Intro

aplikácia 1xBet pre iPhone: ako si ju stiahnuť a nainštalovať?

Как скачать 1xBet на Айфон
[Box_text icon=“Q“]Majitelia iPhonov (iPhone) môžu podávať stávky prostredníctvom webovej stránky 1xBet (je optimalizovaná pre veľkosť obrazovky) alebo použiť mobilnú aplikáciu. Druhý menovaný nástroj je veľmi obľúbený u skúsených používateľov. Nováčikovia však majú veľa otázok týkajúcich sa stiahnutia softvéru do telefónu, jeho inštalácie do iPhonu a správneho používania. Preto sme pre vás pripravili odpovede na populárne otázky k dnešnej téme.[/box_text]

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Ako si môžem stiahnuť 1xBet do svojho iPhonu?

softvér1xBet je k dispozícii na stiahnutie na AppStrore. Hráči si tak môžu nainštalovať aplikáciu 1xBet do svojho iPhonu priamo zo svojho telefónu. Stačí sa prihlásiť na trh s aplikáciami a vyhľadať tú správnu podľa názvu stávkovej kancelárie. Priamy odkaz na AppStrore si môžete zobrať aj z webovej stránky stávkovej kancelárie. Upozorňujeme, že na portáli kancelárie nie je pripravený inštalačný súbor na stiahnutie 1xBet na iPhone.

Ako si stiahnuť 1xBet na iPhone v Rusku?

Činnosť stávkovej spoločnosti 1xBet v Rusku nie je legálna. Webová stránka spoločnosti je zablokovaná úradom Roskomnadzor. Preto musia stávkari používať ďalší softvér alebo zrkadlá 1xBet, aby blokovanie obišli. Medzi ne patrí mobilná aplikácia 1xBet pre iPhone. Na jej stiahnutie nie je potrebné navštíviť oficiálnu stránku stávkovej kancelárie. Aplikáciu 1xBet pre iPhone si môžete stiahnuť z ruského trhoviska. V tomto prípade by nemali nastať žiadne ťažkosti s inštaláciou a ďalším používaním aplikácie.

Ak je stránka s aplikáciou zablokovaná, mali by ste:

  1. Prejdite do Nastavenia – Apple ID **** (e-mail používateľa) – Zobraziť a zmeňte geografickú polohu z Ruska na Ukrajinu, kde stránka nie je blokovaná.
  2. Vráťte sa na stránku aplikácie v oficiálnom obchode Apple a stiahnite si softvér.
  3. Nainštalujte 1xBet do svojho iPhonu a opäť zmeňte geolokáciu.

Вход в мобильную версию 1xBet

Kde si môžem stiahnuť 1xBet na iPhone?

Na túto otázku sme už odpovedali v prvej časti. Aplikáciu 1xBet pre iPhone nájdete na oficiálnom trhu stávkovej kancelárie. Vďaka tomu, že politika spoločnosti Apple nezakazuje používanie aplikácií pre hazardné hry, môžu si používatelia stiahnuť a nainštalovať softvér z AppStore.

Na stávkových portáloch nájdete aplikáciu 1xBet pre iOS. Neodporúčame však inštalovať aplikácie z externých zdrojov. Nie je to bezpečné a môže to viesť k strate prístupu k vášmu účtu. Okrem toho môžu útočníci využiť informácie vo vašom mobilnom telefóne na vlastné účely.

Prečo sa 1xBet nestiahne do môjho iPhonu?

V prípade, že hráč nemá prístup na stránku AppStore, môžete vyskúšať metódu popísanú v časti „Ako stiahnuť 1xBet do iPhone v Rusku?“ Ak sa na stránku dostanete, ale program sa nenainštaluje, musíte skontrolovať nastavenia vášho iPhonu. Možno bol telefón nedávno aktualizovaný a nepodporuje verziu hazardnej aplikácie 1xBet. S touto otázkou sa môžete obrátiť na operátorov horúcej linky stávkovej kancelárie. Treba pripomenúť, že sú k dispozícii 24 hodín denne.

Relevantné správy