Intro

bonus Happy Friday od 1xBet: vlastnosti a podmienky

Счастливая пятница 1xBet
Tento článok o akcii 1xBet Happy Friday bude hovoriť o pomerne populárnej a lákavej akcii. Okrem uvítacieho bonusu sa hráči môžu tešiť aj na ďalšie zaujímavé bonusy od 1xbet, ktoré stávková kancelária štedro ponúka svojim stávkarom. O jednom z nich si dnes povieme. Z článku sa dozviete o vlastnostiach bonusu, pravidlách stávkovania, podmienkach jeho získania a ďalších dôležitých bodoch

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

„1xbet Šťastný piatok: Vlastnosti bonusu

Každý piatok bookmaker 1xbet organizuje propagačnú akciu, v rámci ktorej môžete získať až 100 USD*. Musíte sa na ňu zaregistrovať do 24 hodín, zvyčajne je to od 00:00 do 23:59. Zároveň musíte mať čas na uskutočnenie vkladu a stávkovanie bonusu. Výška bonusu sa vždy rovná výške vkladu uskutočneného v piatok (maximálne však 100 USD*). Najmenšia suma pre bonus je 1 dolár*. Aby ste si boli istí, že bonus dostanete, skontrolujte si vopred nastavenia svojho účtu. Je žiaduce, aby informácie o vás boli zadané do príslušných polí profilu a samotný účet – overený. Pri registrácii tiež nezabudnite zaškrtnúť políčko súhlasu s účasťou na bonusových ponukách pre športové podujatia. Odporúčame vám, aby ste si vopred prečítali pravidlá akcie, aby ste v piatok nestrácali drahocenné minúty.

bonus 1xBet Lucky Friday: podmienky na jeho získanie

Aby ste získali bonus (podrobnosti o bonusovom účte 1xbet v článku), musíte byť aktívnym používateľom a vykonávať denné akcie na účte. To znamená vykonať aspoň jednu minimálnu stávku, ale každý deň. A tiež v rámci jedného dňa (konkrétne počas piatku) vykonať 3 jednoduché kroky:

  1. Zaregistrujte sa na propagačnú akciu.
  2. Urobte vklad a automaticky získajte bonus rovnajúci sa vkladu na vašom bonusovom účte, ale nie viac ako 100 USD*. Minimálna výška vkladu na získanie bonusu je 1 dolár*.
  3. Vyhrajte späť bonus.

Upozorňujeme, že bonus je pre jedného hráča dostupný len raz. Túto akciu tiež nie je možné využiť v kombinácii s inými ponukami Счастливая пятница от 1хБет

„1xbet Happy Friday“: pravidlá stávkovania

Bolo by príliš jednoduché, keby sa získaný bonus dal jednoducho vybrať. Musí sa však vsadiť. Kým nie sú splnené všetky podmienky stávkovania, nie je možné peniaze z bonusového účtu vybrať. Ako teda staviť bonus 1xBet Lucky Friday? Hlavnou podmienkou je – musíte to urobiť v piatok! To znamená, že v piatok musia byť vyhlásené aj výsledky udalostí, na ktoré stávkujete. V opačnom prípade sa nebudú započítavať do podmienok stávkovania a jednoducho zhoria. Aby ste teda splnili podmienky, musíte vsadiť 3-násobok bonusovej sumy. To znamená, že ak ste získali bonus 50* USD, stavte 150* USD. Stávka musí byť expresného typu, aby ste sa výsledok dozvedeli do 24 hodín. Každá stávka musí obsahovať minimálne 3 udalosti. Každá udalosť má minimálny kurz 1,4. Schéma stávkovania bonusu 1xBet Lucky Friday je nasledovná:

  1. Vytvorte kupón podľa všetkých pravidiel.
  2. Zadajte výšku stávky.
  3. Vyberte si bonusový účet.
  4. Kliknite na tlačidlo „Podať stávku“.

Ďalší kupón je možné podať až po tom, čo sú známe výsledky predchádzajúceho kupónu. Je dôležité si uvedomiť, že pred výberom z herného účtu musíte vložiť celú sumu bonusu. V opačnom prípade všetky bonusy a výhry z týchto prostriedkov prepadnú. Majte tiež na pamäti, že stávky, pri ktorých sa uskutočňuje návrat, sa nezapočítavajú Акции и бонусы 1хБет

bonus 1xBet Black Friday

Mnohí hráči si často mýlia dva názvy, Black Friday a Happy Friday 1xbet, a mylne sa domnievajú, že ide o dve rôzne ponuky. Urobme si však v tomto bode jasno. Ide o tú istú propagačnú akciu, ktorú 1xbet realizuje v piatok. Lenže v čase jej vzniku sa volala Čierny piatok 1xBet a neskôr (predbežne v roku 2018) ju stávková kancelária premenovala na Happy. Preto je názov „Black Friday“ zastaraný. Tým však všetky zmeny skončili, pravidlá zostali rovnaké. *Alebo ekvivalent v miestnej mene.

Relevantné správy