Intro

aplikácia 22Bet pre Android: jej používanie na stávkovanie

Мобильное приложение 22Бет Android
V súčasnosti sa vo svete čoraz viac oceňuje mobilita. Preto smartfóny s neustálym online prístupom sprevádzajú dospelého človeka po celý deň. Pri preprave do práce, počas prestávok, dokonca aj pri obede alebo večeri si mnohí ľudia nájdu čas na „surfovanie“ po internete. Prečo teda netráviť čas príjemným a užitočným spôsobom? Stiahnite si aplikáciu 22Bet pre Android a užívajte si užívateľsky prívetivé rozhranie a možnosť podávať stávky kedykoľvek a kdekoľvek. Na to, aby ste mohli stávkovať z mobilu, potrebujete len internetové pripojenie, ktoré je v dnešnej dobe samozrejmosťou

Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu 22Bet pre Android

Oficiálnu aplikáciu 22Bet pre Android si môžete stiahnuť iba zo stránky. Bohužiaľ, spoločnosť Google zakázala hazardné aplikácie na svojej stránke Google Play. To veľmi sťažuje inštaláciu softvéru do vášho smartfónu. Najmä ak hráči nemajú prístup na oficiálnu webovú stránku (v krajine je blokovaná).

Napriek tomu, že nie všetky krajiny môžu hráčom umožniť prístup na stránku, stále sa nepokúšajte nájsť a nainštalovať mobilnú aplikáciu 22Bet z iných zdrojov. Ak tak urobíte, riskujete, že stratíte prístup k svojmu profilu na webovej stránke. Podvodníci budú môcť použiť vaše osobné údaje vo svoj prospech. Jediné, čo vám môžeme odporučiť, je použiť zdroje na obídenie blokovania webovej stránky 22Bet.

Takže ste sa prihlásili na oficiálnu webovú stránku 22Bet. Na pravej strane obrazovky, hneď pod kupónom, sa nachádza banner s názvom „22Bet Mobile Apps“. Kliknite na „Podrobnosti“ a otvorí sa nová stránka, na ktorej sa zobrazí otázka, pre ktorý operačný systém si chcete aplikáciu stiahnuť. Inštalačný súbor vyberiete pomocou odkazu „Download Android app“ a postupujte podľa pokynov na stiahnutie. Je to celkom jednoduché:

 1. Vo vyskakovacom okne dajte súhlas so stiahnutím.
 2. Prejdite do nastavení telefónu. V časti „Zabezpečenie“ povoľte inštaláciu z neznámych zdrojov.
 3. Keď je posuvník „Povoliť pre tento zdroj „* nastavený na aktívnu hodnotu, stlačte tlačidlo „Späť“.
 4. Spustite inštalačný súbor. V zobrazenom okne kliknite na tlačidlo „Inštalovať“.
 5. Hotovo! Vychutnajte si výhody aplikácie 22Bet Mobile pre Android.

*Po nainštalovaní aplikácie môžete obnoviť nastavenia telefónu do pôvodného stavu.

Мобильное приложение 22Бет для Android

Ešte raz by sme vám chceli pripomenúť, že aplikácia je pre váš telefón a pre vás úplne bezpečná, ak ju stiahnete podľa pokynov z oficiálnej webovej stránky. Stávková spoločnosť nezodpovedá za bezpečnosť používania mobilnej aplikácie 22Bet pre Android stiahnutej z iných zdrojov.

Výhody aplikácie 22Bet pre Android

Po nainštalovaní aplikácie 22Bet do svojho smartfónu budete príjemne prekvapení. Podporuje úplne všetky funkcie oficiálnej webovej stránky a v niektorých momentoch má dokonca svoje vlastné výhody. Pozrime sa na tie hlavné:

 • Rýchlosť. Aj keď máte slabý internetový signál, aplikácia je v porovnaní s mobilnou verziou webovej stránky pomerne rýchla.
 • Aplikácia sa ľahko používa, má intuitívne rozhranie a podporuje všetky funkcie, ktoré potrebujete na rýchle a jednoduché stávkovanie.
 • K dispozícii ješiroká škála funkcií. Súbor funkcií je podobný ako v prehliadačovej verzii webovej stránky. Môžete uzatvárať klasické stávky, sledovať zápas naživo a okamžite uzatvárať stávky, sledovať videoprenosy zápasov, hrať v kasíne a mnoho ďalšieho.
 • Dostupnosť bonusu pre začiatočníkov. Po nainštalovaní aplikácie 22Bet pre Android získajú noví hráči uvítací bonus.
 • Štatistiky udalostí naživo. Udalosti a zápasy naživo môžete sledovať bez registrácie.
 • Prevodpeňazí v okrúhlych hodinách. Možnosť vykonávať finančné operácie kedykoľvek počas dňa.
 • Online chat. nepretržitý prístup na náš živý chat.

Stávková spoločnosť neustále aktualizuje mobilnú aplikáciu 22Bet pre Android, rozširuje jej funkcie a zlepšuje jej funkčnosť. Preto zostaňte naladení a aktualizujte verziu pre ešte pohodlnejšie športové stávkovanie v 22Bet.

Скачивание мобильного приложения Андроид 22Бет

Podávanie stávok v aplikácii 22Bet pre Android

Ako sme už spomenuli skôr, aplikácia 22Bet sa používa veľmi jednoducho. Ak chcete podať stávku, najprv si musíte vybrať šport (klasický alebo elektronický šport). Zoznam sa nachádza ihneď v hornej časti obrazovky vo forme ikon alebo je skrytý v hamburger menu v ľavom hornom rohu stránky.

Potom sa na celej obrazovke telefónu zobrazí tabuľka s aktuálnymi udalosťami. Kliknite na kurz, ktorý vás zaujíma, a pridajte stávku na stávkový tiket. Potom sa otvorí stránka s kupónom. Tu budete musieť zadať veľkosť a typ stávky (v prípade, že pridávate viac ako jeden výber). Posledným krokom je podanie kupónu kliknutím na príslušné tlačidlo. Vaša stávka je podaná!

Relevantné správy