Intro

Ako získam a použijem svoju bezplatnú stávku 1xBet?

Бесплатная ставка 1хБет
Stávková kancelária 1xbet ponúka stávky zadarmo nováčikom a pravidelným hráčom. Môžu ich využiť na vyskúšanie nových techník stávkovania a získať ďalšie odmeny od kancelárie. Kde môžem získať voľnú stávku a ako ju môžem použiť na webovej stránke stávkovej kancelárie? Článok sa venuje podrobnejším informáciám.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Čo znamená bezplatná stávka od 1xBet?

Bezplatná stávka 1xbet alebo bezplatná stávka je stávka, ktorú je možné podať na webovej stránke stávkovej kancelárie bez toho, aby ste museli zarobiť osobné peniaze. V tomto prípade je stávka vyplatená kanceláriou. Výhry sa nepripisujú na hlavný účet, ale na bonusový účet a podliehajú stávkovaniu podľa schémy popísanej v podmienkach freebetu.

Výška voľnej stávky závisí od stávkovej kancelárie. Vo všeobecnosti všetky stávkové kancelárie ponúkajú svojim používateľom vysoké freebety. Musíte si však dávať pozor, aby ste nenaleteli na marketingové triky. Majte na pamäti, že čím je freebet vyšší, tým sú podmienky stávkovania náročnejšie. Pokiaľ ide o 1xBet, spoločnosť ponúka pomerne lojálne pravidlá pre premenu voľnej stávky na peňažnú odmenu.

Ako môžem získať bezplatnú stávku od 1xbet?

Používatelia 1xbet majú k dispozícii nasledujúce typy voľných stávok:

  • Pre registráciu. Bezplatná stávka sa udeľuje po vytvorení účtu a vložení peňazí na váš účet. Ako získať bonus za prvý vklad na 1xbet sme písali v predchádzajúcom článku. Len poznamenajme, že maximálna výška bonusu je až 130 dolárov alebo ekvivalent v miestnej mene. To znamená, že 30 USD je dodatočná odmena, ktorú môžete získať pomocou nášho propagačného kódu STAVKAWIN.
  • Za propagačné body. Aktívni používatelia môžu za podávanie stávok získať špeciálne body. O tom, čo sú promo body 1xbet, sa hovorilo na blogu. Stručne povedané, je to ekvivalent cashbacku, ktorý hráč získava za svoju aktivitu na stránke. Ide o akýsi druh vernostného programu stávkovej kancelárie. Získané body môžete premeniť na promo kódy (na stránke je špeciálna sekcia) a použiť ich pri stávkovaní a hrách.
  • Za účasť na akciách. V sekcii PROMO nájdete desiatku akcií, vďaka ktorým môžete získať voľné body na stávky a hry. Kancelária tiež poskytuje výhercom a účastníkom promo akcie body, ktoré môžete premeniť na stávky zadarmo. O tom sa už písalo vyššie.
  • Narodeniny. stávková kancelária 1xbet blahoželá svojim používateľom k narodeninám voľnou stávkou.

V zriedkavých prípadoch môže spoločnosť poskytovať stávky zadarmo ako kompenzáciu za ťažkosti s účtom a iné problémy. Neexistujú žiadne iné spôsoby, ako získať voľné stávky.

Промокоды в 1xBet (1хБет)

Aké sú špecifiká používania 1xBet Freibet?

Noví hráči by si mali pozorne prečítať podmienky používania bezplatnej stávky na 1xbet. Po prvé, existuje niekoľko obmedzení (nuáns) pre tento typ stávok. Po druhé, získanie výhry z freibetu neznamená automatické získanie peňazí. Finančné prostriedky musia byť najprv vsadené. A práve tu čaká na používateľov prvé sklamanie: nie vždy je možné staviť celú sumu a získať bonus späť na hlavný účet.

Ak sa vrátime k otázke obmedzení, hráči by mali venovať pozornosť špecifikám podávania bezplatných stávok:

  • Obmedzený počet udalostí. Freibet môžete podať len na určité športové alebo predzápasové udalosti.
  • Vysoké kurzy na stávkovanie. Aby ste vyhrali, kurz na stávku musí byť aspoň taký vysoký ako stanovená hodnota. Často musí byť kurz od 1,50.
  • Obmedzený typ stávok. Bezplatnú stávku na 1xbet môžete podať expresne na určitý počet výsledkov.

Po splnení týchto podmienok a získaní odmeny sa oplatí bonusové peniaze vsadiť. Aj v ňom sa nachádzajú vyššie opísané obmedzenia. Okrem nich možno spomenúť aj minimálnu výšku stávok na stávkovanie. Spravidla je táto suma rádovo vyššia ako pri bežnej stávke.

Ďalšie otázky týkajúce sa bezplatnej stávky 1xBet

▶️ Ako môžem používať stávky zadarmo na 1xBet?

Bookmaker poskytuje hráčom voľné stávky vo forme promo kódov. Ak chcete využiť bezplatnú stávku v 1xBet, musíte pri podaní stávky zadať dostupný číselno-písmenový kód do poľa „Promo kód“. Pole „Výška stávky“ by malo zostať prázdne. V tomto prípade bookmaker určite započíta promo kód a peniaze z hlavného účtu nestrhne.

✅ Ako môžem podať bezplatnú stávku na 1xBet?

Ak chcete podať bezplatnú stávku na 1xbet, musíte splniť všetky podmienky predpísané v časti „Bonusy a darčeky“. Tie spočívajú vo výbere konkrétneho športu, kurzu a typu stávky zadarmo. Viac informácií o týchto obmedzeniach si môžete prečítať v jednej z častí tohto článku.

⏱️ Ako dlho trvá, kým vyhráte stávku 1xBet zadarmo?

Po získaní odmeny za bezplatnú stávku majú hráči obmedzený čas na jej vsadenie. Presný počet dní je uvedený v podmienkach voľnej stávky (pozri časť Bonusy a darčeky). V priemere však majú hráči 30 dní na dokončenie výberu na svoj hlavný účet.

Relevantné správy