Intro

Ako vyplním registračný formulár 1xBet?

Регистрационная анкета 1xBet
V jednom z článkov na našej stránke sme informovali o registrácii na 1xBet pre nováčikov. Keďže stávková kancelária poskytuje rôzne spôsoby vytvorenia účtu (prostredníctvom e-mailu, telefónu, sociálnych sietí alebo rýchlej registrácie), hráči majú otázky, ako vyplniť všetky polia v registračnom formulári 1xBet. Pokúsime sa na ne odpovedať v dnešnom článku.

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Ako vyplním dotazník 1xbet?

Keď si hráč vyberie najlepšiu možnosť registrácie u 1xBet, môžete hovoriť o vyplnení formulára. Ide o to, že formuláre sú rôzne a závisia od zvoleného spôsobu registrácie. Okrem vytvorenia účtu prostredníctvom e-mailu vyžaduje stávková kancelária od hráča zadanie meny účtu a krajiny bydliska.

„Ako vyplniť formulár v 1xBet?“ – je obľúbená otázka medzi nováčikmi. Odpoveď je veľmi jednoduchá. Vo fáze registrácie by mal hráč vyplniť všetky navrhované polia a potom, po získaní prístupu na stránku, pristúpiť k zadaniu údajov do dotazníka. Nájdete ho v Osobnej oblasti – Osobné údaje. Hráč potom môže upraviť polia s prázdnymi alebo nesprávnymi údajmi o sebe.

Upozorňujeme, že údaje musia byť správne. Počas overovania profilu ich skontrolujú špecialisti 1xBet.

Ako vyplniť všetky polia registračného formulára 1xBet?

Hráč môže upravovať jednotlivé polia alebo všetky otvorené polia vo svojom profile. V prvom prípade je potrebné použiť ikonu ceruzky, v druhom prípade kliknúť na tlačidlo Upraviť všetko. Potom sa otvoria polia, do ktorých je možné zadať správne alebo chýbajúce údaje.

Анкета игрока 1хБет

Ak je nad poľom ikona zámku, hráč nemá možnosť ho upravovať. Preto je dôležité, aby ste si informácie pred zadaním niekoľkokrát skontrolovali, pretože následné úpravy môžu trvať dlho. Ak chcete zmeniť niektoré z polí, ktoré sú uzamknuté, musíte kontaktovať podporu prostredníctvom niektorého z dostupných kanálov.

Ako vyplním svoje osobné údaje na 1xBet?

Poskytnutie informácií o sebe je povinným postupom pre využívanie služieb spoločnosti. Ako už bolo uvedené, hráč musí vyplniť svoje osobné údaje v 1xBet. Môžete to urobiť prostredníctvom webovej stránky kancelárie (plná a mobilná verzia) a prostredníctvom mobilnej aplikácie. Za týmto účelom by mal hráč postupovať podľa nasledujúcich krokov:

 1. Autorizácia na webovej stránke (prihláste sa do hernej oblasti).
 2. Prejdite do časti „Osobné údaje“. Zvyčajne sa otvorí hneď po kliknutí na tlačidlo „Môj účet“.
 3. Vyberte všetky polia, do ktorých chcete zadať informácie, kliknutím na „Upraviť všetko“. Údaje v jednotlivom poli môžete zmeniť aj kliknutím na ikonu „Ceruzka“. O týchto operáciách sme podrobnejšie písali v predchádzajúcej časti.
 4. Vyplňte svoje osobné údaje na 1xBet. Ešte raz upozorňujeme, že tieto údaje musia byť správne.

V ďalšej časti nájdete informácie o poliach, ktoré je potrebné vyplniť. Je potrebné poznamenať, že uvedené údaje sa skontrolujú po podaní žiadosti o výber z webovej stránky. Preto po vyplnení osobných údajov v 1xBet stojí za to ich skontrolovať a vykonať potrebné opravy (v prípade chýb).

Niektoré polia nie je možné zmeniť prostredníctvom osobného kabinetu hráča. Ak ich potrebujete opraviť, odporúčame obrátiť sa na náš tím podpory, ktorý vám pomôže. Sú vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Ktoré polia obsahuje karta hráča 1xBet?

Profil hráča 1xBet sa skladá z dvoch častí: údaje o účte a kontaktné údaje. V prvej z nich má stávkujúci možnosť zmeniť iba heslo. Pri prechode do sekcie s kontaktnými údajmi musí užívateľ vyplniť tieto polia:

 • Priezvisko.
 • Meno.
 • Dátum narodenia.
 • Typ dokladu a údaje o doklade.
 • Región (provincia, okres)
 • Región, provincia, mesto.
 • Adresa registrácie.

Редактирование личных данных 1хБет

Nepovinné polia, ktoré je potrebné vyplniť:

 • Telefón.
 • E-mail.
 • Meno otca.
 • Miesto narodenia.

Ak si hráč všimne chybu v zadaných údajoch a nie je schopný ju sám opraviť, mal by kontaktovať tím podpory. V opačnom prípade môže dôjsť k problémom pri vyplácaní výhier. Preto by sme radi zopakovali, že pred registráciou alebo vyplnením osobnej karty na webovej stránke 1xBet je potrebné dôkladne skontrolovať všetky údaje.

Relevantné správy