kryptomeny.

Aby hráč mohol vybrať peniaze z 1xbet, musí si vybrať službu, ktorá ho zaujíma, zadať údaje o platobnom nástroji a potvrdiť operáciu. Potom sa platba odošle na overenie, ktoré podľa predpisov môže trvať od niekoľkých hodín do jedného dňa. Ak sa nevyskytnú žiadne otázky, peniaze budú prevedené na uvedený osobný účet.

Личный кабинет 1xБет - Вывести средства

Ako si môžem vybrať peniaze z 1xBet na svoju kartu?

Ak chce hráč previesť peniaze na bankovú kartu, mal by prejsť do sekcie „Výber z účtu“ (osobný kabinet) a vybrať kartu platobného systému, ktorý ho zaujíma. Univerzálnym riešením je Visa a MasterCard. V niektorých krajinách sú však k dispozícii aj prevody na karty Maestro alebo Mir. Posledná možnosť bude relevantná pre stávkarov z Ruska, ktorí používajú kartu Mir na vklad a výber peňazí z 1xbet.

Po kliknutí na hologram platobného systému by ste mali zadať sumy, ktoré sa majú previesť, a zadať číslo karty. Po odoslaní žiadosti, kontrole pôvodu finančných prostriedkov a ich použití na platforme dostane hráč uvedenú sumu na svoj osobný účet.

Radi by sme upozornili na skutočnosť, že všetky vydávajúce banky spolupracujú s platobnými systémami. Preto používatelia nebudú mať žiadne problémy s výberom finančných prostriedkov dostupných na 1xbet do Sberbank (Rusko), Privatbank (Ukrajina) atď.

1xbet: ako vybrať peniaze do elektronických peňaženiek?

Ako už bolo uvedené, stávková kancelária 1xbet poskytuje možnosť vykonávať prevody na elektronické peňaženky, ako sú Skrill a Jeton Wallet. Ide o pomerne obľúbený nástroj, a to vďaka ochrane súkromia a rýchlosti prevodov.

Rok 2021 však priniesol sklamanie stávkarom, ktorí používali peňaženky Qiwi (Qiwi) a Yandex.Money (YMoneu). Ruská centrálna banka ukončila audit finančných spoločností a zistila mnoho nezrovnalostí v medzinárodných prevodoch. Keďže činnosť inštitúcií zaoberajúcich sa hazardnými hrami nie je v Rusku dostupná, spolupráca s 1xbet je pre ruské spoločnosti plná dôsledkov. Vysoké pokuty uložené spoločnostiam spravujúcim Qiwi a Yandex.Money viedli k tomu, že tieto elektronické peňaženky zmizli z webovej stránky stávkovej kancelárie. Obľúbené otázky „Ako vybrať peniaze z 1xBet na Yandex.Money?“ alebo „Ako previesť finančné prostriedky z 1xBet na Qiwi“ tak majú rovnakú odpoveď: „Zatiaľ nie“. Podpora stávkovej kancelárie odpovedá, že ide o technický problém. Za všetko však môžu pokuty od Centrálnej banky Ruska a prísnejší finančný dohľad v krajine.

1хБет сколько выводится платеж

Ako si môžem vybrať peniaze z 1xBet z telefónu?

Počet používateľov, ktorí používajú mobilné aplikácie 1xbet, neustále rastie. Preto nie je prekvapujúce, že hráči majú otázky týkajúce sa používania telefónu na transakcie s účtom. Vďaka užívateľsky prívetivému rozhraniu mobilnej aplikácie 1xBet to však nebude ťažké. Okrem toho je softvér rýchly, takže hráč nestrávi oveľa viac času ako pri používaní webovej verzie hazardného portálu.

Ak je hráč autorizovaný, mal by prejsť na „Platby“ – „Výber z účtu“ a vybrať si platobný nástroj, ktorý ho zaujíma. Potom je potrebné zadať sumu, ktorá sa má previesť, a údaje o karte/účte. Po kontrole budú finančné prostriedky pripísané na zvolený platobný nástroj podľa predpisov.

Ako môžem vybrať peniaze z 1xBet na iné účty?

Stávková kancelária 1xBet pôsobí na trhu online stávok od roku 2012. Počas tejto doby sa spoločnosti podarilo získať cenné skúsenosti, aby mohla úspešne bojovať proti podvodníkom a chrániť svojich používateľov pred stratou peňazí. Preto pri svojej práci stávková kancelária používa jasný algoritmus činností, vrátane výberu peňazí z 1xBet.

Podľa pravidiel spoločnosti môžu hráči uskutočniť platbu finančných prostriedkov len prostredníctvom platobného nástroja, z ktorého bol vykonaný vklad. Napríklad, ak bola na vklad použitá banková karta, aj výhry môžu byť vyplatené len na túto kartu. Stávkujúci nemôže pridať inú kartu alebo určiť iný spôsob platby. Na webovej stránke nie je k dispozícii žiadna takáto funkcia.
Вывод средств 1хБет на карту Čo používatelia, ktorí na vklad používajú rôzne platobné nástroje? V takom prípade umožňuje stávková kancelária 1xBet výber peňazí na každú z platobných služieb v ekvivalente vkladu. V tomto prípade môže hráč previesť všetky svoje výhry na poslednú použitú platobnú metódu.

Používateľ teda nemôže zmeniť údaje pre výber peňazí z 1xbet. Pre podrobné vysvetlenie obmedzení by ste mali kontaktovať zástupcov podpory stávkovej kancelárie, ktorí vám poskytnú odpoveď z oficiálnych pravidiel spoločnosti.

Časté otázky týkajúce sa výberov z 1xBet

💳 Aké metódy výberu podporuje 1xBet?

používatelia 1xBet môžu vyberať finančné prostriedky na bankové karty, bankové účty (nie sú dostupné vo všetkých krajinách), elektronické peňaženky, platobné systémy a prostredníctvom kryptomien. Celkový počet platobných nástrojov sa líši podľa krajiny, ale často dosahuje viac ako 30 služieb.

📜 Čo potrebujem na výber peňazí z 1xBet?

Používateľ by mal staviť vložené prostriedky na šport, kyberšport (minimálny kurz od 1,1) alebo v hrách. Okrem toho musí byť profil overený poskytnutím cestovného pasu. Potom môže stávkar vybrať finančné prostriedky na svoj osobný účet.

❎ Čo mám robiť, ak si nemôžem vybrať peniaze z 1xBet?

V prípade technických chýb služby počkajte nejaký čas a operáciu zopakujte. Ak to nepomohlo, kontaktujte podporu a zistite príčinu. Podrobnejšie informácie o situáciách s obmedzeniami pri výbere peňazí z 1xBet nájdete v samostatnom článku na našej webovej stránke.

Relevantné správy