Intro

bonusový program 1xBet: ako môžem vybrať peniaze?

Бонусная программа 1хБет
Všetci používatelia sa po vytvorení účtu automaticky stávajú členmi bonusového programu 1xBet. Samozrejme, stávkujúci sa môže odhlásiť zo získavania bodov a ďalších finančných prostriedkov. Mať bonusový účet je však príležitosť zbierať a premieňať získané odmeny na skutočné peniaze. Na to je však potrebné staviť bonus 1xbet. O tom, ako previesť peniaze z bonusového účtu na hlavný účet, si povieme v dnešnom článku

Logo 1xbet
100 % bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Čo je to bonusový účet v 1xbet?

Ako bolo uvedené v úvode, používatelia 1xbet sa po registrácii automaticky stávajú účastníkmi bonusového programu. Otvoria si bonusový účet na 1xbet, ktorý dostane odmenu vo forme bodov alebo špeciálnej hotovosti. Prvý typ odmeny je možné vymeniť za voľné stávky alebo točenia, ktoré je potom potrebné vsadiť podľa pravidiel bookmakera. Druhú môžete okamžite použiť na stávkovanie alebo hranie hier. Výhry je však potrebné vsadiť.

Odmeny na svoj bonusový účet v 1xBet môžete získať počas registrácie, za aktívnu a úspešnú hru na stránke, správne tipovanie, účasť v súťažiach a propagačných programoch. Podrobnejšie informácie o bonusových bodoch a finančných prostriedkoch v bonusovom programe sú uvedené v samostatnom článku na webovej stránke.

Ako vyhrať bonus 1xBet?

Podľa podmienok bonusového programu 1xbet môžu používatelia získať niekoľko typov odmien: hotovosť, stávky zadarmo (freebies) a roztočenia zadarmo (freespins). Okrem toho stávkujúci získavajú špeciálne body, ktoré možno premeniť na bonusy opísané vyššie na stránke s ukážkou promo kódov. O tomto postupe sme podrobnejšie písali na webovej stránke.

Všetky odmeny, bez ohľadu na ich typ, musia byť uplatnené v súlade s podmienkami akcie. Spravidla by sa to malo uskutočniť v obmedzenom čase (od 24 hodín do jedného mesiaca), a to použitím bonusov v určitých akciách alebo hrách. Napríklad na získanie bonusu 1xBet v športových hrách musí stávkar vsadiť viacnásobnú stávku. V tomto prípade musí kombinovaná stávka zahŕňať určitý počet udalostí s minimálnym kurzom, ktorý nie je nižší ako stanovená hodnota. Až po splnení týchto podmienok budú bonusové prostriedky prevedené na hlavný účet hráča. V opačnom prípade bude bonus zrušený.

Ako môžem používať bonusový účet v 1xBet?

Nie všetci používatelia poznajú bonusový program 1xBet alebo ho nevyužívajú. Dôvodom je neochota pochopiť podmienky (popísané v článku o bonusovom programe) alebo negatívne skúsenosti z účasti na akciách a bonusoch mimo portálu stávkovej kancelárie. Podľa nášho názoru by takíto používatelia mali prehodnotiť svoj názor na bonusový program od 1xBet. Využívanie bonusového účtu v 1xBet je cenovo dostupný spôsob, ako zvýšiť svoje výhry, o ktoré stávkujúci jednoducho prichádza.

Акции и бонусы 1хБет

Vďaka bonusom môžu používatelia zdokonaľovať svoje zručnosti v nových hrách alebo experimentovať s novými typmi stávok. A ak urobíte správnu predpoveď zápasu alebo zahráte víťaznú hru, napríklad v kartových hrách, môžete získať príjemný bonus ku konečnej sume.

Ak chce hráč začať využívať bonusový účet 1xBet, musí si zistiť podmienky pre získanie bonusových bodov a bonusových prostriedkov (informácie nájdete v článku Bonusový program). Okrem toho by ste sa mali oboznámiť s pravidlami stávkovania bonusu. Hoci stávková kancelária 1xBet dáva všetkým stávkarom reálnu možnosť získať odmeny, podmienky stávkovania sa môžu nováčikom zdať komplikované. Preto je potrebné začať od „jednoduchých“ promo akcií.

Po pripísaní bonusu na účet by mal hráč zistiť, aký typ odmien získal. Ak ide o body, vymeňte ich za freespiny alebo freespiny. Bonusové prostriedky by sa zasa mali umiestniť na športové podujatia alebo hry. Je dôležité si uvedomiť, že všetky odmeny majú obmedzený čas na využitie a výhry je potrebné vsadiť.

Ako môžem minúť svoj bonusový účet 1xBet?

Mnohí nováčikovia si pri čítaní marketingových materiálov 1xbet o bonusoch môžu tieto odmeny vysvetliť nesprávne. Zdá sa im, že získané prostriedky môžu byť použité ako základné prostriedky. Bonusový účet 1xbet však nie je možné minúť okamžite. Používateľ môže svoje odmeny skôr vsadiť do stávok alebo hier. V tomto prípade sa prijaté výhry (v prípade úspešného výsledku stávky) nepripíšu na hlavný účet. Musí sa vsadiť niekoľkokrát, až potom ju možno vybrať z webovej stránky stávkovej kancelárie.

Stávkujúci teda nemôžu na 1xbet minúť bonusové ruble alebo inú menu. Všetky bonusové peniaze podliehajú povinnému stávkovaniu. A keďže tento proces pozostáva z niekoľkých fáz, nie vždy je možné vybrať celú sumu na hlavný účet.

Ako môžem previesť peniaze z bonusového účtu na svoj hlavný účet 1xbet?

Vo väčšine prípadov sa používatelia vedome zúčastňujú na propagačných akciách a dostávajú odmenu vo forme bonusov. Nováčikovia však môžu získať bonusy od stávkovej kancelárie „z ničoho nič“. Preto sa často pýtajú, ako ich previesť z bonusového účtu na hlavný účet 1xbet? V predchádzajúcich častiach sme už písali o kľúčových krokoch tohto procesu:

  • Určenie typu bonusu: finančné prostriedky, voľné karty alebo freespiny.
  • Oboznámenie sa s podmienkami stávkovania odmien.
  • Dodržanie všetkých odporúčaní stávkovej kancelárie na získanie finančných prostriedkov na váš hlavný účet.

Промокоды в 1xBet (1хБет)

Týmto spôsobom si používatelia nemôžu previesť bonusy na svoj účet bez toho, aby si ich vsadili. Správna stratégia stávkovania a šťastie sú presne to, čo pomôže premeniť bonusovú odmenu na skutočné peniaze.

Ako si môžem vybrať svoj bonus 1xBet?

Po získaní bonusu na svoj špeciálny účet sa musíte podrobne oboznámiť so zvláštnosťami jeho použitia. Športové bonusy by sa spravidla mali vsádzať prostredníctvom expresných stávok. Výška stávky, počet udalostí a kurzy závisia od danej akcie. Presné informácie nájdete v sekcii PROMO.

Pokiaľ ide o hazardné hry, stávková kancelária 1xbet zavádza obmedzenia na používanie freespinov v automatoch. Používatelia tak majú možnosť uplatniť voľné spiny a následne vyhrať späť hotovosť v hrách stanovených pravidlami. Informácie na túto tému nájdete aj na stránke s propagačnými akciami (sekcia PROMO).

Relevantné správy