Intro

Alternatívne stránky pre 1xBet

Альтернативные сайты 1хБет
[Box_text icon=“U“]1xbet poskytuje svoje služby online používateľom zo všetkých krajín sveta. V niektorých štátoch je však prostredníctvom zákazu hazardných hier alebo neuznania zahraničných licencií stránka kancelárie zablokovaná. Preto by si stávkari mali vyhľadať alternatívnu stránku 1xBet alebo takzvané zrkadlo 1xBet, o ktorom sme už na našej webovej stránke písali. Tému však chceme rozšíriť o článok o vyhľadávaní záložných stránok stávkových kancelárií a bezpečnosti pri ich používaní[/box_text]

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Alternatívne stránky 1xbet: vyhľadávanie adries

Ak nevidíte oficiálnu stránku 1xbet.com, stojí za to vyhľadať alternatívny portál hazardných hier 1xbet. Ako už bolo spomenuté v úvodnej časti, stávková kancelária poskytuje používateľom oficiálne zrkadlá. Ide o stránky, ktoré majú rôzne adresy, ale ich databáza je synchronizovaná. Preto po podaní stávky na jednom portáli je možné ju spravovať na inom. Stávkujúci tak nemusia používať VPN na zmenu IP adresy a miesta pripojenia ani inštalovať aplikácie 1xBet pre stávkovanie. Ak chcete nájsť záložné stránky 1xBet, môžete použiť vyhľadávač. Pomocou dotazov „alternatívne stránky 1xBet“ alebo „oficiálne zrkadlo 1xBet“ môžete nájsť desiatky stránok podporovaných spoločnosťou 1xBet. Bohužiaľ sa oplatí venovať čas hľadaniu konkrétnej adresy. Keďže poskytovatelia internetových služieb často blokujú nové domény stávkových kancelárií, informácie v článkoch nemusia byť aktuálne. V čase písania tohto článku tak mali stávkari prístup k takým záložným stránkam 1xbet, ako sú ua-1x-bet.com a 1-xbet1023192.top.

Bezpečné používanie záložných stránok 1xbet

Okrem stávkovej kancelárie 1xBet, ktorá prevádzkuje alternatívne stránky, to robia aj zneužívatelia. Tí sa snažia podvrhnúť hazardný portál, aby získali osobné údaje stávkujúcich, vrátane údajov o pase. Phishingové schémy sú u podvodníkov pomerne častým trikom. Preto sa oplatí byť opatrný pri návšteve stránok, ktoré sa nachádzajú na neoverených zdrojoch. Зеркало 1xBet Ako zistím, že alternatívna stránka 1xbet je falošná? Stojí za to venovať pozornosť:

  • Problémy s prihlásením do osobnej skrine. Pri zadávaní používateľského mena a hesla sa zobrazí chyba, hoci všetky údaje sú správne. Takisto osobné konto nevyzerá rovnako ako na skutočnej stránke úradu.
  • Hlavná stránka, a to jej statická časť. Zápasy na stránke nezodpovedajú skutočnému rozpätiu, skóre a kurzy nie sú aktualizované.
  • Stránky dostupné v menu nie sú funkčné. Pri prechode do rôznych sekcií falošnej stránky si môžete všimnúť aj presmerovanie na oficiálne stránky stávkovej kancelárie 1xBet.
  • Nefunkčné hranie hazardných hier v demo režime.

V prípade zistenia takejto klonovanej stránky odporúčame nezadávať svoje osobné údaje (používateľské meno a heslo), ako aj neprevádzať údaje o karte. Ak si hráč po prenose údajov všimol falošný portál, je potrebné zmeniť prihlasovacie meno a heslo, ako aj nastaviť iný CVV kód na karte (ak to banka umožňuje, v opačnom prípade – znovu vydať kartu). Odporúčame tiež kontaktovať tím podpory na oficiálnych stránkach 1xBet. Nahláste falošné zrkadlo, aby stávková kancelária mohla prijať opatrenia na jeho zablokovanie.

Relevantné správy